İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Gelin başı
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

İlker Yavrutürk Kuaför

İstanbul’un en gözde mekanlarından Kadıköy Caddebostan Sahil’de konumlanmış olan bu güzellik ve bakım merkezi, yılların getirdiği tecrübe ve profesyonelliği en teknolojik metotlarla birleştirmiştir. Şimdiye dek sayısız gelinin ışıltısına ışıltı katan İlker Yavrutürk Kuaför, sizleri de davet ediyor. Bu salonda gelinlerimize sunulan güncel gelin saçı ve gelin makyajı paketlerini sizler için derledik. Hatta, 600 TL'den başlayan paket fiyatları ve dahası yazımızda.

Özellikler

Kuaför; alanında aldığı akademik eğitimi pekiştirmek amacıyla, Prag, Roma, Paris, New York ve Viyana’da saç, makyaj ve topuz alanında farklı eğitimler almıştır. Antropolojik saç tasarımı fikrini hayata geçirerek inovasyon konusunda büyük bir adım atmıştır. İlker Yavrutürk, sıcak makas adı verdiği teknik ile de beğeni yağmuruna tutulmuştur.

Saç sağlığına ve cilt bakımına da önem veren İlker Yavrutürk, profesyonel kuaförlük dersleri ve seminerleri de vermektedir. Saç bakımı konusunda da girişimci fikirleri olan bu kuaför, birkaç yıl önce İlker Yavrutürk adıyla kendi markasını oluşturmuş, en güzel bakım kitlerini bu marka çatısı altında sizlere sunmaya başlamıştır.

İlker Yavrutürk Kuaför Kadıköy Gelin Saçı ve Makyaj Fiyatları

Her zevke göre farklı olanakların olduğu kapsamlı paketler mevcut. Profesyonel saç tasarımı ve profesyonel gelin makyajı imkanının haricinde özel kirpik uygulamalarının da başlangıç paketine dahil olduğunu belirtelim. Bu paketin fiyatları ortalama olarak, 600 TL civarında.

Bir diğer düğün paketi ise manikür, pedikür, boya, saç bakımı, epilasyon, makyaj ve saç tasarımı olanaklarının da dahil olduğu hepsi bir arada paketi. Bu paket, ortalama olarak 800 TL’ye sizlere hizmet vermekte.

Hizmetler

Düğün öncesi ücretsiz prova imkanı bulunan bu İlker Yavrutürk Kuaför bünyesinde en güzel gelin başı ve makyaj olanakları için, 2 hafta önceden randevu almış olmanız gerekmekte. Sizlere sunulan ekstra hizmetlerin arasında, el ve ayak makyajı ve el - ayak bakımı seçeneği de bulunmakta.

Nerededir?

Merkezi konumu sayesinde İstanbul’un herhangi bir yerinden özel araçla veya toplu ulaşım ile buraya varmak mümkün. Kadıköy’de bulunan bu kuaför, Erenköy Otobüs Durağı’na yürüme mesafesinde. 4, 16, 16D, 22 ve ER2 otobüs hatları ile buraya rahatlıkla ulaşılmakta. İlker Yavrutürk Saç Tasarım açık adresi ise şu şekilde: Caddebostan Mah İskele Sok Birlik apt A Blok No:15, D:4, 34728 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve çevresine hizmet götürülmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün haricinde nişan, söz, kına gibi bütün özel günler için İlker Yavrutürk'e uğrayabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Masaj, el - ayak bakımı ve ücretsiz prova gibi pek çok imkan sizlere sunulan ilave özelliklerden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Profesyonel saç ve makyaj uygulamalarının yanında size özel kirpik tasarımı da bu pakette.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketine ek olarak, manikür - pedikür seçenekleri veya saç bakım maskeleri de her şey dahil pakette.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğiniz konsepti seçmekte özgürsünüz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Birkaç saat içinde bütün işlemleriniz tamamlanacaktır.

İlker Yavrutürk Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

İlker Yavrutürk Kuaför organizasyon fiyatları İlker Yavrutürk Kuaför organizasyon fiyatları İlker Yavrutürk Kuaför organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

İlker Yavrutürk Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

İlker Yavrutürk Kuaför

Yorum yaz