Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

İlkay Fotoğraf Hakkında

Ankara şehrinin Çankaya ilçesinde fotoğrafçılık alanında hizmet veren İlkay Fotoğraf, teknolojinin son ürünlerini kullanarak profesyonel bir çekim desteği sunuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı denildiği zaman öncelik tanınan yerlerden biri olmasıyla, bu alandaki başarısını kanıtladığı gözden kaçmıyor. Çekim türleri ve sunduğu olanaklar ile özel günleri eşsiz bir şekilde fotoğraflayan firmanın fiyatları 1500 TL'den başlıyor.

Çekim Türleri

İlkay Fotoğraf düğün fotoğrafçısı alanında ismini olumlu yönde duyurmasını, çekim sürecindeki profesyonelliği ile başarıyor. Gelin alma töreninden nedimelerle partiye, evlilik seremonisinden after partiye kadar her süreç kayda alınıyor. Bunun yanı sıra katalog çekimi, konsept çekim türlerinde de hizmet veriyor.

Yeni evli çiftlerin her seferinde izlerken aynı heyecanı yaşayacakları düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi çekimi de profesyonel ekip tarafından yapılıyor. Ek olarak nişan çekimi, trashday ve save the date çekimleri de kusursuz bir şekilde yapılıyor.

İlkay Fotoğraf Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Birden fazla çekim türü ve fotoğrafladığı karelerle teknik açıdan da başarısını ortaya çıkaran İlkay Fotoğraf dış çekim alanında kusursuz bir iş çıkarıyor. Albümlerde sevdiklerinizle beraber olan fotoğrafların yanı sıra dış mekan çekimlerindeki karelerle de her baktığınızda o ana bir kere daha gidiyorsunuz.

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı standart paket fiyatları 1.500 TL’den başlarken, her şey dahil paket fiyatları 2.000 TL olarak belirleniyor. ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonu aracılığı ile ücretsiz bir şekilde daha detaylı bilgiler alma şansınız bulunuyor.

Sunduğu Olanaklar

Düğün öncesi ya da sonrasında albüm için dış çekim yapan İlkay Fotoğraf, ekip temini olanağı sayesinde her açıdan eksiksiz bir süreç vadediyor. Şehir dışında ve yurt dışında çekim yapabilme imkanıyla da öne çıkan düğün fotoğrafçısı, şehrin önde gelen isimlerinden oluyor.

Çekimlerden yaklaşık 4 hafta sonrasında orijinal kopya teslimi de yapan düğün fotoğrafçısı, çekimi yapılacak anlaşma için 6 hafta öncesinden iletişime geçilmesini talep ediyor.

Nerededir?

Ankara’nın merkez ilçelerinden Çankaya’da dış çekim ve düğün fotoğrafçısı alanında hizmet veren İlkay Fotoğraf, ulaşımı kolay bir noktada bulunuyor. Şehir içi ulaşım araçları haricinde özel araçlarla da ulaşımı sorun olmayan yerin adresi:

Hisar Apt, Kızılay Mah. Meşrutiyet Caddesi, Karanfil Sok. No: 28/2, 06420 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Öncelik Ankara olmak üzere her şehre hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, save the date, trashday hizmetleri bulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekimleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kuaförde çekim, gelin alma töreninde çekim ve evlilik seremonisinde çekim yapma hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, fotoğraf albümü ve konsept çekim yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept ve özel çekim seçenekleri bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta.

İlkay Fotoğraf düğün fiyatları ne kadar?

İlkay Fotoğraf düğün fiyatları İlkay Fotoğraf düğün fiyatları İlkay Fotoğraf organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

İlkay Fotoğraf Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İlkay Fotoğraf

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    @ilkayfotograf tek kelime ile kusursuzsunuz. Sizinle tanışmak ve nikah resimlerimize kattığınız o muhteşem sanatınız için teşekkür ederiz ☺️☺️

Yorum yaz