İlk Arzum Düğün Salonu

İlk Arzum Düğün Salonu, şık ve modern mimarisi ile İzmir Bornova’da misafirlerini ağırlıyor. Salon düğünü konseptinde sunduğu kaliteli hizmet ve uygun düğün fiyatları İlk Arzum Düğün Salonu’nun tercih edilirliğini artırıyor. Bornova’nın en eğlenceli düğünlerine ev sahipliği yapan mekan hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiriyor. Son derece merkezi bir konumda hizmet veren İlk Arzum Bornova’nın en gözde düğün salonları arasında yer alıyor.

İlk Arzum 2007 yılından bu yana hizmet veriyor. İlk Arzum Düğün Salonu;  düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi özel gün organizasyonları gerçekleştiriyor. İlk Arzum kokteyl, açılış, mezuniyet ve bayi toplantısı gibi özel etkinlik taleplerine de cevap veriyor. Sadece kapalı alanda misafirlerini ağırlayan İlk Arzum Düğün Salonu, yüksek tavanlı ve kolonsuz salonu ile dikkat çekiyor. Geniş pisti ve sahneye hakim oturma düzeni ile İzmir Bornova’nın en renkli düğünlerine ev sahipliği yapan İlk Arzum Düğün Salonu’nun avantajlı düğün paketi ve kına paketi seçenekleri Düğün Buketi’nde sizleri bekliyor.

İlk Arzum Düğün Salonu’nda Sunulan Hizmetler

Modern mimarisi ve konforlu salonu ile göz dolduran İlk Arzum Düğün Salonu yılın 12 ayı kapalı alanda hizmet veriyor. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiren Düğün Salonu; lezzetli düğün menüsünün yanı sıra hafif ikramlı menüler de sunuyor. Düğün pastasının lezzeti ile adından övgüyle söz ettiren Düğün Salonu her zevke her bütçeye hitap ediyor. İlk Arzum, düğün paketi içinde gelin damat tahtı, ışık, ses, sahne sistemi ve görsel showlar sunuyor. Sis makinesi, sinevizyon gösterisi ve lazer showlar eşliğinde düğününüzü romantik anlarla süsleyen İlk Arzum size ve davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatıyor. İlk Arzum 2007 yılından bu yana gerçekleştirdiği düğün ve özel gün organizasyonları ile adından beğeni ile söz ettiriyor.

İzmir Bornova’da salon düğünü konseptinde hizmet veren İlk Arzum Düğün Salonu talebiniz doğrultusunda dışarıdan catering firması kabul ediyor. Düğün Salonu’nun  geniş otoparkı, özel araçla gelecek davetlilerinizi park yeri aramaktan kurtarıyor. İlk Arzum Düğün Salonu, geniş ferah ve konforlu bir atmosfer sunuyor. İlk Arzum Düğün Salonu; şık salon dekorasyonu ve zarif masa süslemeleri ile rüya gibi düğünlerin vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor. Dört mevsim iklimlendirme sistemi sayesinde yılın her sezonunda havadar bir ortam sunan mekan uygun ve cazip düğün fiyatları sunması ile dikkat çekiyor.

İlk Arzum Düğün Salonu Fiyatları

İzmir’in en gözde yerleşim alanlarından Bornova’da hizmet veren Düğün Salonu, uygun fiyatlı düğün organizasyonları gerçekleştiriyor. Hem yemekli ve yemeksiz düğün paketi seçenekleri sunan İlk Arzum dönemsel olarak sunduğu özel indirimler ve kampanyalar ile cazibesin, artırıyor. İlk Arzum Düğün Salonu’nun cazip düğün fiyatları ve avantajlı kampanyaları Düğün Buketi’nde sizleri bekliyor.

Nasıl Gidilir?

İlk Arzum Düğün Salonu, İzmir’in Bornova ilçesinde Fatih Caddesi’nde misafirlerini ağırlıyor. Konumu itibari ile oldukça merkezi bir noktada hizmet veren İlk arzum Düğün Salonu’na zahmetsizce ulaşılabiliyor. Özel araç, taksi veya toplu taşıma seferleri ile gidilebilen İlk Arzum Düğün Salonu adres ve yol tarifi açısından kolay bulunabilir olması ile dikkat çekiyor. İlk Arzum hem İzmir’in içinden hem de İzmir dışından gelecek davetlilerinizin kolayca ulaşabileceği bir konumda İzmir Bornova’da hizmet veriyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Kendimi kraliçe gibi hissettim, her saniye bizimle ilgilendiler ve düğünümüz arzu ettiğimiz gibiydi. Makul fiyata, full paket hizmet aldık, çok memnun kaldık…

Yorum yaz