Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
190 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
85 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
85 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

100 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
150
Max
Otopark
40
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Asansör
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Animatör
Barkovizyon
Catering
Dans grubu
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Tente çadır kiralama
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı

İlci Residence Hotel Hakkında

İlci Residence Hotel, Ankara Çankaya konumunda yer alıyor. Otelde düğün ve davet alanı kategorilerinde ön plana çıkmayı başarıyor. Şık dekorasyonu ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekli ile çiftlerin favori mekanlarından oluyor. Çankaya otelde düğün fiyatları kişi başı 85 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

İlci Residence Hotel özel günlerde çiftlerin uğrak mekanları arasında yer alıyor. Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, düğün, eğlence, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, motivasyon etkinlikleri, nişan, okul etkinlikleri ve diğer özel gecelerde kapılarını sizler için aralıyor. Kurumsal davetlerde oldukça profesyonel bir ekip bulunuyor. Işık, ses ve sahne hizmetlerinde sorun yaşamıyorsunuz.

Mekan 50 – 150 kişi ağırlayabiliyor. Kapalı davet alanı oldukça ferah ve şık bir dekorasyona sahip. Yapay çiçek detayları, masa ve sandalye giydirmeleri ile uyumlu bir ortam sunuyor.

İlci Residence Hotel Ankara Düğün Fiyatları

Davet boyunca konuklarınıza lezzetli ikram sunabilirsiniz. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri oldukça uygun fiyatlarda sunuluyor. Ankara’da yemekli otelde düğün fiyatları 150 TL’den başlıyor. Kokteyl seçenekleri ise 85 – 100 TL bandında değişiyor.

Mekan hakkında daha detaylı bilgi alarak uygun fiyata davet verebilirsiniz. Ücretsiz danışma servimizi aramak için vakit kaybetmeyin.

Sunulan Hizmetler

İlci Residence özellikle kurumsal davetler için hizmet seçeneklerini geniş bir yelpazede sunuyor. Vereceğiniz davet konferans, seminer, toplantı ve açılış temalarına göre ayrılıyorsa mekan paket seçenekler sunuyor. Sunum anınızı destekleyecek sahne, ses ve ışık sistemleri temin ediliyor. Konuklarınıza doğru zamanlama ile ikramlar yapılıyor. Davetin ilerleyen saatlerinde eğlence dahil etmek isterseniz dj ve orkestra dahil oluyor.

Otelde düğün davetlerinde ise gelin ve damadın dilediği akışta oluyor. Oturma düzeni kokteyl ve yemek menülerine göre değişiyor. Video ve fotoğraf çekimleri yapılıyor. Hareketli müziklere eşlik edebileceğiniz geniş bir pisti bulunuyor. Hayal ettiğinizden daha fazlası için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İlci Residence Hotel, Ankara Çankaya konumunda yer alıyor. Mekana metro, otobüs ve dolmuş ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel aracı ile gitmek isteyenler için ise açık adres: Maltepe, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:135, 06375 Çankaya/Ankara, Türkiye.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kına çiftimize 1 adet ücretsiz hazırlık odası verilmektedir.

İlci Residence Hotel düğün fiyatları ne kadar?

İlci Residence Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 85 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, İlci Residence Hotel düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 100 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 190 TL,

İlci Residence Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İlci Residence Hotel kapalı alan kapasitesi 50 - 150 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Davetlilerinizin rahat edeceği, gönül rahatlığıyla düğününüzü yapabileceğiniz bir yer. Tuvaletleri de son derece temiz.

 2. Puan

  Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlüydü ve resim çekilecek alanlar çok var

Yorum yaz