Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

 • Baby shower balon seti
 • Baby shower süslemesi
 • Bebek odası süsleme
 • Hediyelikler

İmkanlar

Barkovizyon
Masa süsleme ve dekorasyon
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Hediyelik tasarımı
Şehir dışı hizmeti

İki-i Organizasyon Hakkında

Uzun yıllar sektördeki tecrübesi ile sizlere oldukça güzel bir hizmet sunan İki-i Organizasyon ile kusursuz bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. İki-i birçok bütçeye uygun fiyat, konsept ve etkinlik seçenekleri ile de sizlere dolu dolu bir davet yaşama imkanı sunmaktadır. Düzenlemek istediğiniz doğum günü partisini veya baby shower etkinliğinizin nasıl olmasını istediğinizi bu firmaya anlatmanız yeterli olacaktır. Gerisini İki-i halledecektir. Kaliteli hizmete son derece önem veren bu firma etkinliğinizin her detayını titizlikle incelemektedir. Sizlere istediğiniz renkleri içeren konsept ve temaları sağlayan İki-i Organizasyon fotoğraflarınız için son derece ilgi çekici arka planlar sağlamaktadır. Dürüstlük ve disiplin İki-i Organizasyon'un temel prensipleri arasındadır. İşinizi şansa bırakma istemiyorsanız siz de İzmir Balçova’da bulunan İki-i Organizasyon'u tercih edebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde baby shower ve doğum günü etkinliği gerçekleştirebilirsiniz.

İki-i Organizasyon’un Fiyatları Nelerdir?

İki-i Organizasyon’un fiyatları konseptinize ve organizasyonunuza göre değişiklik gösterebilmektedir.

Paket başlangıç fiyatı : 500 ila 1000 TL’den başlamaktadır.

Organizasyon ve menü fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetlerini arayabilir davetiniz ile ilgili olarak size en uygun konsepti belirleyebilirsiniz. Ayrıca indirimlerden, fırsat paketlerinden ve avantajlı fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

İki-i Organizasyon’un Özellikleri

Sizlere birçok imkan sağlayan bu organizasyon firması yenilikçi yapısı ve son derece kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere unutmayacağınız bir doğum günü organizasyonu sağlamaktadır. İki-i ile yanlızca doğum günü değil aynı zamanda aranıza katılacak olan bebeğiniz için kız/erkek temalarını bünyesinde bulunduran bir baby shower etkinliği düzenleyebilirsiniz. İki-i Organizasyon ile birçok tema ve konsept seçeneğine de sahipsiniz. Dilediğiniz tema’da ve konseptte etkinliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz temaya uygun olarak mekanınız da süslenmektedir. Böylelikle seçtiğiniz temada herşeyin kusursuz olduğunu görünce ‘’tam da istediğim bu ‘’ diyeceksiniz. Geniş kitlelere hizmet verebilme imkanı olan İki-i ile hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz!

İki-i organizasyon hakkında detaylı bilgi için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattından yararlanabilirsiniz. Düğün Buketi danışma hattı İki-i Organizasyon ile ilgili olarak soracağınız tüm sorulara yanıt verme imkanına sahiptir.

İki-i Organizasyon’un Hizmet İçeriğinde Neler Bulunur?

Demo masa, masa süslemeleri, konsept ve tema geliştirme İki-i Organizasyon'un bünyesinde bulundurduğu hizmetler arasındadır. Sizlere sağlamış oldukları diğer hizmet türleri ise:

 • Mekan giydirme (mekan masa örtüsü, balon temini,sandalye örtüsü ve benzeri)
 • Masa sandalye temini
 • Catering hizmeti
 • Dekorasyon
 • Dj hizmeti
 • Nikah şekeri
 • Pasta servisi
 • Servis ve hizmet elemanı
 • Süsleme

İki-i Organizasyon İle Etkinliğinizden Ne Kadar Süre Önce İletişime Geçmelisiniz?

İki-i ile düzenlemeyi düşündüğünüz etkinlikten en az 1 ay önce iletişime geçerseniz sizin için iyi olacaktır. İki-i Organizasyon sizin için organizasyon hazırlıklarına başlayacak ve vermeyi düşündüğünüz baby shower veya doğum günü organizasyonu için istediğiniz konseptlere uygun planlamalar yapacaktır.

İki-i Organizasyon Başka Hangi Etkinliklerde Hizmet Vermektedir?

İki-i Organizasyon nişan, kına gecesi, düğün, okul yemekleri, sünnet ve iş yemeği gibi etkinliklerde de sizlere güzel bir şekilde hizmet verebilme imkanını sahiptir.

İki-i Organizasyon’a Nasıl Ulaşılır ?

İzmir Balçova’da bulunan İki-i Organizasyon’a ulaşım oldukça kolaydır. Dilerseniz şahsi aracınız ile ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Detaylı adres bilgi için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz. Hem ulaşım hakkında hemde İki-i hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz size uygun fiyat tekliflerini öğrenmek için ‘’teklif al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve çevre illerde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan, düğün organizasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Organizasyon danışmanlığı ve süsleme seçenekleri dahildir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Etkinlik sorumlusu, hediyelik, balon seti, ikramlık gibi hizmetler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Catering, dekor, dj, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı ve süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İki-i Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

İki-i Organizasyon organizasyon fiyatları İki-i Organizasyon organizasyon fiyatları İki-i Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1500 - 5000 TL arasında değişmektedir.

İki-i Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

İki-i Organizasyon

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  güler yüzlü ve başarılı bir ekip sizinle çalışmak çook keyifliydi 🙂

Yorum yaz