İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Boy kısaltma
Damatlık
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat
Şehir dışı hizmeti

İğne İplik Moda Hakkında

İğne İplik Moda, İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde yer alıyor. Türkiye’de birden çok şubesi bulunan firma, gelinlik sektöründe uzun yıllardır hizmet veriyor. Her gelin adayının kusursuz ve mükemmel bir gelinliğe sahip olmak istemesine yanıt veren moda evi, sektörde birinci kalite malzemeler ve uzman kadro ile birlikte hizmetini sürdürüyor. Gelinlerin isteklerini tam anlamıyla karşılayan firma 3.000 TL'den başlayan gelinlik fiyatları ile de yüzleri güldürüyor.

Sunulan Hizmetler

İğne İplik Gelinlik, hizmet vermeye başladığı günden bu yana en güzel modelleri bir arada bulunduruyor. Aynı zamanda gelinlikleri yurt içinde dağıtarak başarısını katlıyor. Yurt dışına açılıp en iyi şekilde markasını temsil eden ekip, global markalar arasından sıyrılacak düzeyde olup, gelinlik fuarlarında sayısız başarıya imza atıyor.

Uzun yıllardır değişmeyen mottosu ile çalışmalarına devam eden firma, gelin adaylarına prenseslere layık tasarımlar hazırlıyor. Adından sıkça söz ettirecek büyülü ve zevkli gelinlikler tasarlayan moda evi işini başarıyla sürdürüyor.

İğne İplik Moda Gelinlik Fiyatları

Firma, dünyadaki son moda trendleri sizinle buluşturuyor. En kaliteli kumaşlarla hazırlanan eşsiz gelinlikler uzman kadro ile birlikte tasarlanıyor. Sonucunda ise şık ve gösterişli gelinlik modelleriyle hayranlık uyandırıyor.

3.000 TL’den 5.000 TL’ye kadar seyreden gelinlik fiyatları sizin seçtiğiniz kumaş ve modele göre değişkenlik gösteriyor. Ürünlerin içinize sinene kadar provasını alan moda evi, sizin için en uygun gelinliği tasarlıyor.

Daha detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Özellikleri

Damatların ve gelinlerin en mutlu anlarına ortak olmak için çalışan İğne İplik Moda, sizleri düğünün odak noktası haline getiriyor. Hem gelinlik hem de damatlık modelleriyle birbirinize tam anlamıyla uyumlu içerisinde oluyorsunuz.

Evliliğin her anında yanınızda olmak için damatlık, kına, nişanlık ve sabahlık gibi birçok kıyafeti de bünyesinde barındırıyor. Moda evi, hazır kalıp gelinlikler ve kişiye özel dikimlerle gelinlik modasını tek başına oluşturuyor.

Nasıl Gidilir?

İğne İplik Moda, İzmir Gaziemir’de yer alıyor. Ulaşım konusunda birçok alternatifi olup gayet merkezi bir konumda bulunuyor. Otomobiliniz veya otobüs ile otobandan giderek Gaziemir ilçesine ulaşılabilir veya İZBAN ile Gaziemir’e ulaşabilirsiniz.

Adres: Dokuz Eylül, Akçay Cd. No:143, 35410 Gaziemir / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve İstanbul içi hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan, damatlık, bindallı gibi kıyafetler mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evlilik sırasındaki tüm özel günler için ayrı kıyafet teminatı yapılmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp gelinlik modelleri ve aksesuar hizmeti vermektedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel gelinlik, damatlık tasarımları ve aksesuarları danışmalığı vermektedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içinde provalar sonucu teslim edilir.

İğne İplik Moda organizasyon fiyatları ne kadar?

İğne İplik Moda organizasyon fiyatları İğne İplik Moda organizasyon fiyatları İğne İplik Moda organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

İğne İplik Moda Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

İğne İplik Moda

Yorum yaz