İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Daraltma
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat
Gelin tacı tasarımı
Kişiye özel aksesuar tasarımı

Hüsniye Moda Hakkında

Hüsniye Moda, İstanbul Şişli ilçesinde duvak, gelinlik modelleri ve aksesuarlarını sizler için tasarlıyor. Özel tasarımları ve hazır modelleri ile tercih edilen ve büyümeye devam eden firmanın gelinlik fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Her bütçeye ve zevke hitap eden çalışmalar sunan firma, rakipleri arasından sıyrılarak sektörde öncü rol oynuyor. Farklı şehirlerde de çalışmalarını gelinlerin beğenisine sunan markayı daha yakından tanımak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Hüsniye Moda Gelinlik, hazır model gelinlikler ve özel dikim gelinlikler ile sizlere yardımcı oluyor. Gelinlerin kendilerine uygun olduğunu düşündüğü modelleri bulmak için zaman harcamasına gerek kalmadan, hayalini kurduğu gelinliğin dikimini yapmasını mümkün kılıyor.

Hazır gelinlik modelleri arasında da pek çok seçeneğin bulunduğu moda evinde, gelinler istedikleri modeli rahatlıkla bulabiliyor. Bu nedenle pek çok gelin kalitesi ile göz dolduran tasarımlar arasından seçim yaparak düğününü masala çeviriyor.

Olanakları

Hüsniye Moda, eşsiz ve kaliteli tasarımlı gelinlik modellerinin yanı sıra duvak, gelin saçı aksesuarları hizmeti de sunuyor. Gelinler, eşi benzeri olmayan gelinliği duvağıyla birlikte 4 haftalık sürenin sonunda teslim alıyor.

Tasarım gelinlikler ve aksesuarları ile düğün gününde hayranlık uyandıracak olan gelin adayları, büyülü bir gün yaşamadan önce moda evinden randevu alıyor. Böylece göz kamaştıran, zarif gelinlik modellerini deneyebiliyor. Markanın sunduğu görkemli ve her tarza uygun gelinlik modellerini sizler de deneyerek seçim yapabilirsiniz.

Hüsniye Moda Gelinlik Fiyatları

Firmanın, benzersiz tasarımlara sahip olan gelinliklerinin başlangıç fiyatları 1.000 TL - 3.000 TL olarak belirliyor. Müşteri memnuniyetinin oldukça yüksek olduğu marka tasarımlarıyla göze çarpıyor.

Zarif tasarımlarıyla gelinlerin hayallerine kavuşmasına yardımcı olan marka, düğün gününün de aynı şekilde sürebilmesi için gelin adaylarına yardımcı oluyor. Marka yaratıcılık olarak pek çok rakibininin önüne geçerek gelinlerin kalbinde taht kurmayı başarıyor.

Firmanın size özel tekliflerini ve kampanyalarını değerlendirmek isterseniz ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Hüsniye Moda, sunduğu gelinlik ve gelin aksesuarları hizmetinden yararlanmak isteyen gelin adayları için İstanbul Şişli’de kapılarını açık tutuyor. Ulaşımın kolaylıkla sağlanabildiği yerde firmanın hayranlık uyandıran modellerini görebilir ve hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Adres: Bomonti, Duatepe Mahallesi, Evrenoszade Sokak, Hüsniye Apartmanı, Bina No: 2 Daire: 2, 34379 Şişli / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor. Şehir dışına da çalışmalarını iletiyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin duvağı tasarımı yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelinliği tamamlayan aksesuarların tasarımı yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır gelinlik modelleri başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinlik ve gelin aksesuarları yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta sonra teslim ediliyor.

Hüsniye Moda organizasyon fiyatları ne kadar?

Hüsniye Moda organizasyon fiyatları Hüsniye Moda organizasyon fiyatları Hüsniye Moda organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Hüsniye Moda Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hüsniye Moda

Yorum yaz