Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti
Save the date davetiyesi

Hüseyin Kurt Wedding Hakkında

Yılların getirdiği tecrübe ve sanata duyduğu aşkla fotoğrafçılık hizmeti veren Hüseyin Kurt Wedding, ödüllü birçok fotoğraf karesiyle dikkat çekiyor. Özel günlerinizde ilk olarak İstanbul Kadıköy ilçesindeki stüdyosunda sizinle buluşarak mutluluğunuza ortak olan fotoğrafçı, dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı sektöründe adını duyurmayı başarıyor. Birbirinden güzel kareler çeken firma, 2.000 TL’den başlayan fiyatları dahilinde hizmet veriyor.

Çekim Türleri

Üzerinden yıllar geçse de her açıp baktığınızda aynı mutluluğu yaşayacağınız fotoğraf kareleri, Hüseyin Kurt ve ekibi tarafından en güzel şekilde çekiliyor. Fotoğrafın yanı sıra aldığı video kayıtlarla da yenilikçi pek çok farklı hizmet veriyor. Düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli hazırlıklarıyla memnuniyet sağlıyor.

Düğün öncesinde yapılan save the date çekimleri ile hazırlanan sanal davetiye sayesinde sevdiklerinize düğün tarihini duyurabiliyorsunuz. Bununla birlikte düğünden sonra yapılan trashday çekimleriyle de düğün albümünüzü en doğal hallerinizi içeren karelerle süsleyebiliyorsunuz.

Hüseyin Kurt Wedding Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Bütçenize uygun paket fiyatları ile hizmet veren düğün fotoğrafçısı, nişan çekimi için de çiftlerin yanında oluyor. Dış çekim hizmetini de içine alan standart paket fiyatları 2.000 TL’den başlarken, her şey dahil paketin fiyatı 3.000 TL’dir. Pek çok faktöre bağlı olarak paket fiyatlarında değişiklikler söz konusu olabiliyor.

Güncel ve detaylı fiyat bilgisi almak için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz. Ayrıca DüğünBuketi destek ekibiyle iletişime geçerek size özel fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Özellikleri

Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra moda ve PR çekimleri de yapan Hüseyin Kurt Wedding, pek çok ünlü isimle ortak çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak da çekimlerine yansıttığı profesyonellik, çiftler tarafından ilgi görmesine katkı sağlıyor.

Çekimlerinizin lokasyonu için önceden iletişime geçerek ekiple ortak bir karar almanız gerekiyor. İster deniz kenarında isterseniz de yeşilliklerin arasında doğal pozlar verebiliyorsunuz. Çekimler gerçekleştikten ortalama 4 hafta sonra da fotoğrafların orijinal teslimi tarafınıza yapılıyor.

Nasıl Gidilir?

Avrupa Yakası'nın gözde ilçelerinden biri olan Kadıköy'de çiftlerle buluşan Hüseyin Kurt, ulaşım kolaylığı yaşatan bir firma oluyor. Otobüs, metrobüs ve taksi ile gidilebilen stüdyoya özel araçla da gitmek son derece pratik bir seçenek oluyor.

Adres: Osmanağa, BULVAR ÇARŞISI, Söğütlü Çeşme Cd no :70, 34800 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye geneline ve yurt dışına hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Moda ve PR çekimleri, nişan çekimi, save the date davetiyesi hizmetleri veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçerek gün alabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, stüdyo çekimi ve ekip desteği başlangıç paket hizmetleridir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesine ek olarak save the date ve trashday çekimleri yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Ortak verilenen karara göre çeşitli mekanlarda fotoğraf çekimi yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Hüseyin Kurt Wedding düğün fiyatları ne kadar?

Hüseyin Kurt Wedding düğün fiyatları Hüseyin Kurt Wedding düğün fiyatları Hüseyin Kurt Wedding organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Hüseyin Kurt Wedding Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hüseyin Kurt Wedding

Yorum yaz