İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim

Hülya Modaevi Hakkında

Hülya Modaevi tecrübeli ve güler yüzlü personelleriyle İstanbul Kadıköy ilçesinde çalışmalarını sürdürüyor. Düğün yapılacak olan mekâna, mevsimlere ve gelin adaylarının vücut tiplerini göre çeşitli gelinlik modelleri sunuyor. A kesim model gelinlik, prenses model gelinlik modelleri gibi en çok tercih edilen model seçenekleriyle düğün gününde gelinlerin kusursuz görünmesine yardımcı oluyor. Hülya Modaevi 3000 TL’den başlayan fiyatları ile tercih ediliyor.

Sunulan Olanakları

Hülya Kılıçoğlu Wedding, gelin adaylarına sunduğu olanaklar ile beğenileri topluyor. En çok tercih edilen gelinlik modelleri için hazır model hizmetiyle gelin adaylarına seçenek sunuyor. Her bütçeye uygun olan fiyatları ile gelinlik kiralama imkânı sunuyor. Hafta sonu hizmet vermeye devam eden modaevi gelin adaylarının hayallerini gerçekleştiriyor. En mutlu günlerinde eşsiz görünmek isteyen gelin adaylarına sunduğu olanaklarıyla yardımcı oluyor. Markanın sunduğu olanaklardan yararlanmak için ‘Hemen Ara’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Hülya Modaevi Gelinlik Modelleri Aksesuarları

Hülya Kılıçoğlu Wedding Modaevi, gelin adaylarının istekleri doğrultusunda gelinlik modelleri tasarlıyor. Hazır kalıp modelleri en çok tercih edilen gelinlik modellerine göre hazırlanıyor. Düğün hazırlığı yapan kişiler için gelinlik modelleri arasında seçim yapabilme imkânı bulunuyor. Modaevi gelinlik modellerinin yanı sıra gelinlik aksesuarları hizmeti sunuyor. Gelinlere bolero, duvak, eldiven ve gelin buketi aksesuarları sunuyor. Gelin buketi, kuşak ve gelin kesesi almak isteyen gelin adaylarına yardımcı oluyor.

Hülya Modaevi Gelinlik Fiyatları

Hülya Kılıçoğlu Wedding sunduğu olanaklar için 3000 TL - 5000 TL arasında değişen fiyatları belirliyor. Gelin adayları Hülya Kılıçoğlu Wedding markasından hizmet alabilmek için İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan mağazayı ziyaret edebiliyor. Tüm gelin adaylarının isteklerini önemseyen marka müşterilerinin mağazadan memnuniyetle ayrılmasını sağlıyor. 3 hafta süren teslim sürecinin sonunda gelin adayları hayallerini süsleyen gelinliğe kavuşuyor. Hülya Kılıçoğlu Wedding markasının size özel gelinlik fiyatlarını öğrenmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Hülya Modaevi markasının sunduğu tüm olanaklardan yararlanmak için gelin adayları İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan mağazayı ziyaret edebiliyor. Özel araç ve toplu taşımayla mağazayı ziyaret etmek çok kısa sürüyor. Özel araçla mağazayı ziyaret edip gelinlik modellerini denemek isteyen adaylar için açık adres şu şekildedir; Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi No:397 D: 4, 34740 Kadıköy /İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Markada nişanlık ve abiye elbise hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Marka kiralama seçeneği ve özel dikim hizmeti ile ek avantaj sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Marka başlangıç paketinde hazır kalıp gelinlik modellerini sağlıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette özel dikim hizmetinin yanı sıra bolero, duvak, eldiven, gecelik, gelin kesesi ve kuşak hizmeti sunuluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Her tarz uygun gelinlik modelleri.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta

Hülya Modaevi organizasyon fiyatları ne kadar?

Hülya Modaevi organizasyon fiyatları Hülya Modaevi organizasyon fiyatları Hülya Modaevi organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Hülya Modaevi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hülya Modaevi

Yorum yaz