İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Manikür - pedikür
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Hülya Baş Türban Tasarım Hakkında

''En güzel günümde her şeyden önemlisi benim'' diyorsanız deneyimli ekibi, kaliteli ekipmanları ve eşsiz dokunuşlarıyla tüm dikkatleri üzerinize çekecek Hülya Baş Türban Tasarım İstanbul, Fatih’te sizleri bekliyor. Başarısıyla kendini kanıtlamış firmada gelin saçı ve makyajı fiyatları 600 - 800 TL arasında değişiyor.

Firma Özellikleri ve Kapasitesi

İddialı makyaj ve türban tasarımlarıyla dikkat çeken Hülya Baş Türban Tasarım’da düğün günü sizinle beraber 4 kişi saç ve makyaj hizmeti alabiliyor. Böylece, en özel gününüze, sevdiklerinizle beraber hazırlanma imkanınız bulunuyor.

Firmada saç ve makyaj tasarımı dışında manikür, pedikür ve takma kirpik hizmeti de veriliyor.  Bu hizmetlerde de deneyimli personel ve onaylanmış ürünler, sizin en büyük yardımcınız oluyor.

Hülya Baş Türban Tasarım Gelin Saçı Fiyatları

Hayalini kurduğunuz muhteşem düğünün başrolü olma yolunda kaliteli hizmetleri ile her daim yanınızda olan firmada gelin saçı ve makyajı fiyatları 600 TL'den başlıyor.

Siz de uygun fiyata kaliteli gelin saçı ve makyajı hizmeti almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Düğünümün en güzel detayı benim diyen gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelin saçı ve makyajı hizmeti sunan firmalardan biri olan Hülya Baş Türban Tasarım, sunduğu hizmetlerle adından oldukça söz ettiriyor. Kaliteli ürünler ve işinde usta deneyimli elemanlar ile çalışan firma, türban tasarımıyla öne çıkıyor.

Yaptığı tasarım ve makyajlarda yüz hatlarını baz alan çalışanlar aynı zamanda gelinlik, aksesuar gibi detayları göz önünde bulundurarak uyumlu bir görünüm yakalamaya çalışıyor.

Dilerseniz, firmanın önceden yapmış olduğu modelleri veya internet üzerindeki farklı modelleri inceleyebilir ve beğendiğiniz olursa modeli, gelin saçı olarak seçebilirsiniz.

Baştan sona tüm süreçte gelin adayının istekleri ve arzuları dinlenerek saç ve makyaj tasarımı planlanıyor. Firma, müşterilerine randevu gününden yaklaşık 2 hafta öncesinden iletişime geçmelerini öneriyor.

Verilen tüm hizmetlerde hem yurt içi hem yurt dışı moda trendleri takip edilerek gelin adayımıza en güncel seçenekler sunuluyor. Ayrıca hem merkezde hem de evde hizmet seçenekleri sunan firma müşterilerine konforlu bir hizmet vadediyor.

Nerededir?

Geniş seçenekleri ve deneyimli çalışanlarıyla müşteri memnuniyeti ve konforunu hedefleyen Hülya Baş Türban Tasarım, İstanbul, Fatih’te oldukça merkezi bir yerde konumlanıyor. Firmaya kişisel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ulaşım 28, 336E, 35A, 35D, 38B, 39Y, 86V, 87 otobüs hatları, M1A,M1B Metro ve Marmaray sağlanıyor. Firmanın açık adresi ise şöyle:

Fevzipaşa Cad. No:153 Kat:1 Fatih / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Mekan İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına gecesi gibi özel davetler için yapılan saç ve makyaj verilen diğer hizmetler arasında yer alıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde ve mekanda hizmet seçeneği ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin başı ve makyaj hizmeti başlangıç paketinin içerisinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Manikür, pedikür, takma kirpik her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın önceden tasarladığı modellerin yanı sıra gelin adaylarının arzu ettiği başka model ve konseptler de gerçekleştirilebiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yapılan işlem ve modele göre işlem süresi değişiklik gösteriyor.

Hülya Baş Türban Tasarım organizasyon fiyatları ne kadar?

Hülya Baş Türban Tasarım organizasyon fiyatları Hülya Baş Türban Tasarım organizasyon fiyatları Hülya Baş Türban Tasarım organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Hülya Baş Türban Tasarım Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hülya Baş Türban Tasarım

Yorum yaz