Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Konaklama
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Bando tedariğI
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
İçecek barı
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Hotel İçkale Ankara Otelde Düğün Hakkında

Otelde düğün, nişan ya da diğer özel gün ve gecelerin organizasyonlarının nasıl yapılacağı, günler hatta aylar öncesinden planlamaya başlanır. Çünkü hemen herkes kendileri için özel anlam içeren gün ve gecelerin sorunsuz bir şekilde yaşanmasını ve misafirlerinin memnun kalmasını ister. Başlangıç fiyatları ortalama olarak 50 TL olan Hotel İçkale Ankara, Çankaya ilçesinde hizmet sunmakta.

Özellikler

İster düğün organizasyonu olsun ister diğer farklı organizasyonlar, tüm etkinliklerin kendine özel konseptleri bulunmaktadır. Düğün, nişan ya da kına gecesi gibi organizasyonlar daha çok kişiye özel şekillenirken, kokteyl ve bayi toplantılarının ise kurumsal kimliği ön plana çıkartacak etkinliklere sahip olması gerekmektedir.

Yine sünnet törenlerinin kendine özgü ambiyans özelliklerinin bulunduğu da bilinmektedir.  Farklı konsept özelliklerine uygun bir şekilde yapabilme kapasitesine sahip olmaktadır. Bu sayede kokteyl ve bayi toplantısı gibi etkinliklerin de mükemmel bir şekilde düzenlemesini sağlamaktadır.

Hotel İçkale Ankara Otelde Düğün Fiyatları

50 TL'den başlayan başlangıç fiyatları, arzu ettiğiniz özelliklerin çeşitliliği doğrultusunda değişebilmektedir. Yemekli davetler ortalama olarak 50 - 100 TL civarında iken, kokteyl davetler 50 - 80 TL civarında olabilmekte. DüğünBuketi güvencesi ile teklif almak için hemen teklif formunu doldurun!

Olanaklar

Otelde düğün organizasyonlarının olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkan catering hizmetleri konusunda da iddialı olan İçkale Otel, düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli organizasyonların adresi konumundadır. Sorunsuz bir şekilde organizasyonlarınızın düzenlenmesini istiyorsanız, bu güzel mekana uğramanız yeterli olmaktadır.

Sünnet törenlerinin kendine has özelliklerinin bulunduğu bilinmektedir. Bu kapsamda sünnet törenleri oldukça yoğun bir şekilde katılımcıların bulunduğu etkinlikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylece sorunsuz, mükemmel sünnet organizasyonlarını konuklarıyla buluşturan bu güzel mekan, uygun fiyatlı fırsatları da konuklarına sunabilmektedir.

Düğün, nişan ve kına gecesi gibi etkinlikler, masraflı organizasyonlar olarak tanımlanmaktadır. Yeni evlenecek çiftlerin mobilya ve takı gibi masrafları da göz önünde bulundurulacak olursa, düğün ve kına gecesi gibi organizasyonlarda kampanyalı fırsatlardan yararlanmak önem kazanmaktadır. İndirimler söz konusu olduğunda oldukça geniş bir yelpazeden oluşan alternatif kampanya seçenekleriyle konuklarının karşına çıkan Hotel İçkale Ankara, böylece oldukça cazip seçenekler sunabilmektedir.

İçkale Otel Nerededir?

Düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet, sünnet, kokteyl ve bayi toplantısı gibi etkinliklerin mükemmel bir şekilde yapılması konusunda etkili bir hizmeti sizlerle buluşturan bu mekan oldukça kolay ulaşılabilir bir konuma sahiptir. Maltepe Mahallesi/Gazi Mustafa Kemal Bulvarı/ Numara: 89 Çankaya adresinde bulunan Hotel İçkale Ankara, Ankaray, Metro ve EGO otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Cebeci konumlarından kolayca ulaşılabilir bir mekandır.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Mekanda 100 - 150 kişilik konaklama imkanı mevcut.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması veya fotoğraf video ekibi ile anlaşabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, kına gecesi, mezuniyet partisi, bayi toplantısı, açılış gibi her çeşit etkinlik burada gerçekleştiriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Organizasyona dair her etkinlikte en özel hali ile karşınıza çıkan bu otelde, tamamıyla kişiselleştirilmiş organizasyon planlama işlemleri yürütülmekte.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Standartların ötesinde masa ve sandalye süsleme hizmetlerinin yanında sahne, ses ve aydınlatmaya dair teknik ekip sizlere yardım etmek için mekanda hazır olacaktır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Uluslararası alanda tanınmış açılarından esinlenilen menüler, alternatifsiz lezzetler bu paket ile sizleri beklemekte. Menüde değişiklik imkanı ise bir diğer opsiyon.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Arzu ettiğiniz kamera ve fotoğraf ekibi ile çalışabileceksiniz. Mekanın size sunduğu olanakları da değerlendirebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın genişçe bir kapalı alanı mevcut. Bu alan hem yüksek tavanlı hem de kolonsuz oluşu ile ferah bir otelde düğün konsepti sunmakta.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan müzik ekipleri ile anlaşabilirsiniz. Veya mekanın sunduğu canlı müzik, DJ, fasıl alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü içeriğinde ufak atıştırmalıklar ve içecek ikramı mevcut. Yemekli menüler ise, arzu edenler için ana yemek, ara sıcak, ordövr tabağı, içecek, tatlı ve meyve seçeneklerinden oluşmakta.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Gece saat 24:00'e kadar hem yemek servisi hem de müzik yayını devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düzenleyeceğiniz organizasyonun içeriğine göre değişen farklı temalar belirleyebilirsiniz. Mekanın organizasyon yetkilisi bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Hotel İçkale Ankara düğün fiyatları ne kadar?

Hotel İçkale Ankara düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Hotel İçkale Ankara düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Hotel İçkale Ankara Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hotel İçkale Ankara kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Hayatımın aşkı ile evliliğimizi kutladığımız düğünümüzü iyi ki İçkale Hotel’de yaptık. Organizasyon, salon, yemekler, müzikler her şey ama her şey kusursuz güzellikte gerçekleşti.

Yorum yaz