Hotel Golden Way Hakkında

En özel günlerinizde kusursuz ve profesyonel hizmet almak isteyenler için Hotel Golden Way, uygun fiyat seçenekleri ile yanınızda. Hotel Golden Way; evliliğin ilk adımı olan söz, nişan; hayatlarınızı birleştirmeden önceki son adım olan kına gecesi, en özel gününüz olan düğün gibi organizasyonların yanı sıra; sünnet, doğum günü, mezuniyet balosu, baby shower gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Yemeksiz ve yemekli seçenekleri ile birlikte hizmet vermeye hazır.

Toros Balo Salonu ve Beydağı Etkinlik Salonu gibi iki farklı seçeneği olan mekânda düğün, kına, nişan, sünnet, doğum günü gibi organizasyonlar için yemekli menü fiyatı minimum olarak 50 liradan başlıyor. Kokteyl fiyatları ise 30 liradan başlıyor. Toros Balo Salonu ve Beydağı Etkinlik Salonu’nun yanı sıra, açık alanları da bulunan Hotel Golden Way’da şehir manzarasıyla teras ve balkon seçeneklerini de sunuyor.

Açık ve kapalı olarak iki farklı organizasyon seçeneği sunan Hotel Golden Way, konuk kapasitesi ile de büyük organizasyonlarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz bir mekân olarak karşımıza çıkıyor. Yemekli organizasyonlarınız için 750 ila 1000 kişilik bir kapasiteye sahip olan Hotel Golden Way, konaklamalı organizasyonlar için 500 ila 750 kişilik bir kapasite imkânı sunuyor. Açık hava organizasyonlar için 300- 400 kişiye hizmet veren mekân kokteyl tarzı organizasyonlarınızda ise 500 ila 750 kişi arasında konuğu ağırlayabiliyor. Hotel Golden Way’in kapalı organizasyon kapasitesi ise 500 ila 750.

Otopark ve Vale Hizmeti İle Konuklarınıza Rahat Ulaşım

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Hotel Golden Way, 100 kişilik otopark kapasitesi ile araçla ulaşım sağlamak isteyen konuklarınız için kolaylık sağlıyor. Vale hizmeti ile park sorununu da ortadan kaldırıyor.

Şehir merkezinde bulunan Hotel Golden Way, Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne 3 km, Tarihi Yarımada’ya 12 km, Esenler Otogarı’na 3 km, Atatürk Havalimanı’na 15 km, Mall of İstanbul’a ise 5 km’lik mesafede bulunmaktadır. Hotel Golden Way aynı zamanda Tekstilkent, Giyimkent, Esenler Otogarı, Mall of İstanbul, Atatürk Olimpiyat Stadı, NR Expo Fuar Merkezi ve Atatürk Havalimanı gibi alanlara  servis imkanı sunmaktadır. Hotel Golden Way’in açık adresi ise şu şekildedir: Oruçreis Mahallesi, İdris Nebi Cd., 34235 Esenler/İstanbul

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Burası hem de otel olduğu için bayi toplantımıza İstanbul dışından katılan misafirlerimiz için konaklama sorununu ortadan kaldırmış oldu. Şık bir açık hava etkinliği düzenledik. Her şey eksiksiz ve kusursuzdu. Süreç bilgilendirme düzenleri takdir edilesi.

 2. Puan

  Proje sunumlarımızı müşterilerimize büyük bir yemek organizasyonu ile burada hayata geçirdik. Gerek sunum aşamasında kullanılan son teknoloji cihazlara sahip olmaları gerekse de yemek organizasyonunun kusursuzluğu, verimli bir gün geçirmemizi sağladı. Organizasyon ekibi çok iyi çalışıyor.

 3. Puan

  Yurt dışı ve şehir dışından gelen bayilerimiz için görkemli bir açılış yemeği düzenledik. Her şey kusursuz ve eksiksiz ilerledi. Ulaşım konusunda da yardımcı oldular. Kokteyl çeşitlilikleri göz doldurdu. Burası şirketimizi temsil edebilecek profesyonellikte hizmet sundu bize. teşekkür ederiz.

 4. Puan

  Şirketlere sağladıkları avantajlı hizmet paketleri çok cazip. Konum açısından oldukça merkezi ve hizmet kaliteleri mükemmel. bu zamana dek dört farklı etkinliğimizi burada düzenledik ve her birinden de çok memnun kaldık. İş birliklerimizin devam edeceğini ümit ediyoruz.

 5. Puan

  İki yıldır şirketimizin yılbaşı partilerini burada düzenliyoruz. Davet salonları ferah, geniş ve havadar. Yemekleri ve menü çeşitleri harika. Etkinlik düzenleme konusunda deneyimli oldukları her hallerinden belli. konum olarak da İstanbul’un her yerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabilen bir yer.

 6. Puan

  İstanbul Esenler’de şık ve profesyonel hizmet sunan bir mekan arıyorsanız, burayı tavsiye ederim. Çalışanları çözüm odaklı, mekan oldukça şık, fiyatları cazip.

 7. Puan

  Tıp kongremizin açılış yemeği için Hotel Golden Way’de bulunduk. Her şey mükemmeldi. Menüleri çok zengin, hizmet ekibi profesyonel ve hızlı. Organizasyon planlama konusunda da çok yardımcı oldu çalışanları.

 8. Puan

  Kurumumuzun toplantılarını iki yılı aşkındır çoğunlukla Hotel Golden Way’de düzenliyoruz. Salon teknolojileri ve hizmet ekibinden çok memnunuz.

Yorum yaz