Söz, Nişan Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Otopark
75
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Orkestra
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Holiday Inn Kavaklıdere

Holiday Inn Kavaklıdere, gelin ve damat adaylarının en heyecanlı anlarını unutulmaz kılmak için hizmet vermektedir. Holiday Inn Kavaklıdere, 2012 yılından bu yana verdiği profesyonel hizmet ile misafirlerinden “mükemmel notu” almayı başarmaktadır. Holiday Inn, güler yüzlü personeli ve sunduğu birinci sınıf hizmet ile en çok tercih edilen söz ve nişan mekanları arasında yerini kolaylıkla almaktadır. Uluslararası hizmet vermekte olan Holiday Inn tecrübesi dokunduğu tüm organizasyonlarda fark yaratmaktadır.

Holiday Inn Kavaklıdere, 400 konuk kapasitesine kadar rahatlıkla misafir ağırlayabilmektedir. Yemeksiz gerçekleşecek söz ve nişan törenleri için ise kokteyl hizmeti de sunulmaktadır. Holiday Inn, söz ve nişan töreni için şehir dışından misafir getirmek isteyen çiftler için 50 kişiye kadar konaklama imkanı da sunmaktadır. Ankara Çankaya’da gelin ve damat adaylarını ağırlayan Holiday Inn, toplu taşıma ile de oldukça rahat ulaşılabilecek bir konumdadır. Holiday Inn, şahsi araç ile gelecek konuklar için de 50 araç kapasiteli otoparka sahiptir.

Seçkin Bir Gece

Holiday Inn Kavaklıdere, tecrübeli personeli ile söz ve nişan gecelerinin tüm heyecanını gelin ve damat adaylarından almaktadır. Çiftlerin gönül rahatlığı ile en özel anlarını emanet edebileceği otel, çiftlerin heyecanına ortak olmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

Holiday Inn, söz ve nişan gecesi için kendisini tercih eden çiftlere neredeyse her konuda esneklik tanımaktadır. Gelin ve damat adayları özel organizasyon firmaları ile çalışabilmektedir. Otel, kendi özel organizasyon firması ile gelen çiftlere hayallerindeki söz ve nişan atmosferini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Ayrıca Holiday Inn, çiftlere diledikleri fotoğrafçı ile geceyi ölümsüzleştirme imkanı da sağlamaktadır.

Holiday Inn Kavaklıdere, birbirinden lezzetli söz ve nişan davet menüleri ile de misafirlerine ziyafet çektirmektedir. Otel, yetenekli aşçıları ile hazırladığı özel menüleri gelin ve damat adaylarına önceden tattırarak diledikleri davet menülerini oluşturmaktadır. Holiday Inn, sağladığı after party hizmeti ile de sınırsız eğlencenin tadını misafirlerine sunmaktadır. Söz ve nişan törenleri için Holiday Inn’i tercih edecek gelin ve damat adayları birbirinden seçkin ve özel hizmetler ile en anlamlı gecelerini daha da unutulmaz kılmaktadır.

Holiday Inn, yüksek tavanlı ve gelişmiş havalandırma teknolojisi ile donatılmış kapalı davet alanı ile tıpkı açık hava ferahlığı sunmaktadır. Böylece dört mevsim boyunca birbirinden farklı konseptte benzersiz söz ve nişan törenlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Holiday Inn Kavaklıdere Fiyatları

Holiday Inn Kavaklıdere; Ankara’nın merkezindeki konumu, sağladığı seçkin hizmetler ve profesyonel personeli ile söz ve nişan töreni dendiğinde akla ilk gelen isimler arasında yerini almaktadır. Misafirlerinin organizasyonlarını büyük bir özveri ile sahiplenen dinamik ekip, ev sıcaklığını tüm çiftlere yaşatmaktadır.

Holiday Inn, başta söz ve nişan törenleri olmak üzere birbirinden farklı pek çok davete imza atmaktadır. Peri masalı gibi bir düğünden, kimsenin yerinde oturamayacağı bir kına gecesine uzanan geniş hizmet seçenekleri ile kapılarını açmaktadır. Tüm bu davetlerin yanında otel; sünnet, kurumsal etkinlikler, özel partiler, mezuniyet geceleri gibi birbirinden renkli gecelere tanıklık etmektedir.

Holiday Inn, ağırladığı farklı davetlere özel birbirinden çeşitli paketler sunmaktadır. Söz ve nişan töreni için Holiday Inn Kavaklıdere’yi tercih edecek gelin ve damat adayları, kendileri için en özel paketi tercih etmektedir. Otel, çiftlerin isteklerine ve bütçesine en doğru şekilde yanıt vermek için çalışmaktadır.

Holiday Inn, mutlu serüvenlerine ilk adımlarını atmak isteyen gelin ve damat adaylarının heyecanına ortak olmak için kapılarını aralıyor!

Sorular

Konaklama bilgileri?

100 kişiden az konaklama kapasitesi bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması ve catering dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Nişan pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından veya kendi anlaştığınız bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

200 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Orkestra ve DJ seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, nişan tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    miray
    Puan

    bizim şehir dışından çok misafirimiz olduğu için nişanımızı otelde kesmeyi tercih ettik arkadaşımn tavsiyesi üzerine de holiday innle görüştük anlaştık tarihimizi de aldk güleryüzlü ve samimi tavrını çok beğendik Melis hanımın 🙂 sabırsızlıkla bekliyoruz

Yorum yaz