Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Otopark
75
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Orkestra
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Holiday Inn Kavaklıdere

Ankara’nın Çankaya ilçesinde sizleri ve değerli davetlilerinizi ağırlayan Holiday Inn Kavaklıdere, otel düğünü konsepti ile göz kamaştırıyor. Modern dekorasyonu, şık sunumları ve zarif süslemeleri ile en özel günlerinize değer katan Holiday Inn uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Holiday Inn yılın 12 ayı hizmet veriyor. Yüksek kalite standartlarındaki hizmeti ve müşteri memnuniyet odaklı işletme anlayışı ile adından övgüyle bahsettiriyor. Holiday Inn Çankaya’nın seçkin düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Holiday Inn Kavaklıdere düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet ve bayi toplantısı gibi özel gün organizasyonlarının ilk sıralarda tercih edilen adresleri arasında yer alıyor. Holiday Inn'in sunduğu düğün paketi ve kına paketi seçenekleri, uygun düğün fiyatları ve avantajlı kampanyalar Düğün Buketi’nde sizleri bekliyor.

Holiday Inn Kavaklıdere’de Sunulan İmkanlar

Kapalı alanda yılın 12 ayı sizleri ve değerli davetlilerinizi ağırlayan Holiday Inn Kavaklıdere şık dekorasyonu ve görkemli sunumları ile dikkat çekiyor. Holiday Inn hem yemekli düzende hem de kokteyl düzeninde hizmet veriyor. Yemekli düzende 300 davetli, kokteyl düzeninde ise 600 davetli ağırlayabilen Holiday Inn Türk ve Dünya mutfağından eşsiz tatları davetlilerinizle buluşturuyor. Düğünden önce menü tadımı gerçekleştiren Holiday Inn dilerseniz menüde değişiklik yapabiliyor. Özel davetlileriniz için çocuk menüsü, diyabet menü, kosher menü, vegan menü ve vejetaryen menü seçenekleri de sunan Holiday Inn estetik sunumları ile hayranlık uyandırıyor.

Holiday Inn Kavaklıdere’nin alanında uzman organizasyon sorumlusu, düğününüz boyunca adım adım size ve davetlilerinize rehberlik ediyor.  Holiday Inn talebiniz doğrultusundan dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması da kabul ediyor. Güçlü ses ve sahne sistemi ile düğünlere renk katan Holiday Inn Kavaklıdere zarif ışıklandırması ile göz dolduruyor. Özle araçla gelen davetlileriniz için otopark ve vale hizmeti veren Holiday Inn’de özel davetlileriniz için de engelli girişi bulunuyor. Kapalı alanda misafirlerini ağırlayan Holiday Inn Kavaklıdere’nin salonun yüksek tavanlı ve kolonsuz olması tercih edilirliğini artırıyor. Holiday Inn düğünden sonra after party seçeneği ve şehir dışından gelen davetlilerinize konaklama imkanı da sunuyor.

Holiday Inn Kavaklıdere Düğün Fiyatları

Ankara’nın en nezih yerleşim alanlarından olan Çankaya’da hizmet veren Holiday Inn uygun düğün fiyatları ile dikkat çekiyor. Zengin içerikli düğün paketi ve kına paketi seçenekleri sunan Holiday Inn avantajlı kampanyalar ve indirimler ile cazibesini artırıyor. Holiday Inn Kavaklıdere’de hafta sonu ve hafta içi organizasyonlarında fiyat değişmiyor. Holiday Inn'in düğün fiyatları ve kişi sayısına seçilen menünün içeriğine göre değişkenlik gösteriyor. 2012 yılında hizmet vermeye başlayan Holiday Inn hizmet kalitesi, deneyimli kadrosu ve fark yaratan fiyatları ile otelde düğün konseptinde bir adım öne çıkıyor. Holiday Inn Kavaklıdere konforu ve kaliteyi bir arada sunmasının yanı sıra ihtişamı ile de adından beğeniyle bahsettiriyor.

Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Holiday Inn; Kavaklıdere Mahallesi, Tunus Caddesi’nde hizmet veriyor. Toplu taşıma duraklarına yakınlığı ile dikkat çeken Holiday Inn Kavaklıdere adres ve yol tarifi açısından son derece avantajlı bir konumda yer alıyor. Hem Ankara içinden hem de Ankara dışından gelecek davetlileriniz için ulaşımı zahmetsiz olan Holiday Inn'e pek çok toplu taşıma aracı ile de gidilebiliyor. İhtişamı ve konforu ile adından övgüyle bahsettiren Holiday Inn Çankaya’nın en gözde otelleri arasında yer alıyor.

Sorular

Konaklama bilgileri?

100 kişiden az konaklama kapasitesi bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması ve catering dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından veya kendi anlaştığınız bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

200 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Orkestra ve DJ seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    DAMLA
    Puan

    Balo konseptli şık bir düğünümüz oldu Holiday inn kavaklıdere’de. Tüm hizmetlerinden çok memnun kaldık. Uzman bir organizasyon ekibi var otelin. Bu da bize çok kolaylık sağladı.

Yorum yaz