Holiday Inn Çukurambar

Ankara’nın gözbebeği Çankaya’da kapılarını açan Holiday Inn Çukurambar modern konsepti ve ihtişamı ile göz kamaştırıyor. Holiday Inn Çukurambar otel düğünü konsepti ile düğün, nişan, sünnet düğünü ve kına gecesi gibi özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Mezuniyet, kokteyl, bayi toplantısı gibi özel davet ve kutlamalarda da kapılarını açan Holiday Innr; konforu, hizmet kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile far yaratıyor. 5 yıldızlı otel kategorisinde yer alan Holiday Inn Ankara Çankaya’nın en seçkin düğünlerine ev sahipliği yapıyor.

Holiday Inn Çukurambar’da Sunulan İmkanlar

Çankaya’nın merkezinde hizmet veren Holiday Inn Çukurambar kapalı alanda 3 farklı salon alternatifi sunuyor. Yemekli düzende 600 davetli ağırlayabilen en büyük salonu, giriş ve çıkışının otelden bağımsız olması ile dikkat çekiyor. Orta büyüklüğe sahip diğer salonunda ise yemekli düzende 400 davetli ağırlayan Holiday Inn ihtişamı ile göz kamaştırıyor. Butik organizasyonlar için sunduğu küçük salonda ise 250 kişilik davetli gruplarını ağırlıyor. Yüksek tavanlı ve ferah salonları, modern dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Holiday Inn; sahneye hakim oturma düzeni, zarif salon süslemeleri ve göz alıcı masa süslemeleri ile hayallerinizin ötesinde bir konsept sunuyor.

Yılın 12 ayı hizmet veren Holiday Inn, Türk ve dünya mutfaklarından seçme lezzetleri düğün menüsü içerisinde sunuyor. Düğünden önce menü tadımı gerçekleştiren Holiday Inn Çukurambar, dilerseniz menüde değişiklik yapma imkanı tanıyor. Holiday Inn; özel davetlileriniz için çocuklara özel menü, kosher, diyabet, vegan ve vejeteryan menü seçenekleri sunuyor. Damaklarda unutulmaz tatlar bırakan Holiday Inn, estetik sunumları ile hem iştah kabartıyor hem de göz dolduruyor. Düğün, nişan, kokteyl ve davet gibi özel gün organizasyonlarında detaylara verdiği önem ile fark yaratan Holiday Inn Çukurambar, talebiniz doğrultusunda dışarıdan organizasyon firması da kabul ediyor. Holiday Inn’de özel araçla gelecek davetlileriniz için otopark ve vale hizmeti, özel davetlileriniz için de engelli girişi bulunuyor.

Holiday Inn Çukurambar Düğün Fiyatları

Çankaya’nın en gözde otellerinden birisi olan Holiday Inn Çukurambar uygun düğün fiyatları sunması ile dikkat çekiyor. Holiday Inn zengin içerikli düğün paketi ve kına paketi seçenekleri sunması ile cazibesini artırıyor. Holiday Inn Çukurambar’da düğün fiyatları, organizasyonun hafta içi ve hafta sonu olmasına bağlı olarak değişiyor. Ayrıca, davetli sayısı, menü içeriği ve salon büyüklüğü de Holiday Inn düğün fiyatlarını etkiliyor. Dünya evine girecek çiftlerin ve ailelerin yüzünü güldüren Holiday Inn Çukurambar’ın uygun fiyatları otel düğünü konseptini tercih edenlerin ilgisini çekiyor. Holiday Inn düğün ve özel gün organizasyonlarında dönemsel kampanyalar ve indirimler de sunuyor. Holiday Inn Çukurambar’ın göz  alıcı salonları ve avantajlı düğün fiyatları Düğün Buketi’nde sizleri bekliyor.

Holiday Inn Çukurambar'a Nasıl Gidilir?

Holiday Inn Çukurambar Ankara’nın en kalabalık ve en kozmopolit yerleşim alanlarından olan Çankaya’da hizmet veriyor. Konumu itibarı ile oldukça merkezi bir noktada misafirlerini ağırlayan Holiday Inn Çukurambar adres ve yol tarifi açısından da kolaylık sunuyor. Holliday Inn'e özel araçla, taksiyle ve toplu taşıma seferleri ile rahatlıkla ulaşılabiliyor. Toplu taşıma duraklarına yakın mesafede hizmet veren Holiday Inn Çukurambar, önemli merkezlere yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Holiday Inn, şehir merkezine, ticaret merkezlerine, devlet kurumlarına ve alışveriş merkezlerine oldukça yakın mesafede yer alıyor. Holiday Inn; şehir dışından gelecek davetlileriniz için de kolayca bulunabilir bir lokasyonda hizmet veriyor.

Sırala

  1. Avatar
    CAFER & ILGIN
    Puan

    Düğünümüzü burada çok hoş bir ambiyansa sahip salonunda çok güzel bir organizasyon ile yaptık. Otel çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Yorum yaz