İzmir Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
120 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
20 ₺
Hafta İçi
40 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
70
Min
80
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
1000
Max
Otopark
300
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Bahçe
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir dışında
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Hobi Park Kır Düğün Salonu Hakkında

İzmir Menemen ilçesinde bulunan Hobi Park Kır Düğün salonu sizlere nişan ve söz mekanları alanında harika bir hizmet veriyor. Şıklığı ve zarafeti sizlere hissettirecek olan mekan, harika hizmetleri ile ve muhteşem olanakları ile karşınıza çıkıyor. Keyifli vakit geçirmenize olanak veren mekanın fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Mekanın yemekli fiyatı 50 TL’den başlıyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Özellikleri ve Kapasitesi

Muhteşem nişan ve söz organize etmesi ile memnuniyetinizi kazanmayı hedefleyen Hobi Park nişan ve söz mekanları çeşitli özellikleriyle karşınıza çıkıyor.

Mekan göl manzarası ile muhteşem bir görüntü sunuyor. Bir sürü manzarası bulunan mekânın orman manzarası da bulunuyor. Kır manzarasının güzelliği ile ruhunuza iyi geliyor. Bahçe manzarası ve doğa manzarasıyla tabiatın güzelliklerinden yararlanıyor. Mekanın açık alan ve kapalı alan seçenekleri bulunuyor. Kapalı salon imkanı sayesinde dört mevsim istediğiniz organizasyonu yapma imkanını sizlere veriyor. Göl kenarında bulunan mekanın bahçesi, çim alanı ve havuzu da bulunuyor.

Geniş kapasite seçeneği bulunan mekân sizlere çeşitli avantajlar sağlıyor. Kapalı alan kapasitesi minimum 50 kişiden başlıyor ve 100 kişiye kadar yükselebiliyor. Açık alan kapasitesi ise 750 kişi ile 1000 kişi arasında değişkenlik gösteriyor. Mekanın otopark kapasitesi ise 250 araca kadar yükselebiliyor. Kokteyl kapasitesi de 750- 1000 kişi arasında oluyor.

Hobi Park Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Sizlere dolu dolu vakit geçirmeyi garanti eden Bakırköy Hobi Park Kır Düğünü Salonu, nişan ve söz mekanları alanındaki harika hizmeti ile ve çeşitli fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Mekanın yemekli fiyatları 100 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Kokteyl fiyatı 50 TL bandında oluyor.

Sunulan İmkanlar

Hobi Park Kır Düğün nişan ve söz mekanları sunduğu muhteşem hizmetlerle ve profesyonel ekibi ile rüyalarınızın ötesinde bir düğün yaşatmayı sizlere garanti ediyor. Fotoğrafçı getirme imkanı ile en özel gününüzdeki anlarınızı ölümsüzleştirmenize yardımcı oluyor.

Işık ses ve sahne hizmetleri sayesinde eğlenceli ve dolu dolu vakit geçirmeyi sizlere garanti ediyor. Mekan sizlere aynı anda birden fazla düğün yapma imkanı tanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Menemen’de bulunan Hobi Park Kır Düğün salonu sizlere nişan ve söz mekanları alanında kusursuz bir hizmet vermek için sabırsızlanıyor. Mekana toplu taşıma ile ya da özel araçla gidebilirsiniz.

Adres; Günerli, 9 Eylül Cd. 108-1, 35665 Menemen/İzmir.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Mükemmellllllll kesinlikle on numara mekan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiz bir düğün salonu.

 2. Puan

  Menemen’in en iyi kır salonu desek yanlış olmaz. Planlama ve uygulamada harikalar ayrıca düğün pastası ve çerezler çok tazeydi

Yorum yaz