İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Hiranur Gelinlik

Ümraniye ilçesinde onlarca gelinlikçi arasından seçeceğiniz Hiranur Gelinlik gelin adaylarına en uygun şekilde hizmet veriyor. İstanbul'da modaevinde gelinlik fiyatları 3000 TL'den başlıyor. Hazır modelden özel dikim gelinliklere kadar aradığınızı bulabileceğiniz modaevi abiye, kaftan ve nişanlık hizmeti de veriyor. Haftanın her günü hizmet alabiliyorsunuz. ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurup iletişime geçebilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

En moda trendleri bulabileceğiniz Hiranur Gelinlik, model dağarcığını geniş tutuyor. Kır düğünü için tercih edeceğiniz tüllü gelinliklerden, otelde düğünün vazgeçilmezi prenses gelinlikler yaygın tercih edilen modellerden oluyor. A kesim, vintage, bohem, gotik gibi farklı tarzlarda konsept gelinlikler de marka bünyesinde sizleri karşılıyor. Seçilen model ufak tadilatlarla vücut ölçülerinize en uygun şekilde tamir ve tadilat işlemleriyle mükemmel hale getiriliyor.

Hazır gelinlik modelleri arasında istediği gelinliği bulamayan gelinler için özel dikim hizmeti veriliyor. Yoğun dönemde zamanınızı almadan en fazla 3 prova ile gelinliğiniz hazır hale geliyor. 4 hafta gibi kısa bir süre içerisinde teslim ediliyor. Modaevinde yalnızca gelinlik değil aynı zamanda aileniz için de birbirinden şık abiye modelleri yer alıyor. Kına geceniz için bindallı ve kaftana da mağazada yer veriliyor.

Gelin Aksesuarları

Gelinliklerin tamamlayıcısı, gelin saçını ön plana çıkaran duvaklar uzun ya da kısa olarak sizin tercihinize bırakılıyor. Dantel detaylar gelinliklerde olduğu gibi duvaklara da eklenebiliyor. Aynı şekilde inci ya da boncuk işlemesi olabiliyor. Özel aksesuar tasarımı yapılarak eşsiz görseller ortaya çıkıyor. Çoğunlukla dış çekim için tercih edilen çiçekli gelin tacını prenses taçları takip ediyor. Mağazadan eldiven, gelin kesesi ve gelin buketi gibi ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Hiranur Gelinlik Fiyatları

Gelinlik fiyatları 3000 TL ile 5000 TL arasında belirleniyor. Kullanılan kumaş kalitesinden, gelinliğin modeline ve işlemelerine kadar pek çok değişken fiyatlarda etkili oluyor. Özel dikim fiyatları görüşmede netleşiyor. Her şey dahil paket sisteminden faydalandığınız takdirde tamir ve tadilat işlemleri ücretsiz şekilde yapılıyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel avantajlar için de danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Ümraniye ilçesinde yer alan modaevine 10, 14, 14B, 14DK, 15BK ve 522 numaralı otobüs hatları ile ulaşım sağlanabiliyor. Otobüs tercih etmek istemeyenler M5 metro hattı ya da C-77 minibüs hattını kullanabiliyor. Toplu taşımanın yanı sıra kişisel araç ile de rahatlıkla gidilebiliyor.

Hiranur Gelinlik adresi: Atatürk, Alemdağ Cd. No:118, 34764 Ümraniye / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık, kına elbisesi, bindallı, kaftan modellerine de yer veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay öncesinde iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel konsept tasarımı yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Beğendiğiniz gelinlik modeli, gelin duvağı ve boy kısaltma, daraltma işlemleri başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik, aksesuarlar ve dikim provası her şey dahil paket bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 Hafta gibi bir sürede ürün teslimi yapılıyor.

Hiranur Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

Hiranur Gelinlik organizasyon fiyatları Hiranur Gelinlik organizasyon fiyatları Hiranur Gelinlik organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Hiranur Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hiranur Gelinlik

Yorum yaz