Hilton İstanbul Bomonti Hotel Conference Center

İstanbul’un en görkemli manzarasına sahip olan, Hilton İstanbul Bomonti Hotel Conference Center, hayallerinizi gerçekleştirmek için sizleri, uzman ve deneyimli ekip arkadaşları ile birlikte bekliyor.

Mekânımız, sizlere sadece düğün değil, aynı zamanda düğün dışında kalan diğer organizasyonlarınız için de ev sahipliği yapıyor. Mekânımız içerisinde bulunan Türk Hamamı ile dilerseniz, Gelin Hamamı bile organize edebilirsiniz. Akşam olan düğününüze kadar dilerseniz odalarınızda dinlenebilirsiniz.

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

İstanbul’un o eşsiz manzarasını sizlere 360 derecelik harika bir açıyla sunan Hilton İstanbul Bomonti Hotel Conference Center’in hem çık hem de kapalı alan kapasitesi bulunmaktadır. 2000 kapalı alan, 400 de açık alan misafir kapasitesi bulunan Hilton İstanbul Bomonti Hotel Conference Center sayesinde hayalinizdeki organizasyonları gerçekleştirmek artık hayal değil! Bizler Hilton İstanbul Bomonti Hotel Conference Center olarak sadece hizmetlerimiz, geniş kapasitemiz, standartlarımız ve ikramlarımızla sizleri şaşırtmıyoruz, bunun dışında şıklığımızla da sizleri şaşırtacağımızı biliyoruz.

Nerededir? Center’e Nasıl Gidilir?

Şişli semtinde bulunan Hilton İstanbul Bomonti Hotel Conference Center, konumu itibari ile oldukça tercih edilen bir mekândır. Mekânımızın çeşitli hizmetleri olduğunu sizlere daha önce belirtmiştik. Kendi araçlarınızla gelmek isterseniz, sizler ve misafirleriniz salonumuza ait geniş araç kapasiteli kapalı otoparkımızı kullanabilirsiniz.

Neden Hilton İstanbul Bomonti Hotel Conference Center’ı Tercih Etmelisiniz?

Hilton İstanbul Bomonti Hotel Conference Center 'ı tercih etmeniz için pek çok geçerli sebep bulunmaktadır. Bu sebepleri kısaca şu şekilde sıralayabiliriz:

*Organizasyon başından sonuna kadar sizlerle ve davetlilerinizle sürekli olan ilgilenen uzman ekip arkadaşları,

*Davetinizin sonuna kadar sürekli olarak devam eden menü ve atıştırmalık ikramı,

*Zengin mimari ve modern dekor,

*Uygun şartlarda kaliteli ve zengin hizmet,

*Çeşitli organizasyonlara ev sahipliği…

 Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Nişan Organizasyonları
 • Düğün Organizasyonları
 • Nikâh Törenleri
 • Söz Merasimleri
 • Asker Eğlenceleri
 • Sünnet Organizasyonları
 • Kına Geceleri
 • Lansmanlar
 • Kokteyller gibi aklınıza gelebilecek bütün organizasyonlarınızda bizler Hilton İstanbul Bomonti Hotel Conference Center olarak ev sahipliği yapmak isteriz!

Hâlâ Kararsız Mısınız?

Hâlâ Hilton İstanbul Bomonti Hotel Conference Center ’ı tercih etmek için karar veremediniz mi? O hâlde, videolarımızı izleyebilir, sizlere etkinlik sırasında nasıl hizmet ettiğimizi gözlemleyebilirsiniz. Bunun dışında videoların altındaki yorumlarda bizlerden hizmet almış diğer müşterilerimizin fikirlerini görebilirsiniz!

Hilton İstanbul Bomonti Hotel Conference Center’da hayalinizin ötesinde bir organizasyon gerçekleştirmek sizin de hakkınız!

 

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Çiğdem & Sefa
  Puan

  Ambiyans ve tasarladığımız konsept uyum içindeydi. Mükemmel bir hizmet aldık. İstediğimiz hiç bir detay atlanmadı. Teşekkür ederiz.

 2. Avatar
  Ceren & Emre
  Puan

  Hilton otelinin balo salonunda muhteşem bir düğün organizasyonu yaptık hem mekanın büyüklüğü hem de hizmetin kalitesi inanılmazdı Hilton farkı yine kendini belli etti tabiki 🙂

 3. Avatar
  Taha
  Puan

  Hilton gibi bir yerde düğün yapmanın avantajları saymakla bitmez. 🙂 yaşamanızı tavsiye edebilirim. Her şey mükemmeldi teşekkürler.

Yorum yaz