Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Hikaye Çekimleri Düğün Fotoğrafçısı

Herkes fotoğraf çeker, ben hikaye çekerim, sloganıyla ilerleyen Hikaye Çekimleri Düğün Fotoğrafçısı uzun yıllardır dış çekim fotoğraf hizmeti veriyor. Birbirinden güzel fotoğraf karelerine imzasını atmış olan firma İstanbul Pendik konumunda yer alıyor. 1000 TL’den başlayan fiyatları firmayı çekici hale getiriyor.

Çekim Türleri

Firma çekim sırasında çiftlerin mutluluğuna ortak olmanın verdiği mutlulukla işini özenle ve titizlikle yapıyor. Düğün gününüzde sınırsız çekim yapan firma düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi gibi hizmetlerini beğeninize sunuyor.

Katalog çekimi, konsept çekim, save the date ve trashday gibi çekim türlerinde ise senaryo çerçevesinde çalışma yapan hikaye çekimleri beğeniliyor.

Hikaye Çekimleri Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Çiftlerin en çok tercih ettiği düğün fotoğrafçısı unvanını alan hikaye çekimleri mutlu sonlu çalışmaları garantiliyor. Çiftlerin bütçesine uygun hizmetler vermesiyle de dikkat çekiyor. Standart paket başlangıç fiyatı 1000 TL iken her şey dahil paket fiyatı 1500 TL olabiliyor.

Çekim türüne, alınan hizmete ve bütçenize göre fiyatlarda değişiklik görülebiliyor. Değişkenlik gösteren fiyatların detaylı bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı yapmanın yanı sıra çeşitli organizasyon ve anlara da şahitlik eden firma birçok hikayeye ortak oluyor. Hikaye Çekimleri yeni doğan bebek fotoğrafçılığı, sünnet düğünü, mezuniyet töreni ve nişan çekimi gibi organizasyonlara imza atıyor.

4 hafta öncesinden Hikaye Çekimleri Fotoğrafçılık ile iletişime geçerek randevu oluşturmanız gerekiyor. Dış mekan çekimi hizmeti vermekle birlikte çekimlerinizin orijinal kopyaları da ortalama 4 haftalık bir sürede sizlere teslim ediliyor.

Uzman ekibiyle çekimleri şehir dışında gerçekleştirme hizmeti de sunarken, çekilecek yerin konumu da sizin isteklerinize göre şekil alabiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hikaye Çekimleri Fotoğrafçılık İstanbul Pendik lokasyonunda yer alıyor. Firmaya toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabiliyor. 132K, 133T, 16, 16D, 222, 251, KM72 numaralı otobüs hatlarıyla veya M4 metro hattıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Pendik devlet hastanesine yürüme mesafesinde bulunan firmaya özel araçla da ulaşım sağlanabiliyor. Açık adresi ise şöyle;

Batı Mahallesi,  Karanfil Sokak No: 23 Kat: 2 Daire: 4 Pendik / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm Türkiye'de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, mezuniyet çekimi ve yeni doğan bebek çekimi gibi hizmetler verilebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orijinal kopya teslim ve şehir dışı çekim hizmetleri verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi gibi hizmetleri içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim, katalog çekimi, save the date, trashday gibi hizmetleri içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin isteklerine göre mekan ve konsept değişmektedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 Haftalık bir süre sonunda fotoğraflar ve videoları teslim alabiliyorsunuz.

Hikaye Çekimleri Düğün Fotoğrafçısı düğün fiyatları ne kadar?

Hikaye Çekimleri Düğün Fotoğrafçısı düğün fiyatları Hikaye Çekimleri Düğün Fotoğrafçısı düğün fiyatları Hikaye Çekimleri Düğün Fotoğrafçısı organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Hikaye Çekimleri Düğün Fotoğrafçısı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hikaye Çekimleri Düğün Fotoğrafçısı

Yorum yaz