High Life Orkestrası

High Life Orkestrası, işini aşkla yapan usta müzisyenler eşliğinde, gündüz ve gece organizasyonlarınızda:

 • Fransız Chansonları,
 • İtalyan Napolitenleri,
 • Latin ezgileri,
 • Valsler ve Tangolar,
 • Nostaljik dans müzikleri,
 • Yabancı ve Türkçe pop müzik,
 • Greek,

tarzda şarkıların da yer aldığı geniş repertuvarıyla sizlere eğlenceli ve kaliteli bir program sunuyor.

High Life düğün orkestrası düğün ve çeşitli organizasyonlarınızda kaliteli müzik icra eden bir orkestradır. Düğün müzik grupları içinde seçkin bir yere sahiptir. Düğün orkestrası kiralamak isterseniz High Life orkestrasını tercih listenizin içinde olsun. Size bu düğün orkestrası hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

High Life düğün orkestrası küçük gruplar halinde müzik yapabildiği gibi aynı zaman da oldukça kalabalık gruplar halinde de müziğini icra edebilmekte. Trio dediğimiz yani 5 ile 8 kişi arasındaki müzisyen ve solistler, 12 ile 20 kişiden oluşan müzisyen, dansçı ve solistlerden oluşan bir grup ve 80 kişilik senfonik orkestra ile müzisyen ihtiyacını esnek bir sunumlarla karşılayabilmekte. High life düğün orkestrası usta müzisyen kadrosuyla gündüzleri veya geceleri Fransız chansonları, İtalya’nın eşsiz napolitenleri, kıvrak valsler, geçmişin rüzgarlarını estiren nostaljik dans müzikleri, yabancı ve türkçe pop müzikler, Yunanca müzik çeşitlerinden pek çok eseri çalarak düğün sahiplerini geniş repertuvarıyla  eğlendirmekte ve mutlu etmektedir. High Life düğün orkestrası, orkestrayla beraber ışık ve ses hizmeti de sağlanmaktadır. Düğün müzik grupları içinde önemli bir yere sahip olan

High Life Düğün orkestrası aynı zamanda popüler dünya klasikleri, jazz ve slow müzik dans müziklerine geniş repertuvarında yer vermektedir. High Life düğün orkestrası önemli günlerde ve davetlerde ‘’Unutulmaz ‘’ olanın öncelikle müzik olduğunun bilincinde deneyimli sanatçılarıyla tüm davet ve kutlamalarda seçkin yerini almaktadır. High Life orkestrası aynı zamanda açık hava konserleri, balolar, davetler gibi önemli etkinliklerde hizmet vermektedir. Fiyat aralıklarını öğrenmek için grubun internet sitesindeki numaradan bilgi alabilirsiniz.

En Eğlenceli Orkestra!

Düğün orkestrası kiralamak isteyenler High Life düğün orkestrasını tercih etmek isterlerse elbetteki bu orkestranın solistlerini de tanımak isteyeceklerdir. Dilerseniz başta orkestra şefi olmak üzere orkestranın mensuplarını tanıyalım.

Grubun şefi Ari Aliciyan, 1982 de İstanbul’da dünyaya geldi ve 9 yaşında eğitim alarak müziğe başladı. 2000 yılında İ.Ü Devlet Konservatuvarında Opera ve Şan bölümünde eğitimine devam etti. Bu dönemde Selçuk Uraz’dan piyano dersleri almıştır. Ali Ariciyan bir çok ünlü sanatçının sahne çalışmalarında hem aranjör hem de orkestra şefi olarak çalışmalar gerçekleştirmiş ve ayrıca ‘’ Öyle Bir Geçer Zaman Ki ‘’ dizisinin kastingini gerçekleştirmiştir ve bunun gibi pek çok çalışmada yer almıştır.

High Life Düğün Orkestrasının solisti Seda Saltan İTÜ Musiki Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Bölümü’nden mezundur.Daha sonrasında Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmış ve pedagojik formasyon almıştır. Konservatuvar yıllarından beri hem orkestra solistliği yapmış hem de Muazzez Ersoy, Ahmet Selçuk İlhan, Selami Şahin gibi isimlere sahneden ve albümlerinde eşlik etmiştir ve stüdyo çalışmalarına devam ediyor. Düğünlerde canlı müzik denince akla gelen isimlerden biri Seda Saltan.

Deneyimli Müzisyen Kadrosu

Düğün orkestrasının diğer bir solisti Maral Ataman düğünlerde canlı müzik konusunda uzman seslerden biri. Müziğe 10 yaşında klasik gitar eğitimiyle başlayan Meral Ataman daha sonra yurt içi ve yurt dışı çeşitli konservatuvarlarda jazz ve müzikal eğitimi almıştır ve 2004 yılından beri çalışmalarına devam etmektedir. İngilizce, Ermenice, Türkçe, Fransızca, İspanyolca gibi pek çok dilde şarkılar yorumlayan ve seslendiren sanatçı aynı zamanda çıkardığı 12 eserlik albümdeki 4 eserin söz ve müziğini kendisi yazmış ve bestelemiştir.

High Life Düğün Orkestrasının diğer bir solisti de Elif Çakırdır. Elif Çakır  Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesinde okurken Milliyet Liseler Arası Müzik yarışmasında aldığı birincilik ödülünden sonra Bilkent Müzik Fakültesi Lisesi’nde 2 yıl şan ve 3 yıl kompozisyon eğitimi almıştır.Üniversite yıllarındaki eğitimi devam ederken Amerikan Kültür Derneği düzenlemesi ile her cumartesi yapılan eğlence gecelerinde 3 yıl sahne almıştır. 1987 yılında İstanbul’a gelip İstanbul’un sayılı eğlence mekanlarında otellerde ve özel mekanlarda orkestra solisti olarak bulunmuştur.

 

klavye - keman - davul - percussion - bas - klarnet - bay solist - bayan solist

High Life Orkestrası Detayları

 • Başlangıç Paket Fiyatı: +5.000 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: Sezonagöre 1 ila 4 hafta önce
 • Hizmet İçeriği: Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Hizmet Türleri: Grup, Orkestra

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Ya harikasınız emeğinize sesinize sağlıkkkkk! Arkadaşımın düğününde buldum sizi artık bırakmam 🙂

 2. Puan

  sesinize yüreğinize sanatınıza sağlık..çok başarılı bir orkestra..

 3. Puan

  Muhteşem ve kaliteli bir orkestra klasik eserleri çok başarılı seslendiriyorlar çok memnun kaldık dinlemeye doyamadık resmen 🙂

Yorum yaz