Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Hidlight Photography by Ziya Yıldırım Hakkında

Hidlight Photography by Ziya Yıldırım, Ankara'daki evlenecek çiftleri Çankaya ilçesindeki stüdyosunda bekliyor. Farklı ve kendine özgü tarzını fotoğraf karelerine yansıtmayı başaran fotoğrafçı ile dış çekim ve konsept çekim hizmeti alabiliyorsunuz. Gelin ve damatların ölümsüzleşmesini istedikleri anları özenle fotoğraflayan ekip ile birlikte çalışma deneyimini yaşayabiliyorsunuz. 1.000 TL'den başlayan hizmet fiyatları ile de gözde bir adres haline geliyor.

Çekim Türleri

Ziya Yıldırım Photography, yenilikçi bakış açısı ve profesyonel çekim hizmetiyle ilgi görüyor. Düğün öncesinde yapılan save the date çekimi ile hem online davetiye hazırlığına hem de düğün esnasında projeksiyonla dönen bir video hazırlığına gidilebiliyor. Tamamen sizin arzularınıza göre yol alan ekip, konsept çekim hizmetiyle de beğeniliyor.

Konsept hazırlığına da sizinle ortak bir şekilde başlayan düğün fotoğrafçısı, düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi hazırlığını da başarıyla yapıyor. Hayatınızın en özel anlarının fotoğraf kareleri ve video kayıtları ile kalıcı hale gelmesi mutluluğunuzu artırıyor.

Özellikleri

Farklı yönde çekim hizmetleri ile kalitesini çeşitli alanlarda ortaya sunan Hidlight Photography by Ziya Yıldırım, Ankara dışına da çıkıyor. Çevre iller başta olmak üzere talebe göre şehir dışı ve yurt dışı hizmeti de sunuyor.

Gidilen her lokasyonda ekibiyle birlikte çalışan fotoğrafçı, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı unvanının hakkını fazlasıyla veriyor. Fotoğrafların orijinal temini ile birlikte albümde yer verilecek kareler siz karar veriyorsunuz. Ürünlerin son hali de 3 hafta sonra size teslim ediliyor.

Hidlight Photography by Ziya Yıldırım Dış Çekim Fiyatları

Konsepte, çekim türüne ve talep edilen ek hizmetlere göre fiyatlarda farklılık olabiliyor. Dış çekim hizmetini 1.000 TL'den başlatan firma, her şey dahil paket fiyatı için açılışı 1.500 TL'den yapıyor.

Hizmet verdiği sektör içerisinde popülaritesi ile ön plana çıkan firmayla ortak bir çalışma yürütmek isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilir veya DüğünBuketi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir?

Ankara ili Çankaya ilçesinde çiftlere kapısını açan Ziya Yıldırım Photography, şehrin ulaşımı en kolay olan noktasında yer alıyor. Toplu taşımalar arasında yer alan otobüslerin 408, 342 ve 413 numaralı hatlarıyla ulaşım sağlanabiliyor. Bu hatlar ile gidilen lokasyonda Zirvekent Sitesi durağında inerek, yürüme mesafesi ile ulaşılıyor.

Adres: Birlik Mahallesi, 471. Sokak, Numara:3 / 3, Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ve çevre illerle birlikte tüm Türkiye'ye hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Moda fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı ve reklam çekimleri yapıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önceden randevu almanız öneriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, katalog çekimi, trashday ve yurt dışı çekimi avantajları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün klibi, düğün hikayesi, fotoğraf albümü hazırlığı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekip temini, konsept belirleme ve konsept çekim yapma, düğün belgeseli gibi hizmetler veriliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Konsept çekim hizmeti var.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta sonra ürün teslimi yapılıyor.

Hidlight Photography by Ziya Yıldırım düğün fiyatları ne kadar?

Hidlight Photography by Ziya Yıldırım düğün fiyatları Hidlight Photography by Ziya Yıldırım düğün fiyatları Hidlight Photography by Ziya Yıldırım organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Hidlight Photography by Ziya Yıldırım Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hidlight Photography by Ziya Yıldırım

Yorum yaz