İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

HG Hakan Gül Hair Make Up Hakkında

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan HG Hakan Gül Hair Make Up, en değerli gününüz için sizlere gelin saçı ve makyajı hizmeti veriyor. Uzman ekibiyle en iyi hizmeti sunuyor. Kalitesinden ödün vermeyen firma, düğün gecenizde ışıl ışıl parlamanız için özenle çalışıyor. 600 TL'den başlayan gelin saçı ve makyajı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Genel Özellikleri

Her gelinin hayalinde düğün gününde kusursuz bir görünüm kazanmak olduğundan HG Hakan Gül Hair Make Up, bu hissi yaşamanız için özenle çalışıyor. Hakan Gül 30 senedir sektörün içinde yer almasıyla tecrübesini konuşturuyor. Aynı zamanda sahibi olduğu salon, 15 senedir hizmet vermeye devam ediyor. Gelin saçınızı ve makyajınızı güvenle yaptırabileceğiniz bir tecrübeye sahip olduğu da aşikar.

Başarısını gelin saçı ve makyajıyla sınırlandırmayan kuaför, daha birçok alanda son derece başarı sergiliyor. Saç kesimi ve boyama, kalıcı düz fön, saç bakımı, ombre gibi birçok hizmeti mevcut. Ağda, manikür, pedikür, takma kirpik ve saç bakımı gibi hizmetlerden de yararlanabiliyorsunuz.

Sunulan Hizmetler

HG Hakan Gül Hair Make Up, uzman ekibiyle birlikte dilediğiniz gelin saçı ve makyajını sizlere uyguluyor. Sunduğu özel hizmetlerle, en özel gecenizde istediğiniz görümü elde etmenizi sağlıyor. Davetinizden önce gelin saçı ve makyajı için prova alabiliyorsunuz. Firmanın sahip olduğu gelin saçı modelleri ise oldukça geniş. Dağınık ve toplu gelin saçı, topuz, örgü gibi modelleriyle birlikte sınır tanımıyor. Ayrıca gelin saçınızda aksesuar kullanarak daha zarif bir görünüm elde ediliyor.

Gelin saçında olduğu kadar gelin makyajında da profesyonelliğe sahip olan kuaför, porselen makyaj, doğal makyaj, buğulu göz makyajı gibi seçenekleri size sunuyor. Ayrıca gelinin 5 yakınına aynı anda hizmet veriliyor. Bunun yanında dilerseniz evde hizmet alabiliyorsunuz. Ayrıca şehir dışına da ekip gönderiliyor.

HG Hakan Gül Hair Make Up Fiyatları

Davetinizden iki hafta öncesine kadar salon ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Gelin saçı ve makyajı için firmanın başlangıç paketi 600 TL, her şey dahil paketi ise 800 TL olarak fiyatlandırılıyor. Sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan HG Hakan Gül Hair Make Up ulaşımı oldukça kolay sağlanıyor. Şehrin merkezinde yer almasıyla avantaj sağlayan mekana 19S numaralı otobüsle ya da Metrobüs, M4 metro hattı, Marmaray ve diğer tüm toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşabilirsiniz. Firmanın açık adresi şu şekilde:

Bağdat Caddesi, Sarıgül Sokak, Orkide Apt. No:27/C Caddebostan - Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Kadıköy'de hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Saç bakımı, porselen makyaj, manikür/pedikür, saç kesimi ve boya hizmetleri yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir ay önce iletişime geçilmesi yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanda/evde, şehir dışında hizmet ve gelinin yakınlarına aynı anda hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı yapılıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Manikür/pedikür, takma kirpik, saç provası yer alıyor.

HG Hakan Gül Hair Make Up organizasyon fiyatları ne kadar?

HG Hakan Gül Hair Make Up organizasyon fiyatları HG Hakan Gül Hair Make Up organizasyon fiyatları HG Hakan Gül Hair Make Up organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

HG Hakan Gül Hair Make Up Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

HG Hakan Gül Hair Make Up

Yorum yaz