Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
250 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Hera Fotoğraf Platosu Hakkında

Hera Fotoğraf Platosu, İzmir Buca lokasyonunda bulunan merkeziyle tüm Türkiye’ye ve yurt dışına hizmetlerini ulaştırıyor. Dış çekim firması arıyorsanız Hera’ya güvenebilirsiniz. Çekim fiyatları paket olarak belirlenmiş olup başlangıç paketinin fiyatı 250 TL şeklinde.

Sunulan Hizmetler

Hera Fotoğrafçılık, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen firmalardan birisi. Firma çiftlerin mutlu anlarını en güzel şekilde hatırlamaları için her türlü olanağı sağlıyor. Kendi fotoğraf ekibi ile çalışan Hera Fotoğraf yılların verdiği deneyimle profesyonel çekimler yapıyor. Randevu almak için en az bir hafta önceden iletişime geçmelisiniz.

Fotoğraf çekimi sırasında istediğiniz özel bir konsept varsa firma bunu da hazırlıyor. Aynı zamanda düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klibi gibi ekstra çekimler de her şey dahil pakette yer alıyor. Çekim bittikten sonra üstünde oynama yapılmayan orijinal fotoğraflar da size veriliyor.

Çekim Türleri

Hera Fotoğraf Platosu masal gibi bir fotoğraf çekimi için dış çekim veya stüdyo çekim gibi alternatiflere sahip. Ayrıca katalog çekimi, ‘save the date’ konsepti için özel çekimler ve trashday çekimi de firma tarafından yapılıyor.

İsterseniz nişan gününüz için de Hera ile anlaşarak profesyonel fotoğraf çekimi talep edebilirsiniz.

Hera Fotoğraf Platosu Dış Çekim Fiyatları

Düğün fotoğrafçıları arasında kalitesi ile öne çıkan Hera Fotoğraf’ta başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki farklı paket bulunuyor. Çekim fiyatları ise seçtiğiniz pakete göre belirleniyor. Başlangıç paketinin fiyatları 250 TL’den başlıyor ve seçeceğiniz özelliklere göre güncelleniyor. Her şey dahil paket fiyatı ise 1000 TL’den açılıyor.

Size özel fiyat tekliflerini öğrenmek ister misiniz? Öyleyse tek yapmanız gereken ‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurarak bize göndermek. Formu doldurduktan sonra firma en kısa sürede size ulaşacaktır.

Hera Fotoğraf Platosu Adres Bilgisi

Firmanın merkezi İzmir'in Buca ilçesinde yer alsa da hem yurtiçi hem de yurtdışında hizmet veriyor. Hangi ilde veya ülkede olursanız olun Hera Fotoğraf ‘a ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Firma merkezinin adres bilgisi ise şu şekilde: Dumlupınar Mah. Erdem Cad. No: 57/E Buca / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir başta olmak üzere tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz. İZMİR İÇİNDEKİ ÇEKİMLERİMİZ DE ALAÇATI VEYA SELÇUK ÇEVRESİNİ GENELDE KULLANMAKTAYIZ. ÇİFTLERİMİZİN İSTEKLERİNİ DE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMAKTAYIZ.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Çekim Yapılan Mekanlar: İzmir başta olmak üzere tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz. İZMİR İÇİNDEKİ ÇEKİMLERİMİZ DE ALAÇATI VE YA SELÇUK ÇEVRESİNİ GENELDE KULLANMAKTAYIZ.ÇİFTLERİMİZİN İSTEKLERİNİDE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMAKTAYIZ

Hera Fotoğraf Platosu düğün fiyatları ne kadar?

Hera Fotoğraf Platosu düğün fiyatları Hera Fotoğraf Platosu düğün fiyatları Hera Fotoğraf Platosu organizasyon fiyatları ise 250 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Hera Fotoğraf Platosu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hera Fotoğraf Platosu

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Dış çekim için o kadar harika yerler belirleniyor ki tüm fotoğraflar çok profesyonel çekilmişti. Çok memnun kaldık, kusursuzdu!

  2. Puan

    düğünüme dair en eğlenceli anı fotoğraf çekim günümüzdü o kadar güzeldi ki herkese nasip olur umarım. Ekibe çok teşekkür ederim 🙂

  3. Puan

    Buca’da güzel bir plato kurmuş işletme sahibi ve personeli ilgili samimi çekimler esnasında dinlenmek için ikramları güzel ve en önemlisi de çekimleri süper elinize sağlık

Yorum yaz