Teknede Düğün ve Davet Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
30
Min
450
Max
Açık Davet Alanı
30
Min
450
Max
Kır Bahçesi Alanı
30
Min
450
Max

Mekan Özellikleri

  • Sahil kenarı
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Boğazda düğün / davet
  • Deniz manzaralı
  • Boğaz manzaralı
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Servis elemanı
Alkol servisi

Helios Tour Hakkında

Helios Tour, İstanbul ilinin Şişli ilçesinde, deneyimli kadrosu ve üstün hizmet kalitesi ile misafirlerine teknede düğün hizmeti veriyor. Tam donanımlı, gelişmiş yat ve tekne seçenekleriyle İstanbul Boğazı'nda hayalinizdeki organizasyonları yapma şansını yakalamış oluyorsunuz. Ekonomik, standart ve butik gibi birçok alternatifi bulunan firma, sizlere hafızalardan silinmeyecek görkemli bir teknede düğün organizasyonu vadediyor. Yemekli ve kokteyl şeklindeki düğünlerin kişi başı fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Teknede düğün daveti için misafir sayınızı belirleyip hızlı bir şekilde Helios Tour ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Açık, kapalı alanları ile farklı kapasitelerde 18 adet davet tekneleri organizasyona göre sizlere sağlanıyor. 30 ile 350 kişi arasında yemekli, 30 ile 450 kişi arasında ise kokteyl davetler verilebiliyor. Davet alanını özenle hazırlayan firma; masa sandalye süsleme, şamdan, çiçek dekorları ve ışıklandırma ile de hem şık hem de zarif bir dekorasyon yaratıyor.

Butik bir davet, görkemli bir tekne düğünü, nişan, kına, evlilik teklifi, mezuniyet töreni, sünnet töreni, açılış geceleri, bayi toplantıları, motivasyon eğlenceleri, after party gibi birçok etkinlik gerçekleştirebiliyorsunuz.

Verilen Hizmetler

İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarası ile davetlilerinizle yaşayacağınız unutulmaz anları profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibi sizler için ölümsüzleştiriyor. DJ performansı, orkestra ve fasıl ekibi de organizasyonlarınızda eğlencenin dozunu arttırıyor. Firmanın etkinlik sorumlusu davetlerinizin kusursuz gerçekleşmesini sağlıyor. Usta aşçı ve mutfak ekibinin sizlere sunduğu ikram çeşitleri ise damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor. Beyaz ve kırmızı et menü, salata, ordövr ve meyve tabakları, kokteyl menü gibi alternatiflerin tercihi size bırakılıyor. Dilerseniz alkol servisini de davet menülerinize dahil edebilirsiniz.

Helios Tour Teknede Düğün Fiyatları

Firmanın çeşitli kapasiteye sahip davet tekneleri bulunduğundan, organizasyonun büyüklüğü ve tercih edeceğiniz tekneye göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Çiftlerin yanında olarak bütçeye uygun fiyat skalası ile kolaylık sağlıyor. Kokteyl davetler 30 ile 50 TL arasında olurken, yemekli düğünler 50 ile 80 TL arasında değişiyor. Siz de rüya gibi bir teknede düğün yapmak isterseniz, DüğünBuketi.com danışmanlarıyla ya da yandaki 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Helios Tour, Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy konumunda yer alıyor. Toplu taşıma araçlarıyla veya kendi aracınızla rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor. Otobüs ile 121A, 251, 41AT, 522, 522ST, 55, 93M, metro ile M2,M7 ya da minibüs ile de B-37 hatlarını kullanabilirsiniz. Özel aracınızla gitmek isterseniz firmanın açık adresi ise şöyle: Mecidiyeköy, Büyükdere Caddesi Bentek İş Merkezi No:4 Kat:6 Daire:609 Şişli / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Firma ihtiyacınız olan tüm hizmetleri size sağlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Teknede düğün, nişan, kına, yılbaşı yemekleri, evlilik teklifi, sünnet töreni, doğum günü partisi, mezuniyet töreni, açılışlar, bayi toplantıları, motivasyon eğlenceleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik, oryantal ve fasıl ekibi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa sandalye giydirme, tekne süsleme, müzik yayını başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, fotoğraf ve video çekimi, volkan gösterisi, organizasyon sorumlusu hizmetleri bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf çekim ekibi tüm anlarınızı ölümsüzleştiriyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları olan farklı kapasitelerde 18 tekneye sahiptir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ performansı, orkestra ve tercihinize bağlı olarak fasıl ekibi ile eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı et menü, kokteyl, ordövr tabağı, ara sıcak, salata, meyve, alkollü - alkolsüz içecek çeşitleri sunuluyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis etkinlik saatinden itibaren 4 saat devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme, mekan giydirme, şamdan, çiçek aranjmanları, görkemli ışıklandırması ile dekorasyon göz alıcı hale getiriliyor.

Helios Tour düğün fiyatları ne kadar?

Helios Tour düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Helios Tour düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Helios Tour Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Helios Tour açık alan kapasitesi 30 - 450 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 30 - 450 kişiliktir,

Yorum yaz