Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Hayat Ağacı Photography

İstanbul Kadıköy konumunda, profesyonel fotoğrafçılık hizmeti veren evli çift, Hayat Ağaçlarını kurarak sizlerin de hayatlarına dokunuyor. Doğal ve sadelikten yana olan Hayat Ağacı Wedding Photography, 1000 TL’den başlayan dış çekim paket fiyatları sunuyor. Düğün fotoğrafçısı özelinde hizmet veren firma için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklayarak avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Yılların birikimi olan profesyonelliği son teknoloji ürünlerle buluşturan firma, hayat boyu unutulmayacak anılara imza atmanızı sağlıyor. Birbirinden farklı mekanda ve konseptte içerikler üreten, yaratıcılığı doğanın kalbinde bulan Hayat Ağacı Photography, doğal ışığı kullanarak mükemmelliği sanata uyarlıyor. Firma sizlere, ister stüdyo isterseniz de dış çekim yapabilme imkanı sunuyor. Talep üzerine şehir dışı çekimleri de gerçekleştiriliyor.

Düğün fotoğrafçısı özelinde değerlendirilmesine rağmen; moda çekimleri, katalog çekimleri, doğum öncesi ve sonrası çekimleri de gerçekleştiriyor. Aklınıza gelebilecek her anda mükemmel kareler yakalamak için Hayat Ağacı Wedding Photography ekibine güvenebilirsiniz.

Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi hizmetler için farklı teknolojileri kullanan firma, özellikle drone çekimlerine önem veriyor. Fotoğraf ekibi farklı açılardan çekilen pozların dayanılmaz hafifliğini en mutlu gününüze ortak kılıyor.

Ön görüşme sonrasında fikir alışverişi ile belirlen mekan ve konsept doğrultusunda akış planlanıyor. Save the date ve trashday gibi daha özgür olabileceğiniz çekimler de yine Hayat Ağacı Photogaphy tarafından gerçekleştirilebiliyor.

Hayat Ağacı Düğün Fotoğrafçısı Dış Çekim Fiyatları

Hayat Ağacı Photography, farklı paketlerle her çifte hitap eden bir firma olmayı başarıyor. Başlangıç paketinin yanı sıra her şey dahil paket içerikleri de bulunan firmada, fiyat aralıkları bu doğrultuda değişiklik gösteriyor.

Şehir dışı çekimlerinde fiyat artışı olduğu gibi extra isteklerinize göre de fiyatlarda artış olacaktır. Stüdyo çekimi ile dış çekim arasında da muhakkak bir fiyat farkı görülmektedir. Dış çekim başlangıç fiyatları 1.000 TL ile 1.500 TL aralığında değişkenlik göstermektedir.

Daha detaylı fiyat bilgisi için Düğün Buketi danışmanları ile iletişime geçebilir, size özel fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Nerededir?

İstanbul’un merkezi ilçelerinden biri olan Kadıköy/Bostancı konumundaki Hayat Ağacı, hem özel araçla hem de toplu taşıma araçları ile ulaşıma elverişli bir mevkide bulunuyor. Firmanın açık adresini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirisniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

81 ilde hizmet verilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan, mezuniyet, doğum günü, yeni doğan, hamile, aile çekimlerinin yanı sıra katalog ve moda çekimleri de yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Yalnızca 3 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekimleri yapılabilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan ve konsept belirleme, fotoğrafların orijinal kopya teslimi ve ekipman temini bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Drone çekimi, fotoğrafların albüm haline getirilmesi, fotoğrafların dijital ortamdan iletilmesi, dış mekan ve konsept çekimi, istenilen fotoğrafların tablo haline getirilmesi hizmetleri bulunmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekan seçimine göre konsept belirleme yapılmaktadır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi 4 haftadır.

Hayat Ağacı Photography düğün fiyatları ne kadar?

Hayat Ağacı Photography düğün fiyatları Hayat Ağacı Photography düğün fiyatları Hayat Ağacı Photography organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Hayat Ağacı Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hayat Ağacı Photography

Yorum yaz