Manisa Sünnet Düğünü Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Hediyelikler
  • Hediyelik sepeti
  • Mum
  • Gül suyu ve lokum ikramı
  • Halay mendili
  • Sünnet arabası süsleri

İmkanlar

Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Hayaller Organizasyon Hakkında

Manisa Merkez ilçesinde bulunan Hayaller Organizasyon, sünnet düğünü organizasyonu için vazgeçilmez firmalar arasında yerini alıyor. Uzun zamandır deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle birlikte hizmet veriyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekilleri ile aileler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Firma farklı organizasyonlar için başlangıç ve her şey dahil paketler sunuyor. Sünnet organizasyonu fiyatları 2000 - 3000 TL aralığında oluyor.

Firmanın Özellikleri

Hayaller Organizasyon, sünnet düğünü organizasyonu yanı sıra açılışlar, toplantılar, davetler, doğum günü, düğün, mezuniyet törenleri, nişan, baby shower, parti gibi farklı organizasyonlarda da hizmet veriyor. Şehir dışına hizmet olanağı da sunuluyor.

Firma demo masa hazırlama, konsept ve tema geliştirme özellikleri sayesinde kişiselleştirilmiş davet imkanı sağlıyor. Beraber planlama yaparak organizasyonunuza hazırlanabiliyorsunuz. Mekanla 4 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hayaller Organizasyon Sünnet Düğünü Fiyatları

Sünnet düğünü yapan ebeveynlerin memnun kaldığı firma, bütçe dostu ve ekonomik fiyatlarla da herkesi memnun ediyor. 2.000 - 3.000 TL aralığında fiyat seçeneği sunuyor. Talep edilen hizmetlere göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor.

DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonu ile firma bilgilerine ulaşabilir, ‘’Ücretsiz Teklif Al ‘’ formunu doldurarak da size özel fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Sunulan Hizmet ve Olanaklar

Hayaller Organizasyon kaliteli ve modern tarzıyla dikkat çekiyor. Sünnet düğünü organizasyonu için eğlenceli ve unutulmaz bir gün yaşanmasını sağlıyor. Davetin daha keyifli geçmesi için birçok etkinlik sunuyor. Kişiselleştirilen temalar sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Dj ve müzik grubu  ile dansa, eğlenceye doyuyorsunuz. Havai fişek gösterileri çocuklar mest ediyor. Her anınız video ve fotoğraf çekimleri ile kaydediliyor. Mekanın ihtiyaçları doğrultusunda masa ve sandalye temin ediliyor.

Çiçek aranjmanları, balonlar, şık şamdanlarla size özel konsept oluşturuluyor. Hayaller Organizasyon firmasının sünnet paketleri içerisinde kına, mumlar, halay mendili, hediyelikler ve gül suyu ikramı gibi hizmetlere yer veriliyor. Catering ve servis hizmeti bulunuyor. Organizasyon sorumlusu akışı sizin için kontrol ediyor. Gece boyunca sadece eğlenceye odaklanıyorsunuz.

Nerededir?

Hayaller Organizasyon, Manisa'nın Merkez ilçesinde hizmet veriyor. Firmanın şehir içinin yanı sıra şehir dışına da hizmetleri bulunuyor. Firma ile iletişime geçerek hizmetlerini öğrenebilir ve yararlanabilirsiniz.

Adres: Manisa / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ve diğer şehirlere hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma: açılışlar, toplantılar, davetler, doğum günü, düğün, mezuniyet törenleri, nişan, baby shower, parti gibi hizmetler veriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde; ışık ve ses ekipmanları, masa/sandalye temini, servis ve hizmet elemanı, süsleme bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinin yanı sıra çiçek, davetiye, sanatçı,dj, catering, video ve fotoğraf çekimi, havai fişek gösterisi gibi hizmetler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firmanın demo masa, tema geliştirme gibi hizmetleri bulunuyor.

Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Hayaller Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hayaller Organizasyon

Yorum yaz