Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Mum
  • Nişan hatırası hediyelikleri
  • Nişan tagı
  • Nişan tepsisi

İmkanlar

Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Servis elemanı

Hayaller Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Merkez ilçesinde bulunan Hayaller Organizasyon, çiftlerin nişan organizasyonu başta olmak üzere düğün, kına gecesi, mezuniyet ve doğum günü gibi davetlerde de hizmet veriyor. Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan firma, nişan organizasyonunuzu planlamak ve o gün mutluluğunuzu paylaşmak için hazırda bekliyor. Firmanın başlangıç paket fiyatları nişan için 2.000 TL'den açılıyor.

Firmanın Hizmetleri

Hayaller Organizasyon, sizlere bohem ve şık, birbirinden farklı tema seçenekleri sunarak, nişan organizasyonunuzu hayaller diyarına çevirmeyi bekliyor. Organizasyon ekibiyle görüştükten sonra hayallerinizin çok daha üstünde bir geceye sahip olmanız için çalışmaya başlanıyor.

Organizasyon firması, şehir içi veya şehir dışında fark etmeden hizmet veriyor. Aynı zamanda kapalı ve açık mekana sahip konseptleri sizlere geniş bir yelpazede, başlangıç ve her şey dahil paketleriyle sunuyor. Organizasyon ile tema belirlendikten sonra demo masa olarak sizlere sunuluyor ve bu sayede isteğe göre değişiklik yapılıyor.

Hayaller Organizasyon Nişan Fiyatları

Evlilik için gün sayarken, hem sizi hem ailelerinizi memnun etmek üzere birbirinden farklı hizmet nişan organizasyonunuz için sizlere sunuluyor. Seçmiş olacağınız mekan için başlangıç ve her şey dahil paketleri hafta içi ve hafta sonu fiyatları ile sizler için mevcut. Başlangıç fiyatı 2.000 TL olan paketlerin her şey dahil fiyatı 3.000 TL olarak belirleniyor.

Daha fazla bilgi almak için ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurarak danışmanlarla iletişime geçebilirsiniz.

Ek Hizmetler

Hayaller Organizasyon, adı gibi hayal diyarına çevirdiği nişan organizasyonunuzda birbirinden lezzetli tatlarla sizleri buluşturan catering hizmetiyle beğeni topluyor. Aynı zamanda ayaklarınızı yerden kesecek havai fişek gösterisi ve DJ eğlence hizmetiyle de sıklıkla tercih ediliyor.

Hem çift olarak hem de konuklarla birlikte hatıra olarak kalması için fotoğraf çekim hizmeti de veriliyor. Aynı şekilde gecenin bir video kaydının da olması talep ederseniz, ekip bunu da düşünerek çekim yapabiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa’nın Merkez ilçesinde bulunan Hayaller Organizasyon, konumunun pratikliği dolayısıyla isterseniz şehir içi dolmuş, taksi veya özel aracınızla rahat bir ulaşım imkanı sunuyor. Manisa Merkez Kısık Cami veya Ulu Park’tan yürüyerek de ulaşabilirsiniz. Nişan organizasyonu için mekan kesinleştikten sonra organizasyon ekibi ile ayrıntıları görüşmek üzere buluşabilirsiniz.

Adres: Manisa / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışında hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, doğum günü, mezuniyet kutlaması, sünnet düğünü, kına gecesi ve düğün gibi organizasyonlarda hizmet veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir içi ve şehir dışında hizmet ve demo masa ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Tema / konsept seçimi, mekan süsleme, mum, nişan tepsisi, ışıklı yol hazırlanması başlangıç paketinin içerisindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Demo masa hazırlama, DJ, catering, fotoğraf ve video çekimi her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı konsept ve tema seçenekleri sunuluyor.

Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Hayaller Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hayaller Organizasyon

Yorum yaz