Manisa Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Mekan giydirme
Servis elemanı

Hayaller Organizasyon Hakkında

Manisa Merkez ilçesinde özverili çalışmasını sürdüren Hayaller Organizasyon, birçok etkinlik ve davetin organizasyonunda sizlere yardımcı oluyor. Düğün organizasyonu konusunda da özenle çalışan firma, birçok çiftin mutlu gününde hizmet sunuyor. Kaliteli hizmeti hedefleyen firma müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için özenle çalışıyor. Hizmetlerini paketler halinde sunan firma, 2.000 TL’den başlayan fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor.

Firmanın Özellikleri

Manisa‘da bulunan firma sadece şehir içinde değil diğer şehirlerde de hizmet veriyor. Nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet gecesi gibi farklı davetlerde de organizasyon hizmetlerini sunuyor. Hayaller Organizasyon özellikle düğün organizasyonu konusunda titiz bir iş planı ile hizmet veriyor.

Firma, şık ve modern tarzlı çalışmaları ile öne çıkıyor. Konsept ve tema geliştirme ayrıca demo masa seçenekleri çiftlere sunuyor. Kişisel zevklere önem veren firma çiftlerin tarzına uygun olmasına özen gösteriyor.

Hayaller Organizasyon Düğün Fiyatları

Düğün organizasyonu konusunda müşteri memnuniyetine özen gösteren firma, hizmetlerini uygun fiyatlı tutmaya özen gösteriyor. Başlangıç fiyatlarını 2.000 - 3.000 TL olarak belirliyor. Kaliteli hizmeti bütçeye en uygun halinde sunmayı amaçlıyor. Hizmet tercihlerine göre paket fiyatlarında farklılıklar oluşuyor.

Size en uygun fiyatı öğrenmek için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu kullanabilirsiniz. Daha detaylı firma bilgisi için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişim kurabilir, merak ettiklerinizin yanıtını orada bulabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Modern ve kaliteli bir stile sahip Hayaller Organizasyon, düğün organizasyonu konusunda geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Catering, DJ, fotoğraf ve video, havai fişek, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri gibi hizmetler sunuyor. Aynı zamanda sanatçı gibi çok çeşitli hizmet imkanlarını müşterileri için özenle hazırlıyor.

Farklı paket seçenekleri ile istenilen hizmetler belirleniyor. Böylece diğer olanak ve imkanlar göz önünde bulundurulmuş oluyor. Ayrıca çiçek, davetiye, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, pasta, servis ve hizmet elemanı gibi hizmetleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hayaller Organizasyon, Manisa’nın Merkez ilçesinde yer alıyor. Firma ile iletişime geçerek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmanın şehir dışı hizmetleri de bulunuyor.

Adres: Manisa / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışına da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Diğer organizasyonlar: baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, açılışlar şeklindedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firmanın ek hizmet ve avantajı nikah şekeri hizmetinden oluşuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde davetiye, masa süsleme ve dekorasyon, mekan giydirme, video ve fotoğraf çekimi, düğün pastası servis elemanı, masa/sandalye kiralama bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette catering, dj ve müzik grubu temini, havai fişek şovu bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Demo masa, konsept / tema geliştirme fırsatı bulunuyor.

Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları Hayaller Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Hayaller Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hayaller Organizasyon

Yorum yaz