İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
3 ₺
Her Şey Dahil Paket
5 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye
Düğün davetiyesi
Kına gecesi davetiyesi
Nişan ve söz davetiyesi

Hayalime Ortak Ol Derneği Hakkında

İzmir Konak konumunda hizmet veren Hayalime Ortak Ol Derneği birbirinden özel tasarımlarıyla konseptinize en uygun düğün davetiyesi seçeneğini sunuyor. Davetiyelerini bildiri kartından öteye taşıyan dernek, kitap ayracı ve magnet gibi işlevselliği olan ürünler tasarlıyor. Davetiyeler vintage, retro, sade ve şık birçok tema seçeneğiyle organizasyonunuzu temsil ederek imzanızı taşıyor. Hayalini kurduğunuz tasarımları gerçeğe dönüştüren firmanın davetiyle fiyatları 3 TL’den başlıyor.

Tasarım ve Konseptleri

Hayalinizdeki organizasyon için farklı tarzlarda düğün davetiyesi üreten firma konseptinize en uygun tasarımı sunuyor. Kır düğünü konseptiniz için çiçekli ve romantik tasarımlar, havuz başı ve salon düğünleri için şık ve sade davetiyeler, rustik bir davet düzenliyorsanız retro ve vintage tema seçenekleri sizleri bekliyor. Eğlenceli bir organizasyon için ise firma farklı davetiye tasarımları yapıyor. Davetiyeniz imzanızı taşıyarak özel bir parçaya dönüşsün isterseniz firmada size özel tasarım imkanı bulunuyor.

Hayalime Ortak Ol Derneği Davetiye Fiyatları

Firmanın davetiye fiyatları tercih edilen model, baskı sayısı ve ürün türüne göre değişiklik gösteriyor. Firmanın başlangıç paketi 3 TL iken her şey dahil paketi 5 TL oluyor.

Konseptinize en uygun davetiyeyi seçmek için Hayalime Ortak Ol Derneği’nin güncel fiyatlarını öğrenmek isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak formu ücretsiz şekilde doldurabilir, size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Davetinizin türü ne olursa olsun Hayalime Ortak Ol Derneği birçok organizasyon için davetiye tasarımı yapıyor. Düğün, nişan, kına, nikah ve söz davetiyeleriyle firma konseptinize en uygun tasarımı sunuyor. Davetiyenizin imzanızı taşımasını istiyorsanız kişiye özel tasarım imkanı bulunuyor. Hayalinizdeki tasarımı sunmak için firma profesyonel ekibiyle çalışarak davetiyeleri 7 ile 14 gün içerisinde teslim ediyor. Teslim süresi üretim sayısına ve seçilen modele göre farklılık gösteriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Konak’ta bulunan Hayalime Ortak Ol Derneği’ne metro ve otobüs gibi farklı toplu taşıma yolları bulunuyor. Firmaya Fahrettin Altay -Evka-3 metrosuyla veya Halkapınar 147 numaralı otobüs aracılığıyla gidebilirsiniz. Davetiyeniz için özel aracınızla derneğe ulaşmak isterseniz açık adresi şu şekilde:

Çınarlı, 1572. Sk. No:33, 35110 Konak/İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün Davetiyesi, Nişan Davetiyesi, Nikah Davetiyesi, Kına Davetiyesi.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Vintage, Retro, İlginç / Değişik Davetiye, Çiçekli Davetiye, Lüks, Şık / Sade.

Ürünün teslim süresi nedir?

7-14 İş Günü.

Hayalime Ortak Ol Derneği düğün fiyatları ne kadar?

Hayalime Ortak Ol Derneği düğün fiyatları Hayalime Ortak Ol Derneği düğün fiyatları Hayalime Ortak Ol Derneği organizasyon fiyatları ise 3 - 5 TL arasında değişmektedir.

Hayalime Ortak Ol Derneği Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hayalime Ortak Ol Derneği

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğün davetiyesi için başka yer düşünmeye gerek bile yok. Hem sosyal sorumluluk projesine destek olmak hem de davetiye için şık tasarımları olması insanı ayrıca mutlu ediyor.

  2. Puan

    Çok şık tasarımlar var. Sosyal sorumluluk projelerine destek olduğumu bilmek beni ayrıca mutlu etti herkes böyle güzel şeylere vesile olmalı

Yorum yaz