İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Hayalimdeki Gelinlik Hakkında

Hayalimdeki Gelinlik 31 yıllık tecrübesiyle İstanbul  Fatih konumunda hizmet veriyor. Prenses model, balık model, kabarık model gibi en çok tercih edilen gelinlik modelleriyle firma, gelin adaylarına kaliteli tasarımlar sunmayı amaçlıyor. 3000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet sunan gelinlikçi müşterilerinin hayalindeki gelinliği bulmak için çalışıyor.

Gelinlik Modelleri

Gelinlik kiralamak isteyenler için marka pek çok model sunuyor. Farklı vücut tipleriine uygun olarak hazırlanan modeller, moda trendlerini yakından takip ediyor. Hayalimdeki Gelinlik, A kesim, prenses model, balık model ve tesettür gelinlik modelleri ile öne çıkmayı başarıyor. Bu modellerde genellikle midi boy etekler ve dantel detaylara yer veriliyor. Gelinlik konusunda adını duyuran marka aynı zamanda abiye ve nişanlık elbise modellerini de mağazasında sergiliyor..

Hayalimdeki Gelinlik Fiyatları

Hayalimdeki Gelinlik Moda Evi model seçenekleriyle adından söz ettiriyor.  A kesim model, kaburga model, balık model gibi çeşitlerin bulunduğu marka 3000 TL- 5000 TL arasında değişen fiyatları ile hizmet sunuyor.  Hafta sonu hizmet vermeye devam eden gelinlik firmasının size özel tekliflerini öğrenmek için ‘Ücretsiz Teklif Al ‘butonuna tıklayabilirsiniz

Hizmetleri

Hayalimdeki Gelinlik Moda Evi, evlilik hazırlığında olan kişilere sunduğu hizmetler nedeniyle tercih ediliyor. Firma, kaliteli kumaşlardan hazırlanmış hazır gelinlik modelleri ve özel dikim fırsatıyla hizmet sağlıyor.  Hayallerindeki gelinlik modeline kavuşan gelin adayları aynı zamanda firmanın aksesuar hizmetinden de faydalanabiliyor. Gelinlikçi, gelin adayının ihtiyaç duyacağı  ayakkabı, bolero ve duvak gibi aksesuarları temin edebiliyor. En önemli aksesuarlardan olan gelin buketi de kişiye özel tasarlanıyor.

Gelinlikçi, evlilik arifesinde yaşanan telaşı bildiği için 1 hafta teslim süresiyle hızlı teslimat ilkesini benimsiyor. 3 prova sonunda istediği gelinliğe kavuşan gelin adayları mağazadan mutlu olarak ayrılıyor. Prova sayıları gelin adayının talebine göre artış ve azalma gösterebiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Fatih ilçesinde bulunan Hayalimdeki Gelinlik markasına ulaşım oldukça kolay sağlanabiliyor. Dileyen gelin adayları ulaşımda 28, 336 E, 37E, 38E, 39Ç, 39Y, 90 B numaralı otobüsleri ve M1A-M1B metro hatlarını kullanabiliyor. Siz de hayalinizdeki gelinliğe kavuşmak için mağazayı ziyaret etmek isterseniz açık adresi şu şekildedir;

"Ali Kuşçu, Fevzi Paşa Cd. No:52/1, 34083 Fatih/İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve kına elbiseleri hizmeti sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

5 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Markadan ek olarak özel dikim hizmeti alınabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde marka gelin adaylarına hazır kalıp modelleri, tamir ve tadilat hizmetleri sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik, ayakkabı, bolero, duvak ve gelin buketi hizmeti her şey dahil paket içerisinde sunuluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel gelinlik tasarımında pul, boncuk, sim, dantel ekleme seçeneği vardır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi 1 haftadır.

Hayalimdeki Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

Hayalimdeki Gelinlik organizasyon fiyatları Hayalimdeki Gelinlik organizasyon fiyatları Hayalimdeki Gelinlik organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Hayalimdeki Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hayalimdeki Gelinlik

Yorum yaz