Hayal Düğün Salonu

Siz aşkınıza talip olurken bizde aşkınızın organizasyonuna talibiz! İçeriğimiz ve dünden bugüne yenilikçi bakış açımız ile Hayal Düğün Salonu olarak ezber bozuyoruz.Yıllardır aynı çizgide ilerleyen salonların aksine sektöre çok farklı bir açıdan giriş yaptık. Çalışma prensibimizin merkezinde çiftlerimizin memnuniyeti bulunmaktadır. Bizler ekip olarak bu çatı altında toplanıyor ve çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Bu gecede tatlı heyecanınıza öyle güzel sürprizler eşlik edecek ki! Canlı orkestramız ve tadına doyulmaz danslar eşliğinde sis, konfeti gösterileri sizler ile buluşacak. Ölümsüz aşkınızı aileniz ve tüm sevdiklerinize duyuracağınız bu gecede zamanı durdurmak isteyeceksiniz. Duyduğunuz veya gördüğünüz hiçbir davete benzemeyecek bu gecenin başkahramanı da sizler olacaksınız!

Hayal Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

400 ile 500 kişi arasında değişen konuk kapasitemiz için her şey titiz bir şekilde hazır edilecek. Konuklarınızın konforu için hijyen kurallarına uygun hazırlanan salonumuzun dışında 2 adet lavabo,mescit ve annelerimiz için bebek emzirme odası bulunmaktadır.Konuk kapasitemizi kaldırabilecek şekilde hazırlanan bu alanlar için görevlendirilen personelimiz gece boyunca 10 dakikada bir temizlik kontrollerini gerçekleştirecek.

Salonumuz yüksek tavan ve kolon bulunmayan geniş bir pist alanına sahiptir.Kolon bulunmaması ferah bir dans pisti ve konuklarınızın masalarından sizlere kolayca eşlik etmesini sağlayacaktır. Pistimizin hemen arkasında sahnemiz yer alacak ve dilerseniz orkestramız tüm gece sizler için canlı performans sergileyecek. İstek parçalar ile doyasıya eğlenecek ve gecenin ortasında sizlerle olacak davul şov bu eğlenceyi daha da katlayacak.Yöresel oyun ve halaylarınız için isterseniz gecenize tulum veya zurna da eşlik edecektir.

Eğlence hız kesmeden devam ederken sizlerin istediği şekilde dekore eden masalara tatlı ve tuzlu ikramlar servis edilecek. İkramlarımız kendi imalatımız olmakla birlikte her gün yenilenir. İkramların yanına asitli veya asitsiz içecekler de masalara servis edilecek.

Sahnenin yan tarafında bulunan gelin damat masasına da ikram servisi yapılacak fakat bu masa daha özel bir şekilde dekore edilecek. Canlı çiçekler farklı renkleri ile tasarlanıp masaya gelirken özel kristal şamdanlar da bu masada yerini alacak. Her şey prens ve prenseslere layık olarak tasarlanacak!

Hayal Düğün Salonu Nerededir? Hayal Düğün Salonuna Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan salonumuza ulaşmak için izleyebileceğiniz yolu kısaca özetlemek gerekirse özel araç ile gelmeyi tercih edecek konuklarımız Turgut Özal Bulvarı D200 üzerinden veya Doğukent Caddesi üzerinden rahat bir şekilde salonumuza ulaşabilirler. Toplu taşımayı tercih edecek konuklarımız ise Operadan kalkan 413-3,155-2 veya 203-3 numaralı otobüslerden herhangi birisini tercih edip oradan da 190 numaralı otobüslere binerek salonumuza rahat bir ulaşım sağlamış olacaksınız. Salonumuz merkezi bir lokasyonda bulunduğu için çoğu otobüs veya dolmuş bu alandan geçmektedir. Daha farklı yol tarifleri için webden yardım alabilir veya bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Adresimiz ise Dikmen Mahallesı, İlker caddesi 155/B 06610 Ankara'dır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Hayallerimizdeki düğünü Hayal Düğün Salonu’nda çok güzel bir şekilde yaşadık. Düğün salonu arayanlara tavsiyemiz olsun diye yazmak istedim buradan da.

Yorum yaz