Hayal 2 Düğün Salonu 'nda Hayallerinizi Gerçekleştirin

Muhteşem bir düğün hayalinizin olduğunu biliyoruz ve sizi bu yüzden Hayal 2 Düğün Salonu 'na bekliyoruz! En romantik düğün için ve yıllardır büyüttüğünüz o güzel hayaliniz için salonumuz tam da size göre!

Her zaman o hayalini kurduğunuz en mutlu gününüzün birçok kişinin hayalini süsleyecek şekilde gerçekleştirmenin doğru adresi. Tüm konuklarınızın hayal bile edemeyeceği güzellikteki en mutlu gününüzü birlikte gerçekleştirmek için sizlere uzman ekibimizle en ufak hayalinizi atlamadan düğününüzün öncesinde ve düğün esnasında her şeyin istediğinizden daha güzel olmasını sağlamak amacıyla sizlere hizmet veriyoruz!

Salonumuzun sürekli kendini yenileyen yapısı ile birlikte bütün organizasyonlarınız için vazgeçilmez müşteri memnuniyetinin bir araya gelmesinin karşılığını hayallerinizi gerçekleştirerek alacağınıza emin olabilirsiniz. Hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü düğün salonumuzun muhteşem dekoru ve ihtişamı ile sizin için hizmet veriyor.

Hizmet Kapasitesi Nedir? Kaç Kişilik Davetler Verilebilir?

Tüm organizasyonlarınız için büyük bir titizlikle ve uzman ekibimizle her zaman sizlerin yanındayız! Bütün büyük ve küçük organizasyonlarınız için özverili çalışmamız ve her zaman en iyiyi gerçekleştirme prensibimiz sizlerle buluşmayı bekliyor.

Organizasyonlarınızı yemekli olarak da gerçekleştirebilmeniz için profesyonel mutfak ekibimiz sizler için hazır. 100 kişilik butik etkinliklerinize ev sahipliği yapabilen salonumuz diğer tüm etkinlikleriniz için sizlere 750 kişiye kadar bir hizmet sunabiliyor.

Kokteyl gibi etkinlikleriniz için ise 450 kişiye kadar imkan sunan mekanımız, diğer bütün organizasyonlarınız içinde sizlere yer sorunu yaşamayacağınızı garanti ediyor.

Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Gerçekleşiyor?

 • Kurumsal Yemekler
 • Partiler
 • Kutlamalar
 • Yemekli Davetler
 • Kına Geceleri
 • Düğünler
 • Evlilik Teklifleri
 • Seminerler
 • Nişan Merasimleri
 • Açılışlar
 • Bayi Toplantıları
 • Eğlenceler gibi çeşitli etkinliklerinize ev sahipliği yapan salonumuz her zaman sizin yanınızda.

Düğün salonumuza gelerek hayalinizi bize anlatabilir uygun ve cazip fiyatlarımızı öğrenerek hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Unutmayın hayallerinize giden yol Hayal 2 Düğün Salonu'ndan geçer!

Hayal 2 Düğün Salonu Nerede Hizmet Veriyor? Hayal 2 Düğün Salonu 'na Nasıl Gidilir?

Esenyurt’ta bulunan hayaliniz salonumuza gitmek için dilerseniz şahsi araçlarınızı tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz de toplu taşıma araçlarına binebilirsiniz.

Otopark ve trafik problemi çekmeyeceğiniz düğün salonumuza kendi araçlarınızla gelebilme kolaylığını otoparkı ile sizlere sunuyor!

76D,146,142,142E,146147 otobüslerine binerek düğün mekanımıza konuklarınız kısa sürede erişebilirler.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  süslemeler tamda istediğim gibiydi pembe ve mor ağırlıklı çok çok çok güzel olmuştu hayalşimdekinden daha güzel düyün yaptık gerçekten herşey için teşekkür ederiz iyiki varsınız

 2. Puan

  Renkli ışıklandırmalar çok başarılıydı doğrusu çok eğlendik. Enerjik bir hava yarattı. Orkestraya ayrıca teşekkür ediyoruz. Sayenizde bol şakşakalı bir düğün oldu 🙂

 3. Puan

  Hayal Düğün Salonunun en çok ışıklandırmasını ve süslemesini beğendim her yer ışıl ışıldı davetlilerim hayran kaldı servis olarak da çok iyiydi ikramlar zamanında ve taze taze geldi tavsiye ederim

Yorum yaz