Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
300
Max
Havuz Başı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Klima

Havuzlu Bahçe Hakkında

Ankara Keçiören konumunda davetlileri bekleyen Havuzlu Bahçe; başta düğün, kına, düğün salonu ve kurumsal etkinlikler için uğrak mekanlardan biri olarak öne çıkıyor. Geniş bir alan kapasitesi ev sahipliği yapan mekan, düğün etkinliği için ilk tercih edebileceğiniz düğün salonları arasında yer alıyor. Havuzlu Bahçe düğün salonları fiyatları ise kişi başı 30 TL’den hizmet sunuyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Keçiören semtinde konuklara düğün eğlencesi yaşatarak hoş bir gün anısı bırakan mekan, açık havuz başı alan ve kapalı salon hizmetini ilginize sunuyor. Doğa ve kır bahçesi manzarası eşliğinde, bünyenize ilaç gibi gelecek bir atmosfer yaratılıyor. Mekanın kapalı düğün salonu ise 300 davetliyi ağırlıyor.

İsteğinize bağlı olarak kır bahçesi ve havuz başı alanları da kullanılabiliyor. Burada 300 konuk rahatlıkla ağırlanabiliyor. Ayrıca şahsi araçlarıyla gelen konuklar, otopark hizmetinden yararlanabiliyor. Mekanın farklı alan kullanımı dışında, düğün etkinliğinize özel volkan şovu, masa şamdan süsleme seçenekleri, yemekli ve kokteyli menü imkanları da etkinlik planlamanıza uygun olarak hazırlanıyor.

Havuzlu Bahçe Düğün Fiyatları

Havuzlu Bahçe, titizlikle hazırlanan hizmet süreçleriyle değerli çiftlerin ilk duraklarından biri olmayı başarıyor. Yaratıcı ve profesyonel bir ekiple çalışan mekan, siz çiftlere ve konuklara eğlenceli ve bir o kadar da özel olmayı hak eden günü sonuna kadar yaşatıyor. Sadece düğün salonu kullanımını içermeyen mekânda; diğer etkinlik türlerini de uygun olarak hazırlıklar yapılabiliyor.

Kır bahçesi, havuz başı ve kolonsuz yüksek bir tavana sahip salon alanları ihtiyaca göre tercih yapılabiliyor. Havuzlu Bahçe salon fiyatları ise başlangıç, kokteyli ve yemekli menü paketine göre 30 TL civarında belirleniyor.

Paketler hakkında güncel bilgilere ulaşmak için “Ücretsiz Teklif Al” kısmına basarak bütçenize uygun bir planlama yapabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Havuzlu Bahçe düğün salonları, kolonsuz geniş alanıyla etkinlik eğlenceniz için büyük bir alan dahilinde hizmet sağlıyor. Düğün haricinde ise kına gecesi, açılışlar, sünnet düğünü, mezuniyet etkinlikleri, nişan ve davet gibi organizasyonlar da mekân hizmetlerinde yer alıyor. Tüm etkinlikler için bahçeli, kapalı ve havuzlu alan kullanılabiliyor.

Ayrıca isteğinize bağlı olarak yemekli veya yemeksiz etkinlikler düzenlenebiliyor. Organizasyon sorumlusu, servis elemanı, düğün pastası ve gelin yolu imkanları da çiftlerin özel günleri için sunulan hizmetler arasında yer alıyor. Ulaşım engeli yaratmadan şehrin gürültüsünden uzak bir konuma sahip mekân, doğanın eşsiz güzelliğini sunan park alanlarının da içinde bulunuyor.

Havuzlu Bahçe Nerededir? Nasıl Gidilir?

Havuzlu Bahçe Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunuyor. Mekana şahsi araçlarınızla gidebilir ve otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz. Metro aracılığıyla ise Atatürk Kültür Merkezi durağında inerek Keçiören metrosuna aktarma yapabilirsiniz.

Keçiören metrosunu kullanarak Kuyubaşı durağında inebilir ve Keçiören Gökçek Park içine doğru yürüyerek alana ulaşabilirsiniz. Ayrıca 411, 268, 411-7 ve 419-5 numaralı otobüsleri kullanarak da mekâna gidebilirsiniz.

Bağlarbaşı Bursa Caddesi Gökçek Park İçi Kuyubaşı, 06300 Keçiören / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve ya da sorumlusu getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğünler dışında; kına gecesi, sünnet düğünü nişan, söz, kurumsal organizasyonlar, davetler, açılışlar, baby shower, mezuniyet kutlaması ve doğum günü hizmetleri sunuluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, mekan dışı organizasyon getirme, menülerde değişiklik, fotoğrafçı temini ve kişiye özel konsept hizmetleri yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç pakette; servis elemanı, düğün pastası, kokteyli menü hizmeti, organizasyon sorumlusu ve yuvarlak masa süsleme yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekanın her şey dahil hizmetlerinde; organizasyona özel konsept, anlaşmalı fotoğraf hizmet, canlı müzik kullanımı, yemekli servis ve ses ile müzik sistemlerini kullanma yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ve kameraman ekiplerinden yararlanma hizmeti sunuluyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekan içerisinde; kolonsuz kapalı salon, açık kır alanı ve havuzlu davet alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaştığı canlı müzik ve orkestra ekiplerinden yararlanma imkanı vardır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyli menü başlangıcı dışında profesyonel bir ekibin hazırladığı yemekli menü seçeneği de vardır. Ayrıca çocuklara özel menü seçeneği de hizmetler arasındadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik 23.00'da, servis ise 22.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye ve organizasyon türüne özel konsept ve organizasyon planlaması vardır. Masa ve masa şamdanlarını süsleme hizmetinde ise mekanın altın tonlarına uygun düzenlemeler hazırlanıyor.

Havuzlu Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Havuzlu Bahçe düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Havuzlu Bahçe düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Havuzlu Bahçe Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Havuzlu Bahçe açık alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz