Ankara’nın Gözde Mekanı: Hatipoğlu Konağı

Şehri tepeden gören Hatipoğlu Konağı, tarihi dokusu ve muhteşem manzarası ile keyifli bir restaurant düğünü yapmanızı sağlıyor. Şık bir şekilde dekore edilen Hatipoğlu Konağı, Ankara manzarası ile hizmet veriyor. Düğün Buketi’nin sunduğu fırsatlarla tercih edeceğiniz Hatipoğlu Konağı’nda yapacağınız bir restaurant düğünü, sizi ve misafirlerinizi çok memnun edecek.

Ankara’nın merkezinde bulunan Hatipoğlu Konağı, yılların tecrübesi ile pek çok organizasyona ev sahipliği yaptı. Misafirlerinin her bakımdan mutlu olmasını sağlayan ve bunu ilke edinen mekan, eşsiz özellikleri ile göz dolduruyor. Ayrıcalıklı bir restaurant düğünü yapmak, doyasıya eğlenmek ve enfes lezzetlerin damağınızda tat bırakmasını istiyorsanız Hatipoğlu Konağı’nın tercih edebilirsiniz.

Hatipoğlu Konağı, unutamayacağınız restaurant düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Restaurant düğünündeki başarısını diğer organizasyonlarda da kanıtlayan Hatipoğlu Konağı’nda; açılış, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan ve nikah töreni, parti, kına gecesi, baby shower, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlik, sünnet düğünü, mezuniyet töreni gibi etkinliklerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Mükemmel Bir Konsept

Hatipoğlu Konağı, pek çok farklı özelliğe sahiptir. Mekanın manzaralı iki ayrı terası bulunuyor. Kapalı alanının kolonsuz ve yüksek tavanlı oluşu, rahat ve konforlu bir ortam oluşturuyor.

Hatipoğlu Konağı’da;

  • 300 ile 400 kişilik yemekli organizasyon
  • 80’er kişilik iki ayrı kokteyl ve açık alan
  • 200 ile 250 kişilik kapalı alan
  • 50 ile 75 araçlık otopark
  • 50 kişilik konaklama

kapasitesi bulunmaktadır. Misafirleriniz için her detayın eksiksiz olarak düşünüldüğü Hatipoğlu Konağı’nda sunulan yemeklerin tadını asla unutamayacaksınız. Türk ve dünya mutfağının nefis tatlarını özenle yapan şefler; vegan, vejeteryan, çocuk, diyabet ve kosher menüleri de hazırlıyor. Restaurant düğününden önce menü tadımı yapabiliyorsunuz. İsterseniz menülerde değişikliğe gidebiliyorsunuz, farklı lezzetler ekleme imkanınız bulunuyor.

Mekan, size ve misafirlerinize kusursuz hizmet verebilmek için elinden geleni yapıyor. Bunun için her organizasyonunuz için bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Restaurant düğününün başından sonuna kadar sizinle iletişim içerisinde bulunan organizasyon sorumlusu, tüm arzularınızı yerine getiriyor. Organizasyon sorumlusu, güler yüzle hizmet veren personeli de yönlendiriyor. Hatipoğlu Konağı’nda gerçekleştireceğiniz bir restaurant düğününde misafirleriniz için konaklama hizmeti de veriliyor. Bu sayede misafirlerinizi nerede ağırlayacağınızı düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Vale hizmetinin de verildiği mekana özel araçları ile gelecek olan misafirleriniz araçlarını otoparka güvenli bir şekilde park edebiliyor.

Restaurant düğününde servis hizmeti 24.00’da, müzik yayını 23.30’da sona eriyor. Ancak restaurant düğünü sona erdikten sonra gelin hanım ve damat bey after party alanında arkadaşlarıyla eğlenmeye devam edebiliyor. Hatipoğlu Konağı, organizasyon firması ve fotoğrafçı kabul ediyor. Hatipoğlu Konağı restaurant düğününüz için canlı müzik hizmeti de veriyor. Kaliteli seslerle çalışan Hatipoğlu Konağı, canlı müzik hizmetini restaurant hizmeti verdiği günlerde de sunuyor. Özel günleriniz için özel organizasyonlar yapan Hatipoğlu Konağı, mekanı arzu ettiğiniz biçimde tefriş ediyor.

Hatipoğlu Konağı’na Nasıl Gidilir?

Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınız ile gidebileceğiniz Hatipoğlu Konağı’nın adresi aşağıdaki gibidir:

  • Kale Mahallesi, Sevinç Sokak, No: 3 Ankara Kalesi Altındağ / Ankara

Hatipoğlu Konağı’na aşağıdaki toplu taşıma araçları gitmektedir:

  • Bağlıca, Esertepe Yeşiller Sitesi, Arcadium, Korukent-1 AVM ve Gordion AVM’den 589

Yukarıdaki toplu taşıma araçlarının dışında M2 numaralı metro da Hatipoğlu Konağı’na ulaşmaktadır. Mutluluk ve keyif, sizin de hakkınız. Hatipoğlu Konağı, size mutluluk ve keyfi, restaurant düğünü konsepti ile maksimum düzeyde yaşatıyor. Düğün Buketi’nin sunduğu uygun fiyatlarla Hatipoğlu Konağı’nda muhteşem bir restaurant düğünü yapabilirsiniz. “Fiyat Teklifi Al” butonunu tıklayarak ücretsiz fiyat teklifi alabilir, sizin için uygun olan tarihleri öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Tarihi Hatipoğlu Konağı’nda nikah yemeğimizi çok şık bir organizasyon ile gerçekleştirdik. Çok memnun kaldığımız hizmetler için teşekkürler.

Yorum yaz