Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Harun Arslan Photography

Ankara ilinin en çok tercih edilen düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Harun Arslan Photography, özel konseptli dış çekim ve düğün çekimi hizmetlerine imza atıyor. Şehrin her noktasında hizmet verebilen Harun Arslan ve ekibi en güzel anlarınızı ölümsüzleştiriyor. 1000 TL'den başlayan paket fiyatları sunan firma hakkında ayrıntılı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Ankara düğün fotoğrafçıları arasında oldukça ünlü olan Harun Arslan, dış çekim üzerine sunduğu konseptleri ile öne çıkıyor. Şehrin en güzel dış çekim noktalarında çekimler yapan ekip, çekim mekanı konusunda kararsız kalan çiftlere danışmanlık hizmeti de sağlıyor. Firmanın sahip olduğu ekipman sayesinde en iyi ışık yakalanıyor, en doğal halleriniz fotoğraf karelerine yansıyor.

Harun Arslan Fotoğrafçılık ayrıca düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi gibi çekim hizmetleri de veriyor. Düğününüz öncesinde özel çekimler yapan ekip, düğün çekimleriniz ile muhteşem düzenlemeler yaparak film tadında klipler hazırlıyor. Düğün hazırlığından gecenin sonuna kadar tüm bir gününüzü ölümsüz kılma şansına sahip oluyorsunuz.

Harun Arslan Photography Ankara Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Harun Arslan farkıyla yapılan dış çekim ve düğün çekimi hizmeti paketleri uygun fiyat seçenekleri ile öne çıkıyor. Başlangıç fiyatları 1000 TL olan firma, her şey dahil paketlerinde 1500 TL'den başlayan seçenekler sunuyor. Dönem dönem paketlerinde indirim ve kampanyalar da uygulayan düğün fotoğrafçısı hakkında ayrıntılı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmayı unutmayın!

İmkanları

Harun Arslan Fotoğrafçılık, sunduğu imkanlar ile de bir adım öne çıkıyor. Şehir dışında çekim yapabilen ekip talebinize göre yurt dışı çekimlerinize de destek oluyor. Çekimlerin orijinallerinin teslimini de tarafınıza sağlıyor. Konsept çekimlerde oldukça başarılı olan ekip trashday çekimi düşünen çiftlere de hizmet verebiliyor.

Firma ile çekim yaptırmak isteyen çiftlerin çekim gününden 6 hafta önce iletişime geçmeleri gerekiyor. Çekimlerin teslimi ise 15 iş gününde yapılabiliyor.

Nerededir?

Firmanın stüdyosu Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Açık adresi ise şöyle;

Bayraktar Mahallesi, Koza Sk. No:142, 06670 Çankaya / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, nişan çekimi, düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün çekimi, dış çekim, düğün hikayesi, albüm ve orijinallerin teslimi yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

15 iş gününde teslim ediliyor.

Harun Arslan Photography düğün fiyatları ne kadar?

Harun Arslan Photography düğün fiyatları Harun Arslan Photography düğün fiyatları Harun Arslan Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Harun Arslan Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Harun Arslan Photography

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Albümümüzün karelere tam istediğim gibi oldu çok özenli bir çalışma olmuş çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz