İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Limuzin kiralama
Mini van kiralama
Minibüs kiralama

Hara Organizasyon Gelin Arabası Hakkında

İstanbul ili Kadıköy ilçesi konumunda yer alan Hara Organizasyon, gelin arabası kiralama konusunda oldukça çok tercih ediliyor. Samimi ve içten şoförleri ile muhteşem bir hizmet sunuyor. Gelin arabası kiralama fiyatları 400 TL’den başlayarak hizmet veriyor. Modern ve değişik tarz araçlara sahip olan kiralama şirketi ile çalışmak için Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Özellikler

Gelin arabası kiralama şirketi temiz ve kaliteli araçları ile çok tercih ediliyor. En özel anlarınızda sizlere güvenli bir ulaşım imkanı sağlıyor. Arabaların iç ve dış süslemeleri kişiye özel konsept ile dekore edilebiliyor. Arabaların değişik renk ve modelleri ile uyumlu tema seçenekleri ile organizasyon sorumluları sizlere yardımcı oluyor. Müşteri memnuniyeti ile adından söz ettiriyor. Araç içi ikram seçenekleri bulunuyor ve her paket içeriğine göre değişiklik gösteriyor. Heyecanınızı dindirmek amacı ile dilediğiniz müzikleri dinleyerek mekana ulaşım sağlayabilirsiniz.

Olanaklar

Hara Organizasyon muhteşem konforlu bir imkan sunuyor. Şoförlü araç kiralanabiliyor. Süsleme için plaka süslemeleri, cam üzerine isimli süslemeler, yan aynalara göre süsleme seçenekleri gibi alternatifleri bulunuyor. Düğün arabası kiralama şirketi ile 2 hafta önceden iletişime geçilmesi gerekiyor. İstenilen saatte de araç teslimi yapılabiliyor. Ayrıca bu şirket, günlük araç kiralama hizmeti de veriyor. Araba türleri olarak, jeep, mini van, binek araç, minibüs, limuzin ve lüks düğün arabası gibi seçenekler er alıyor.

Hara Organizasyon Gelin Arabası Fiyatları

Gelin arabası fiyatları seçilen paket, gün ve süsleme seçeneklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Başlangıç paketi fiyatları 400 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket içeriği fiyatları ise 600 TL civarında hizmet veriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kadıköy mevkiinde yer alan Hara Organizasyon, ulaşım açısından oldukça kolay bir lokasyonda yer alıyor. Çeşitli toplu taşıma araçları ile mekana ulaşım sağlanabiliyor. Otobüs ile 16D ve 4 hat seferleri ile mekana ulaşım sağlanıyor. Ayrıca MARMARAY treni ve M4 metrosu ile de bu firmaya ulaşabilirsiniz. Kişisel aracınız ile kolay gidebilmeniz için açık adres,

Ayşe Çavuş Caddesi No:12 Suadiye/ Kadıköy- İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul iline hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Günlük araç kiralama ve geniş araç seyahatleri var.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İkram seçenekleri var.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Seçilen araca göre değişiklik gösteriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şoför ihtiyacı ve süsleme seçenekleri yer alır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişinin istekleri ön planda tutuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

İstenilen vakitte teslim edilebilir.

Hara Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Hara Organizasyon organizasyon fiyatları Hara Organizasyon organizasyon fiyatları Hara Organizasyon organizasyon fiyatları ise 400 - 600 TL arasında değişmektedir.

Hara Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hara Organizasyon

Yorum yaz