Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Supla
  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme
  • Gelin - damat odası
  • Gelin yolu
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima

Happy Garden Düğün Salonu Hakkında

Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunan Happy Garden Düğün Salonu size ve davetlilerinize unutulmaz bir düğün organizasyonu vaadediyor. Uygun fiyatları ve deneyimli ekibi ile öne çıkan salonda kişi başı 10 TL'den başlayan ücretlerle davet düzenlemek mümkün. Ayrıntılı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Özellikleri

Uzun yıllardan beri müşterileri için sürekli olarak çalışan Happy Garden 750 kişilik kapasitesi ile yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınızda ev sahipliği yapıyor. Güler yüzlü ve seçkin kadrosu ile birlikte sizlerin isteklerini gerçekleştiren Happy Garden ile her detayında eksiksiz bir davet sizi bekliyor.

Zemini halı kaplı olan salonda yuvarlak masa oturma düzeni kullanılıyor. Rahat sandalyeler kullanılan mekan yüksek tavanlı yapısı ile ferah bir davet olanağı sunuyor. Son teknoloji ses sistemleri ile müzik mekanın her alanından eşit olarak duyulabiliyor. Renkli ışık ve lazer şovlarına ek olarak volkan gösterileri de mekanın sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Happy Garden Düğün Salonu Sincan Düğün Fiyatları

Mekanın düğün fiyatları kişi başı veya paket bazında belirleniyor. Yemeksiz davetlerde kişi başı 10 - 30 TL'den başlayan fiyatlar bulunuyor. Yemekli davetlerde ise 30 - 50 TL arasında değişen menü seçenekleri sunuluyor. Paket tercih edecek olan çiftler ise 1000 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebiliyor.

Hizmetleri

Mekanın düğün paketlerinde birbirinden ayrıcalıklı hizmetler bulunuyor. Fotoğraf ve video çekimi bunlardan biri olarak öne çıkıyor. Ayrıca ekipman temini, organizasyon sorumlusu hizmeti, orkestra ve sahne sistemleri de mekan tarafından sağlanıyor.

Yemekli düğünlerde birbirinden lezzetli menüler sunan mekanda düğün pastası da size özel hazırlanıyor. Katlı düğün pastası modelleri sunan salonda tüm detaylar size göre şekilleniyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Happy Garden Düğün Salonu, Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunmaktadır. Trafik probleminin olmaması sebebi ile Sincan’a ulaşım oldukça kolaydır. Kızılay üzerinden geçen toplu taşıma araçlarını tercih edebileceğiniz gibi, kendi özel araçlarınızla da Happy Garden’a gidebilirsiniz. Aynı zamanda Ankara merkezden kalkan Yüksek Hızlı Tren ile de 20 dakikada Sincan’a varabilirsiniz.

Happy Garden eşsiz dekoru, güler yüzlü personelleri ve zengin ikramları sebebiyle müşteri kapasitesini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Kapalı alanda gerçekleştirilen pek çok organizasyonunuz için bu şık mekanı tercih edebilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, kına gecesi, nişan, mezuniyet etkinliği ve davetler düzenlenebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, orkestra, organizasyon sorumlusu, mekan süsleme, fotoğrafçı ve ekipman temini bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğrafçısı ile çalışabilirsiniz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik orkestrası bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı davetlerinizde dilediğiniz renkte giydirme uygulanabiliyor.

Happy Garden Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Happy Garden Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Happy Garden Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Happy Garden Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Happy Garden Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Happy Garden Düğün Salonu hem çok ferah hem de ışıl ışıl. Çalışanları da düğün organizasyonu konusunda gayet uzman kişiler. Düğünümüz burada çok güzel bir şekilde gerçekleşti. Gerçek Ankara düğünü nasıl olur herkese bol bol oynayarak göstermiş olduk:)

Yorum yaz