Happy Garden Düğün Salonu Hakkında

Ankara’nın en sakin semtlerinden biri olan Sincan’da bulunan Happy Garden Düğün Salonu sayesinde, artık istemediğiniz konseptler de düğününüzü gerçekleştirmek zorunda değilsiniz! Happy Garden, müşterilerine istedikleri dekoru ve konsepti seçme imkanı sunuyor ve dilediğiniz ekstralar ise uygun fiyatlara sizlerin oluyor!

Artık sıradan, sıkıcı ve birbirini tekrar eden düğün salonlarından sıkılmadınız mı? Eğer sıkıldıysanız, sizleri her geçen gün kendini ve profesyonelliğini sürekli olarak yenilen Happy Garden Düğün Salonu ile tanıştırmak istiyoruz! Happy Garden Düğün Salonu, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışan bir düğün salonudur. Bu sebeple Ankara’nın Sincan bölgesinde en çok tercih edilen düğün salonlarının başında gelmektedir.

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Uzun yıllardan beri müşterileri için sürekli olarak çalışan Happy Garden Düğün Salonu 750 ila 1000 kişilik kapasiteleri ile sizlerin yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınızda ev sahipliği yapmaktadır. Güler yüzlü ve seçkin kadrosu ile birlikte sizlerin isteklerini gerçekleştiren Happy Garden Düğün Salonu’nda unutulmaz bir gece yaşamak istemez misiniz?

Happy Garden Düğün Salonu Nerededir? Happy Garden Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Happy Garden Düğün Salonu, Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunmaktadır. Trafik probleminin olmaması sebebi ile Sincan’a ulaşım oldukça kolaydır. Kızılay üzerinden geçen toplu taşıma araçlarını tercih edebileceğiniz gibi, kendi özel araçlarınızla da Happy Garden’a gidebilirsiniz. Aynı zamanda Ankara merkezden kalkan Yüksek Hızlı Tren ile de 20 dakikada Sincan’a varabilirsiniz.

Happy Garden Düğün Salonu eşsiz dekoru, güler yüzlü personelleri ve zengin ikramları sebebiyle müşteri kapasitesini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Kapalı alanda gerçekleştirilen pek çok organizasyonunuz için, Happy Garden Düğün Salonu’nu tercih edebilirsiniz. Sizlere sunacağımız diğer hizmetlerimiz hakkında görüşmek için sizleri Happy Garden Düğün Salonu’na çay içmeye davet ediyoruz!

Happy Garden Düğün Salonu’nda düğün fiyatları her bütçeye uygun olarak planlanmaktadır. Siz de uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Happy Garden’a mutlaka uğramalısınız! Sizlerin huzurlu ve keyifli bir düğün yapabilmesi için bütün ayrıntıları biz düşünüyoruz!

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Sünnet Düğünleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Ürün Lansmanları
 • Açılışlar
 • Dernek Toplantıları
 • Mezuniyet Baloları
 • Eğitim Seminerleri
 • Doğum Günü Eğlenceleri
 • Kurumsal Toplantılar
 • Bayi Toplantıları
 • İftar Programları
 • Mevlit Toplantıları
 • Asker Eğlenceleri ve daha birçok organizasyonlarınız için belirlediğiniz kriterlere göre planlama yapmak sizin harika fikirlerinizi bizlere sunmanıza bağlı!

Yaratıcı fikirleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda sizlere kusursuz ve eğlenceli bir organizasyon deneyimi yaşatabiliriz!

Organizasyonlar esnasında verdiğimiz hizmetleri daha detaylı incelemek için videolarımızı incelerken aynı zamanda hakkımızda yapılan çeşitli yorumları da okuyabilirsiniz. Bu sayede, bizim hakkımızda olumlu veya olumsuz her görüşe erişmiş, sizin için en doğru kararı vermiş olacaksınız!

Happy Garden Düğün Salonu’nda bulunan uzmanlarımız sizlerin yerine düğün ile ilgili her konuda planlama ve yönetim yapmaktadır. Her organizasyonlarınız için kaliteli bir düğün salonu veya organizasyon ekibi arıyorsanız tercihiniz Ankara’da bulunan Happy Garden’dan yana olmalı! Sizlerin hayallerine dokunacak ve mutluluğunuza mutluluk katacak bir düğün salonu istiyorsanız, Happy Garden Düğün Salonu olarak sizleri hemen bizlere bekliyoruz!

Rüya gibi bir düğün gecesi yaşatacak ve tüm sorunları sizlere bildirmeden değinecek tek mekan Happy Garden Düğün Salonu olarak heyecanla sizlerin düğün gecesini planlamak için heyecanlanıyoruz! Zengin ikramlarımızdan ve kaliteli hizmetimizden kesinlikle memnun kalacağınıza bizler çok eminiz!

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  HALİT & YEŞİM
  Puan

  Happy Garden Düğün Salonu hem çok ferah hem de ışıl ışıl. Çalışanları da düğün organizasyonu konusunda gayet uzman kişiler. Düğünümüz burada çok güzel bir şekilde gerçekleşti. Gerçek Ankara düğünü nasıl olur herkese bol bol oynayarak göstermiş olduk:)

Yorum yaz