İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim

Hanzade Moda

Hanzade Moda gelinlik arayışındaki kadınların hayallerini gerçekleştirebilmek için İstanbul'un Ümraniye ilçesinde hizmet veriyor. Sunduğu olanaklar ve modelleriyle gelin adaylarının beğenilerini topluyor. Uygun fiyatları ile düğün hazırlığı yapan kişilerin mutluluğunu önemsiyor. Sunduğu alternatif gelinlik modelleriyle dikkat çeken marka sektöründe büyümeye devam ediyor. Gelinlik modellerini denemek isteyen müşterileri için 1000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet sunuyor.

Sunulan Olanaklar

Klasik ve modern gelinlik modellerini taş ve danteller ile süsleyen Hanzade Gelinlik gelin adaylarına yardımcı oluyor. Özel dikim fırsatı sunan marka müşteri memnuniyetini önemsiyor. Hazır model gelinlik modellerinin yanı sıra abiye ve nişanlık hizmeti sunuluyor. Hafta sonu hizmet sunmaya devam eden marka aynı zamanda kiralama fırsatı sağladığı için gelin adayları tarafından tercih ediliyor.

Sunulan Hizmetler

Hanzade, hayallerini süsleyen gelinliği arayan müşterilerine bolero, duvak ve gelin buketi aksesuarları ile hizmet sunuyor. Gelin adayları kendileri için kusursuz olan gelinlik modelini bulduktan sonra sağlanan aksesuar hizmetiyle zarif ve şık bir görünüm yaratıyor. Her tarza ve her bütçeye hitap eden fiyatları nedeniyle beğenileri topluyor. Evlilik hazırlığında bulunan kişilerin Hanzade Moda markası ile 2 haftalık teslim sürecinden sonra kusursuz görünümüne bir adım daha yaklaşıyor.

Hanzade Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Hanzade Moda markası gelinlik modellerine belirlediği fiyatları ile düğün hazırlığında olan kişilerin kalplerini fethediyor. Başlangıç paketini 1000 TL olarak belirleyen markada sunulan hizmetlere göre fiyatlar değişim gösteriyor. Her bütçe düzeyine hitap eden gelinlik modellerine 3 prova sonunda kavuşulabiliyor. Tesettür gelinlik modelleriyle alternatif oluşturan marka müşterilerinin memnun etmek için çalışıyor. Hanzade Gelinlik markasının sunduğu olanaklardan sizde yararlanmak isterseniz ‘Hemen Ara’ butonuna tıklayarak organizasyon danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Ulaşım Bilgisi

Hanzade Gelinlik markasının sunduğu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan mağazayı ziyaret etmesi gerekiyor. Hanzade Moda mağazasına İstanbul’un her noktasından ulaşım imkânı bulunuyor. Otobüs, metro ve minibüs ile ulaşım imkânı bulunuyor. 10, 14, 14B, 14DK, 15BK, 522 numaralı otobüslerle ulaşım sağlanabiliyor. Metro ile ulaşım sağlamak isteyen kişiler M5 metrosunu kullanarak ulaşım sağlayabiliyor. Açık adresi ise şöyle;

Atatürk Mh., Alemdağ Cd No:1, 34764 Ümraniye / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Nişanlık ve abiye hizmetiyle ek avantaj sunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik modelleriyle özel dikim imkanı sunar.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette bolero, duvak ve gelin buketi gelinliğin yanı sıra sunulan hizmetlerdendir.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta

Hanzade Moda organizasyon fiyatları ne kadar?

Hanzade Moda organizasyon fiyatları Hanzade Moda organizasyon fiyatları Hanzade Moda organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Hanzade Moda Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hanzade Moda

Yorum yaz