İzmir Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
120 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
60 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
500
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir dışında
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Hanzade Kır Bahçesi Hakkında

Hanzade Kır Bahçesi İzmir Gaziemir konumunda kına geceleri için sizi bekliyor. Yemekli, kokteyl ve yemeksiz menü seçenekleri ile konuklarınızı keyifle ağırlayabiliyorsunuz. Kına gecesi fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor. Açık ve kapalı alan seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Hanzade Kır Bahçesi açık ve kapalı alan seçenekleri ile geniş bir davet alanı sunuyor. Kapalı alan her mevsim tercih edebileceğiniz bir ortam sunuyor. 50 – 250 kişilik konuk kapasitesi sunan kapalı alana ek olarak açık alanda 500 kişi ağırlanabiliyor. 50 kişilik butik kına geceleri, nişan törenleri ve doğum günlerinizi de burada yapabilirsiniz.

Mekanın 75 araçlık otopark alanı konuklarınızın park sorunu yaşamasını önlüyor. Mekan şık supla ve şamdanlarla göz alıcı görünüyor. En sevdiğiniz çiçekler dekor olarak kullanılıyor. Doğa ve şehrin manzarası enerjinizi yükseltiyor. Çim zemin üzerine kurulu alanda engelliye uygun giriş de bulunuyor. Gelin yolu ve gelin tagınadaki aksesuar detayları da temaya uygun seçiliyor.

Sunulan Hizmetler

Hanzade Kır Bahçesi oldukça ferah bir alan sunuyor. Hayal ettiğiniz kına gecesi etkinliği için bu mekanı tercih edebilirsiniz. İzmir’in en popüler kına gecesi mekanları arasında bulunuyor. Şehrin gürültüsünden uzakta olan mekan en sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir repertuvar sunuyor. DJ ve müzik grubu eğlenceli parçalarla size eşlik ediyor. Kına töreninde ve sonrasında kına müziklerine yer veriliyor.

Sahne, ses ve ışık sistemleri için profesyonel bir ekip bulunuyor. Masa süsleme ve dekorasyonda organizasyon sorumlusu taleplerinize öncelik verirken menülerde de aynı hassasiyeti gösteriyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik ile damak tadınıza uygun seçimler yapabiliyorsunuz. Ana yemekler, ara sıcak ve düğün pastası damaklarda iz bırakıyor. Mekan dışı organizasyon firması ile de çalışma imkanını bulunuyor.

Hanzade Kır Bahçesi Kına Gecesi Fiyatları

Kına gecesine özel nedimeler, kına örtüsü, kına tahtı, kına mumları olan bir paket sunuluyor. Kına organizasyonu için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bu paketler için uygun fiyatları değerlendirebiliyorsunuz. Yemeksiz kına fiyatları kişi başı 10 – 30 TL, kokteyl 40 – 60 TL ve yemekli seçimler ise 50 – 120 TL arasında değişiyor.

Dilerseniz daha detaylı bilgi için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hanzade Kır Düğün Salonu, İzmir Gaziemir’de bulunuyor. Metro, tramvay ve İZBAN aktarması ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekanın açık adresi: Kısık, Hanzade Kır Bahçesi, 7708 Sokak, Menderes Gaziemir İzmir.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Menderes’te kına gecesi yapabileceğiniz en güzel yer. Verdiğiniz parayı her kuruşuna kadar hak ediyorlar, harikasınız!

 2. Puan

  Kına organizasyonumuz için tercih ettik ve gördüğümüz ilgi alakadan dolayı çok memnun kaldık.

Yorum yaz