İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Damatlık
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Hanzade Hatunoğlu

İstanbul Kadıköy ilçesinde hayallerinizdeki gelinliklerle buluşacağınız modaevi Hanzade Hatunoğlu en trend modelleri sergiliyor. 1000 TL’den başlayan fiyatları ile hafta içi ve hafta sonu hizmet veriyor.  Yalnızca gelinlik değil abiye ve nişanlık modelleri de bulunduruyor. Modaevi ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz ’Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurmanız yeterli.

Gelinlik Modelleri

Gelin adayları düğünden çok önce gelinlik modelleri ile haşır neşir olmaya başlıyor. Hayalinizdeki gelinliği rahatlıkla bulabileceğiniz modaevi birbirinden modern ve zarif modeller sunuyor. Aklınızdaki konsepte uygun model seçiminde uzman kişiler destek veriyor. Beğendiğiniz model üzerinde vücut ölçülerinize göre tadilat işlemi gerçekleştiriliyor.

Hazır modeller arasında kendinize uygun gelinliği seçemediğinizi düşündüğünüz anda işinde uzman terzileri devreye giriyor. Hayalinizdeki gelinlik modelini çiziyor ve size uygun şekilde dikim işlemine geçiyor. A kesim, prenses, vintage ve tesettür seçenekler gelin adayları ile buluşturuluyor.

Hanzade Hatunoğlu Gelinlik Fiyatları

1000 TL ile 3000 TL arasında değişen gelinlik fiyatları ile modaevi hizmet veriyor. En popüler modeller arasından seçeceğiniz hazır kalıp gelinliklerin yanı sıra özel dikim de bulunuyor. Abiye ve nişanlık da satın alabileceğiniz firma hafta içi, hafta sonu istediğiniz her an açık oluyor. 1-3 prova sonrası tamamlanan gelinlikleriniz 2 hafta gibi kısa bir sürede teslim ediliyor.

Gelin Aksesuarları

Gelini ve gelinliği zarif gösteren görünmez detaylardan biri elbette gelin aksesuarları oluyor. Bolero, eldiven, gelin kesesi, gelin kuşağı ve daha pek çok çeşit aksesuar yer alıyor. Tabii ki en önemli olan gelin duvağı; dantelli, simli, incili, taşlı şekilde gelinliğe uygun hazırlanıyor. Uzun gelin duvağı ya da kısa gelin duvağı tercihi işlemeleri etkilemiyor. Gelin tacı tercih eden gelinler için de incili gelin tacı, çiçekli gelin tacı gibi birbirinden farklı modellerler beğeninize sunuluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kadıköy ilçesinde bulunan Hanzade Hatunoğlu, oldukça rahat ulaşılabilir lokasyonda yer alıyor. 16D, 19F, 4, Avcılar - Söğütlüçeşme, Beylikdüzü - Söğütlüçeşme otobüs hatları ile ulaşım sağlanabiliyor. Otobüs tercih etmeyenler ise Marmaray, metro, minibüs ve vapur tercih edebiliyor. Modaevinin açık adresi:

Osmanağa, Söğütlü Çeşme Cd. Mutlu Çiçeğim Apartmanı No: 96 / 1 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Damatlık, abiye elbise, nişanlık ve kına kıyafetleri de satılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Boy kısaltma, daraltma, tamir ve tadilat işlemleri yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelinlik ve gelin aksesuarları başlangıç paketini oluşturuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinlik, damatlık ve dikim provası her şey dahil pakette bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 Hafta sonrasında gelinliğiniz hazır hale getiriliyor.

Hanzade Hatunoğlu organizasyon fiyatları ne kadar?

Hanzade Hatunoğlu organizasyon fiyatları Hanzade Hatunoğlu organizasyon fiyatları Hanzade Hatunoğlu organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Hanzade Hatunoğlu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hanzade Hatunoğlu

Yorum yaz