Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2500 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Mekan giydirme
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Şehir dışı hizmet
Tema / konsept tasarımı
Fide / çIçek

Hanedan Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinde konumlanan Hanedan Organizasyon nişan davetleriniz için sizlere eşlik ediyor. Alanında uzman organizasyon danışmanları ile hizmet veren firma trendlere uygun tasarımları ile Ankara’da öne çıkmayı başarıyor. Çiftlere özel olarak hazırlanan davet paketleri ile her zevke ve bütçeye hitap etmeyi başaran nişan organizasyon fiyatları 3000 TL ’den başlıyor.

Özellikleri

Çiftlerin isteklerine göre şekillenen organizasyon tasarımları dilediğiniz mekâna uyum sağlıyor. Ayrıca sadece nişan davetleriniz için değil aynı zamanda nikah, nişan, kına gecesi, düğün ve daha birçok kurumsal davetiniz için organizasyon desteği sağlanıyor. Ayrıcalıklı imkanlara sahip olan organizasyon paketleri modern tasarımlarla ve özenle hazırlanıyor. Dilerseniz nişan ikramlıkları özel günleriniz tatlandıran Hanedan Organizasyon ayrıca nişan süslemesi, hatıra köşesi ve dans ekibi gibi sayısız imkanları ile tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüyor.

Hanedan Organizasyon Nişan Fiyatları

Ayrıcalıklı ve geniş kapsamları nişan organizasyon paketleri ile dikkat çeken firma her bütçeye uygun ekonomik paketler sunuyor. 3000 ile 4000 TL aralığında değişiklik gösteren paket fiyatları talep ettiğiniz hizmetlere göre daima sabit olarak kalıyor. Ekstra olarak talep edilen hizmetler için fiyatlarda değişiklik olabiliyor.

Firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve ayrıcalıklı fiyatlardan faydalanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

Tüm nişan organizasyonlarını isteklerinize özel olarak hazırlayan Hanedan Organizasyonun nişan paketinde; nişan masasını süsleme, davetlilerin masalarını ve sandalyelerini süsleme, nişan tepsisi hazırlama, çıkış yolu süsleme, ikramlık hazırlama, dans ekibi, dans aksesuarı, mekan süslemeleri, nişan pastası ve özel pasta süslemeleri yer alıyor. Yalnızca Ankara sınırları içerisinde değil tüm Türkiye için hizmet veren firma ayrıca nişan hatıraları ve hediyelik süslemeler hazırlayabiliyor.

Nerededir, Nasıl Gidilir?

Ankara’da öne çıkan organizasyon firmalarından olan Hanedan Organizasyon Ankara Çankaya’da konumlanıyor. Hanedan Organizasyona ulaşmak için otobüs, minibüs ve taksi kullanarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz özel araç ile ulaşmayı da tercih edebilirsiniz. İşletmenin açık adresi ise şu şekilde; Güzeltepe Mah. Hoşdere Caddesi, Halide Nusret Zorlutuna Cd. No: 5, 06690 Çankaya/Ankara.

Sorular

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

DEMO MASA.

Hanedan Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Hanedan Organizasyon organizasyon fiyatları Hanedan Organizasyon organizasyon fiyatları Hanedan Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2500 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Hanedan Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hanedan Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok yakın zamanda nişan organizasyonum için süsleme satın aldım. Eyüp Bey bu konuda en iyi imkanlarını bize sundu. Teşekkürler her şey için.

  2. Puan

    Çok yakın zamanda nişan organizasyonum için süsleme satın aldım. Geçtiğimiz aya kadar hiçbir isteğim gerçekleşmeyecek derken Duygu Hanımın abla sıcaklığı ve Eyüp Beyin mükemmel enerjisi ile tüm olumsuzluklarım ortadan kalktı. Kendileri ve ekibi şahane!!!

Yorum yaz