Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
2500 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Mekan giydirme
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Şehir dışı hizmet
Tema / konsept tasarımı
Fide / çIçek

Hanedan Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinde yer alan Hanedan Organizasyon, özel günleri kapsayan pek çok organizasyon ev sahipliği yapıyor. Kına organizasyonu kapsamında da hizmet veren firma, organizasyon boyunca işinde deneyimli profesyonellerle çalışıyor. Kına geceniz için en doğru hizmeti vermeyi amaçlayarak düğün öncesine güzel bir hatırayla geçiş yaşatıyor. Firmanın kına gecesi için belirlediği kına organizasyonu fiyatları ise taleplerinize göre değişebiliyor.

Firmanın Özellikleri

Ankara’da hizmet veren firma, kına gecesi konsepti için özel ve özgün organizasyonlar planlıyor. İsteğinizi belirterek de firmanın detay içeren hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca davetiye, mekan seçimi ve kına gecesi aksesuarları gibi gerekli hizmetler için de firmanın danışmanlık hizmeti size açılıyor.

Kına gecesi için detaylı bir plan hazırlayan firma, sizinle iletişimde kalarak da isteklerinizi en iyi şekilde yansıtmayı amaçlıyor. Gecenin eğlence kısmına da özen gösteren firma, geleneksel kına gecesi konseptiyle beraber farklı eğlence isteklerini de karşılıyor.

Hanedan Organizasyon Kına Organizasyonu Fiyatları

Firma, kına organizasyonuyla beraber pek çok hizmeti de kapsıyor. Başlangıç paketi ile birlikte ek hizmetleri içeren organizasyonlar da isteğinize göre hazırlanabiliyor. Firmanın belirlediği kına organizasyonu fiyatları ise 3.000 TL’den başlıyor. Minimum paket olarak sunulan 3.000 TL ile 4.000 TL arasındaki fiyatlar, gece için planladığınız hizmetlere göre de değişebiliyor.

Firmanın, organizasyon fiyatları ile ilgili güncel bilgi için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak gerekli fiyat detaylarına ulaşabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Yalnızca kına organizasyonunu kapsamayan firma; doğum günü, bekarlığa veda, nişan ve düğün için organizasyonlarda da görev alabiliyor. Ankara’nın en kapsamlı organizasyon firmalarından biri olarak da kişiye özel konseptler yaratıyor ve hizmetleri bu çerçevede sunuyor.

Kına organizasyonunda ayrıntılara önem veren firma, gecenin en beklenen kısmı için müzik ve konseptli özel eğlenceler sunuyor. İsterseniz Hint kınası ya da konsepte özel kostümlü kıyafetler için firmayla bir organizasyon planlayabiliyorsunuz. İstediğiniz konsepte dahil olarak ise kına tahtı, bindal, şamdanlar ve mekanın genel dekorasyonu tamamen kına gecesine göre hazırlanıyor. Ayrıca kına gecesi mekanı olarak gelin hamamı organizasyonu için de bir talep yaratabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Geniş hizmetli bir organizasyon firması olan Hanedan Organizasyon, Ankara’nın en bilinen ilçelerinden Çankaya’da bulunuyor. Firmaya ulaşmak için kişisel araçlarınız dışında 408, 413-7, 440-5 veya 185 numaralı hatlardan birini tercih edebilirsiniz.

Adres: Güzeltepe, Halide Nusret Zorlutuna Caddesi, Çankaya/Ankara.

Sorular

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

DEMO MASA.

Hanedan Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Hanedan Organizasyon organizasyon fiyatları Hanedan Organizasyon organizasyon fiyatları Hanedan Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2500 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Hanedan Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hanedan Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Hanedan Organizasyon kına ve düğün organizasyonum için kesinlikle TEK tercihim olacak 🙂

  2. Puan

    Kına organizasyonu seçimi için en iyisi diyebilirim kızlar çok samimi Duygu hanım ve Eyüp bey de çok ilgililer her şey için teşekkürler emeğinize sağlık 🎉

Yorum yaz