Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Hande Karakaya Photography Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy ilçesinde bulunan Hande Karakaya Photography bir hayalin vücut bulduğunun canlı bir örneği. Titiz ve düzenli bir çalışmayla tecrübe kazanan firma birçok kişinin simasındaki gülüşü birbirinden güzel karelere yansıtıyor. 2000 TL'den başlayan fiyatları ile de ön plana çıkan firmada dış çekim ve düğün fotoğrafçısı tercihinizi yapabilirsiniz.

Hizmetler ve Olanaklar

Hande Karakaya ekibi özel görüşmeler sonucunda hikayenizi öğreniyor. Belli bir süreçten geçen hikayenizin detayını düğün belgeseli, klibi ve hikayesi formatında hizmetinize sunuyor. Profesyonel ekiple birlikte ürün fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirirken katalog çekimi hizmetinden yararlanabilir ve dikkat çeken kareler yakalayabilirsiniz. Evliliğe attığınız ilk adımdaki heyecanı sizinle paylaşan Hande fotoğraf sanatçıları, nişan çekimi hizmetiyle detaylardaki güzellikleri kaçırmıyor.

Trashday hizmetiyle sizinle eğlenen ve birbirinden farklı kostümlerle enerjinizin yansıdığı karelere ufak dokunuşlar yapan sanatçılar unutulmaz karelere imza atıyor. Save the date hizmeti de sunan firma ile zamanın getirilerini yakalamak oldukça keyifli oluyor. İstanbul Bakırköy merkezli çalışan Hande Karakaya Fotoğrafçılık ile şehir dışında çekim hizmetiyle memleketinizdeki değerleri ön plana çıkararak albüm oluşturacak kareler elde edebilirsiniz. Yurt dışında çekim olanağı da sunan firmayla sınırlarınızı yıkıp objektife gülümseyebilirsiniz.

Hande Karakaya Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Birbirinden güzel karelere imza atan Hande Karakaya Fotoğrafçılık, düğün fotoğrafçısı her geçen gün değişen zevklere hitap ediyor. Paket seçimine göre değişkenlik gösteren firmada başlangıç fiyatları 2000 TL her şey dahil fiyatlar ise 3000 TL’den başlıyor. Fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi almak ve macera rotanızı belirmek için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Firma Paket İçerikleri

Düğün Günü Belgeseli Paket içeriği; 3 faklı hizmet içeriği sunulan pakette; 6 saat süren hazırlık ve dış çekim, 10 saat süren hazırlıktan ilk dansa kadarki zaman dilimi ve 12 saatlik hazırlıktan düğün sonuna kadar çekim imkanı sunulan hizmetler bulunuyor.  Düğün fotoğrafçısı en önemli gününüzdeki çekim zamanlarını tamamen sizin tercihinize bırakıyor. Deklanşörle birlikte kayda alınan kareleri daha sonra bastırma veya albüme dönüştürme fikriniz için kareler yüksek çözünürlük ile işleniyor.

Hande Karakaya Fotoğrafçılık ile çekilen fotoğraflar arasından seçmiş olduğunuz 40 fotoğrafa detaylı photoshop düzenlemesi yapılıyor. Ön görüşme ile belirlenen mekanda buluştuğunuz düğün fotoğrafçısı ile 2 ila 2.5 saatlik bir maceraya hazırlanıyorsunuz. Girdisi yapılan karelerden kaliteli çıktı alabilmenizi sağlayan yüksek çözünürlük ile fotoğraflarınızı tablo şeklinde bastırabilirsiniz. Seçim yaptığınız 40 fotoğrafa photoshop düzenlemesi yapılıyor.

Her iki hizmette de fotoğraflarınızı dijital, tek albüm veya albüm seti şeklinde alabiliyorsunuz. Albüm seti içerinde verilen hizmetler ise şöyle; 1 adet panoramik albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet albüm kutusu bulunmaktadır.  6 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz ekip ile otel, butik otel veya sahilde yaptığınız çekimlerin çıktılarına orijinal kopyalarıyla birlikte 6 hafta içerinde ulaşabilirsiniz.

Hande Karakaya Photography Nerededir?

Merkez ofisi İstanbul Bakırköy’de bulunan ofisin açık adresi;

Şenlikköy Mahallesi, İç Sokak No:2 34153 Florya Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve diğer şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday ve dış çekim hizmetleri mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Stüdyo çekimi, şehir dışında çekim ve yurt dışında çekim avantajları bulunur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini ve fotoğrafların orijinal kopyasının temini bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli konsept çekim gibi hizmetler bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

6 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Hande Karakaya Photography düğün fiyatları ne kadar?

Hande Karakaya Photography düğün fiyatları Hande Karakaya Photography düğün fiyatları Hande Karakaya Photography organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Hande Karakaya Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hande Karakaya Photography

Yorum yaz