Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi

Hamdi Akman Photography Hakkında

Düğün günü hem gelin hem damat için her şey kusursuz geçsin isteriz. Zira düğün öncesi gelinlik provaları, gelin saçı modeline karar verme derken gelin için oldukça stresli geçer. Bir de düğün fotoğrafçısı bulma kısmı bulunuyor. İşte Ankara Yenimahalle ilçesinde yer alan Hamdi Akman Photography, sizlerin en özel gününüzü fotoğraflamak ve en kaliteli çekim deneyimi yaşatmak için sizleri sabırsızlıkla bekliyor. 1000 TL’den başlayan uygun dış çekim fiyatları ve seçenekleri ile kaliteden ödün vermeden ve işini layıkıyla yapan bir düğün fotoğrafçısı olarak keyifli bir çekim anına sizleri de ortak etmek istiyor.

Düğün Fotoğrafçısı Hamdi Akman Fotoğrafçılık Özellikleri

Düğün fotoğrafları ve videolarına karşı endişenizi anında yok eden ve sizi çekime çabucak adapte edip harika bir çekim heyecanı yaşatan dış mekan ve düğün fotoğrafçısı Hamdi Akman Photography ile samimi ve eğlenceli çekimler sizleri bekliyor. Stüdyo çekiminin yanında, şehir dışında ve dış mekan çekimleri bulunuyor.

Dilerseniz yurt dışında bile çekim imkanı mevcut. Ve bu çekimlerde güçlü ekibi sayesinde kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Düğün fotoğraflarının orijinal kopyalarını 3 hafta içerisinde sizlere teslim etme sözünü de veriyor. Hamdi Akman Photography ile çekim deneyimi istiyorsanız, 3 hafta öncesinden iletişime geçmeyi de unutmayınız.

Ne Tür Çekimler Yapılabilir?

Dış mekan ve düğün fotoğrafçısı Hamdi Akman Fotoğrafçılık, düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi ve save the date gibi çekim türleri bulunuyor. Sizlerin en özel anınıza şahit olmak ve bu heyecanınıza ortak olmaktan bir hayli keyif duyduğunu çekimler sırasında da gözlemleyebilirsiniz.

Yılların tecrübesiyle Ankara başta gelmek üzere, Türkiye’deki birçok mekanı karış karış bilen ve ortaya harikalar çıkarmasıyla birçok mekanda çekim hizmeti bulunuyor. Ayrıca önceliği çiftlere sormak ve eğer çiftlerin belirlediği bir mekan varsa orada da çekim hizmeti yapılabilir.

Hamdi Akman Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Minimum 1000 ila 1500 TL arasındaki fiyatlar ile uygun seçeneklerden başlıyor. Fiyatları hakkında detaylı bilgi için DüğünBuketi ile iletişime geçebilir, teklif formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir?

Hamdi Akman Photography için açık adres;

Gazi Mahallesi, Silahtar Cad. Mümtaz Gümüş Sokak, No: 3/1 Yenimahalle/Ankara

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tamamen sizlerin talepleri doğrultusunda Ankara ve çevresine hizmet götürülmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, bekarlığa veda partisi, kız isteme veya söz gibi bütün organizasyonlar için fotoğraf çekim imkanı sunuluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Burada drone, jimmy jib gibi Ultra HD kalite sağlayan envai çeşit fotoğraf çekim ekipmanı bulunmakta. Bu sayede hiçbir zaman gözünüz arkada kalmayacak.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

En güzel dış çekim olanakları ve tam da sizin tercihinize göre kullanılan aksesuarlar, bu pakette.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketine göre daha kapsamlı olan bu paket ile düğün videosu veya düğün klibi gibi montajlanmış içerikleri de sizlere teslim edilmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Temaya ve dekorasyon imkanlarına, mevsim koşullarına göre sizlere danışılarak ortaklaşa karar veriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içinde arzu ettiğiniz albüm sizlere sunulacaktır.

Hamdi Akman Photography düğün fiyatları ne kadar?

Hamdi Akman Photography düğün fiyatları Hamdi Akman Photography düğün fiyatları Hamdi Akman Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Hamdi Akman Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hamdi Akman Photography

Yorum yaz