İstanbul Gelin Hamamı Fiyatları

Başlangıç Paketi
30 ₺
Her Şey Dahil Paket
50 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max

Süslemeler & Ekstralar

  • Kese ve köpük
  • Masaj

Mekan Özellikleri

  • Buhar odası
  • Hamam

İmkanlar

Isıtma sistemleri
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Hamam 365 Hakkında

Gaziosmanpaşa Küçükköy ve çevresinde dillere destan bir gelin hamamı konsepti arıyorsanız Hamam 365 tam aradığınız yer! Geleneksel hamam kültürü ile modern tarzın bir arada sunulduğu mekan, vitamin bardan havuza kadar bir hamamdan beklenen, hatta beklenmeyen birçok hizmeti aynı anda sunuyor. Gelin adaylarının eğlenceli bir gelin hamamı programı için oldukça ideal bir mekân. İstanbul'da yer alan hamamın 30 TL'den başlayan fiyatları ve diğer ayrıntılarını yazımızda bulabilirsiniz.

Mekanın Özellikleri

Hamam 365 kadın ve erkek hamamları ayrı bölümlerde hizmet veriyor. Hamam adından da anlaşılacağı gibi yılın her günü hizmet veriyor. Haftanın her günü 06:30 ila 23:30 saatleri arasında hamam veya gelin hamamı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Mekanda düzenleyeceğiniz etkinliklerde 1,3 metre derinliğindeki lüks havuzu da kullanabilirsiniz. Havuzlu bir eğlencenin ne kadar keyifli olabileceği, biraz da gelin hamamı için düşündüğünüz şeylere bağlı. Hamamda ayrıca damat hamamı organizasyon hizmetleri de veriliyor.

Hamam 365 Gelin Hamamı Fiyatları

Hamamda etkinlik fiyatları birçok etkene göre şekilleniyor. Gelin için neler talep ediliyor, kaç davetli katılacak, davetliler hamam hizmetlerinden yararlanacak mı gibi sorular fiyatları etkilemektedir. Küçükköy Hamam, etkinlik fiyatları konusunda organizasyon sahiplerine yardımcı olmaktadır. Standart bir gelin hamamı paketi başkangıç fiyatı 30 TL olarak belirlenmiştir.

Normal hamam hizmetlerinde kese, masaj ve vitamin bar gibi hizmetler hamam fiyatları dahilinde değilken,  gelin hamamının programına bunlar eklenebilir. Örneğin; az sayıda bir davetli grubunuz varsa bütün davetliler için standart veya ekstra hizmetleri organizasyon fiyatları içine dahil edebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Son yıllarda giderek yaygınlaşan gelin hamamı eğlencelerinde, gelin adayının veya davetlilerin talebine göre farklı uygulamalar ve hizmetler bulunabiliyor. Örneğin; bazı programlarda tamamen kına gecesi konsepti uygulanıyor. Bazılarında da peştamallarla davullu zurnalı, tefli darbukalı eğlenceler düzenleniyor.

Etkinlik öncesi veya sonrası gelin saunada veya buhar odasına dinlenebilir. Kese, masaj, havuz ve vitamin bar gibi hizmetler Hamam 365 etkinlik paketleri içinde sunuluyor. Dilerseniz jakuzili bir rahatlama seansı da alabilirsiniz. Davetlilerinizle keyifle eğlenirken müzik ve yemekler eşliğinde organizasyonlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Peki, Gaziosmanpaşa İstanbul Küçükköy lokasyonunda bulunan Hamam 365 nerede ve nasıl gidilir? Adres bilgileri, “Fevzi Çakmak Mahallesi İstanbul Caddesi No:10 Gaziosmanpaşa İstanbul” şeklinde olan Hamam 365, Küçükköy Aykutoğlu Flats Alışveriş Merkezi’nin ikinci katında bulunuyor. Eyüp İstanbul Yaşam ve Eğlence Merkezi’ne yaklaşık 4 kilometre mesafede yer alıyor. Miniatürk’e de yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için teklif alabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin hamamı, buhar odası, süsleme, sauna hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hamam 365 organizasyon fiyatları ne kadar?

Hamam 365 organizasyon fiyatları Hamam 365 organizasyon fiyatları Hamam 365 organizasyon fiyatları ise 30 - 50 TL arasında değişmektedir.

Hamam 365 Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hamam 365 kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mükemmel bir hamam. Herzaman gittiğim yer. Gitmek isteyenlere tavsiye ederim. Kese ve köpük Masajı olmadan çıkmayınız.

  2. Puan

    Gelin hamamı arayan gelin kızlara Hamam 365i öneririm hem çok temiz hem de çok hijyenik servis ve müzik bile yapıyolar 🙂 hem bakım hem eğlence biz çok memnun kaldık siz de deneyim derim :))

Yorum yaz