Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1.000
Max

Süslemeler & Ekstralar

 • Kese ve köpük
 • Masaj

İmkanlar

Isıtma sistemleri
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Hamam 365 Gelin Hamamı Hakkında

Küçükköy ve çevresinde dillere destan bir gelin hamamı konsepti arıyorsanız Hamam 365 tam aradığınız yer! Geleneksel hamam kültürü ile modern tarzın bir arada sunulduğu Hamam 365, vitamin bardan havuza kadar bir hamamdan beklenen veya beklenmeyen birçok hizmeti aynı anda sunuyor. Gelin adaylarının eğlenceli bir gelin hamamı programı için oldukça ideal bir mekân. Hamamın fiyatları ve diğer ayrıntılarını makalemizde bulabilirsiniz!

Hamam 365 Gelin Hamamında Hangi Hizmetler Alınabilir?

Hamam 365 kadın ve erkek hamamları ayrı bölümlerde hizmet veriyor. Hamam fiyatları alınan hizmetlere göre değişse de, Hamam 365 gelin hamamı için farklı fırsatları ve fiyatları aynı anda sunabiliyor. Küçükköy Hamam 365, gelin ve damat hamamı hizmetleri alabileceğiniz nezih bir ortam. Eğlencenize renk katan bir konsept sunuyor.

Hamam 365 Küçükköy ve civarında en nezih gelin hamamı hizmetleri sunan yerlerden biri olarak biliniyor. Gaziosmanpaşa İstanbul çevresinde gelin hamamı arıyorsanız hemen size özel fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.. Hamam 365’e nasıl gidilir diye düşünmeyin! Ulaşımı kolay bir konumda yer alıyor.

Gelin hamamı fiyatları ve organizasyon detayları ile birlikte bazı bilgilere ihtiyacınız olabilir. Hamamın çalışma saatleri veya fiyatları kafanıza takılıyorsa sizinle şu bilgileri paylaşabiliriz. Hamam 365 Küçükköy gelin hamamı, adından da anlaşılacağı gibi yılın 365 günü hizmet veriyor. Haftanın her günü 06:30 ila 23:30 saatleri arasında hamam veya gelin hamamı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hamam 365 Hizmet Detayları

Küçükköy çevresinde bu konseptte bir hamam bulamayabilirsiniz. Hem konsepti hem tasarımı hem de gelin hamamı tarzı ve fiyatları sebebiyle Hamam 365 birçok gelin adayı tarafından tercih ediliyor. Hamamda gelin hamamı hizmeti almak isteyenler Hamam 365 Küçükköy adresine özel araçla gelirlerse konuklarına özel otopark hizmeti de alabilirler.

Gelin hamamı hizmeti için hamama gelirken neler getirmeniz gerekiyor? Normal hamam girişlerinde terlik, peştamal, şort, bone ve havlu temini gibi hizmetler verilebiliyor. Ancak gelin hamamı için kullanılacak hamam malzemelerinin, gelin hamamı fiyatları için yapılan görüşmede belirlenmesi gerekiyor. Hamamda kese, lif, sabun ve şampuan gibi ürünlerin satışı da yapılıyor; ancak davetliler kişisel eşyalarını da gelin hamamı organizasyonunda kullanabilirler.

Bu eşsiz eğlencede Hamam 365 kadınlar bölümünde 1,3 metre derinliğindeki lüks havuzu da kullanabilirsiniz. Havuzlu bir eğlencenin ne kadar keyifli olabileceği, biraz da gelin hamamı için düşündüğünüz şeylere bağlı. Kadın havuzunda çocuklar için bir bölüm bulunmuyor. Hamamda ayrıca damat hamamı organizasyon hizmetleri de veriliyor.

Küçükköy Hamam 365 Gelin Hamamı Nasıl Kullanılır?

Gaziosmanpaşa İstanbul Küçükköy konumunda bulunan Hamam 365’ten gelin hamamı hizmeti alırken bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor. Hamama ilk defa gelenlerin hamam kullanım şartları veya adabı hakkında bilgi alması gerekir. Önemli bazı noktalara dikkatinizi çekelim!

Küçükköy Hamam 365 gelin hamamı için gelen davetliler, hamamın meydanında karşılanıyor. Burada terliklerini giyen davetliler, daha sonra soyunma odalarına alınıyor. Soyunma odasında gelin hamamı organizasyonu için hazırlanan davetliler peştamalları veya gelin hamamı konseptine uygun kıyafetleri giyiyor. Gelin hamamı konseptine göre davetliler çeşitli hizmetlerden yararlanabilir.

Gelin hamamı detayları ve fiyatları konuşulurken davetlilerin alabilecekleri hizmetler veya gelin hamamı boyunca sunulacak hizmetler ayrıntılı olarak konuşulmalıdır. Gelin için neler talep ediliyor, kaç davetli katılacak, davetliler hamam hizmetlerinden yararlanacak mı gibi konular gelin hamamı organizasyon içeriği ve fiyatları konuşulurken belirlenmelidir. Küçükköy Hamam 365, bu konuda ve özellikle gelin hamamı içeriğinin fiyatları konusunda gelin adayı veya organizasyon sahiplerine yardımcı olmaktadır. Burada önemli olan programın kaç saat süreceği ve hamamdan neler istendiğidir.

Gelin hamamı hazırlıklarını tamamlayan davetliler konsepte göre eğlenebilir, masaj yaptırabilir veya keselenebilir. Tabi bunlar tamamen gelin hamamı programı ile bağlantılı durumlardır. Davetliler hamamın sıcak bölümünde terledikten sonra dinlenme bölümünde sıcak veya soğuk içeceklerini içebilir. Sonrası doyasıya eğlence…

Küçükköy Hamam 365 Gelin Hamamı Fiyatları Ne Kadardır?

Hamam 365 Küçükköy düğün öncesi stresi ve masrafları içinde bocalayan çiftlere özel fiyatları ile dikkat çekiyor. Gelin hamamı düşünmüyorsanız, Hamam 365 imkânlarını bir kez daha değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Hamam 365’in fiyatları ve fırsatları her bütçeye uygun tasarlanabiliyor. Siz yeter ki programın içeriğine karar verin!

Hamam 365 giriş fiyatları normalde Türk hamamı, sauna, havuz, buhar odası ve jakuzi gibi hizmetleri içeriyor. Ancak gelin hamamı için farklı paketler uygulanıyor. Normal hamam hizmetlerinde kese, masaj ve vitamin bar gibi hizmetler hamam fiyatları dahilinde değilken, gelin hamamı programına bunlar eklenebilir. Örneğin; az sayıda bir davetli grubunuz varsa bütün davetliler için standart veya ekstra hizmetleri organizasyon fiyatları içine dahil edebilirsiniz.

Hamamın standart giriş ücreti 35 lira olarak belirlenmiş. Masaj fiyatları da; köpük masajı 12 lira, yağlı masaj 30 lira ve kahve masajı 30 liradan sunuluyor. Hamam 365 gelin hamamı kese fiyatları da 13 lira. 10 yaş ve altı çocukların giriş ücreti de 20 lira.

Yukarıdaki Hamam 365 fiyatları size gelin hamamı fiyatları konusunda fikir verebilir. Ayrıca, 20 girişlik paket fiyatları 480 lira olurken, 100 girişlik paket fiyatları bin 800 liradan sunuluyor. Elli seferlik için de 1000 lira paket fiyatları veriliyor. Bu bilgilerle gelin hamamı için planladığınız kişi sayısına ve konsept detaylarına da göre fiyatları konusunda tahmini bir hesaplama yapabilirsiniz.

Tabi gelin hamamı organizasyon bilgileri ve ayrıntılarını Küçükköy Hamam 365 gelin hamamı müşteri temsilcilerinden öğrenmelisiniz. İlk görüşme randevusunda gelin hamamından neler istediğinizi ayrıntılı olarak belirtmeniz, eğlence sırasında yaşanacak muhtemel sorunların önüne geçecektir. Zaten Hamam 365 Küçükköy, size birçok konuda yardımcı olacaktır.

Hamam 365’e Nasıl Ulaşılır?

Peki, Gaziosmanpaşa İstanbul Küçükköy lokasyonunda bulunan Hamam 365 gelin hamamı nerede ve nasıl gidilir? Adres bilgileri, “Fevzi Çakmak Mahallesi İstanbul Caddesi No:10 Gaziosmanpaşa İstanbul” şeklinde olan Hamam 365, Küçükköy Aykutoğlu Flats Alışveriş Merkezi’nin ikinci katında bulunuyor. Eyüp İstanbul Yaşam ve Eğlence Merkezi’ne yaklaşık 4 kilometre mesafede yer alıyor. Miniatürk’e de yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta…

Gelin Hamamı Nedir, Gelin Hamamında Neler Yapılır?

Gelin hamamı, gelin adayının görücüye çıktığı geleneksel hamam ritüeli ile modern bekârlığa veda partilerinin harmanlandığı bir eğlence türü olarak organize ediliyor. Son yıllarda giderek yaygınlaşan gelin hamamı eğlencelerinde, gelin adayının veya davetlilerin talebine göre farklı uygulamalar ve hizmetler bulunabiliyor. Örneğin; bazı gelin hamamı programlarında tamamen kına gecesi konsepti uygulanıyor. Bazılarında da peştamallarla davullu zurnalı, tefli darbukalı eğlenceler düzenleniyor.

Burada dikkat edilmesi gereken gelin hamamı fiyatları içinde hangi detaylar olacağıdır. Gelin hamamı öncesi veya sonrası gelin saunada veya buhar odasına dinlenebilir. Kese, masaj, havuz ve vitamin bar gibi hizmetler Hamam 365 gelin hamamı paketleri içinde sunuluyor. Dilerseniz jakuzili bir rahatlama seansı da alabilirsiniz.

Hamam 365, gelin adaylarına eğlenceli bir gelin hamamı keyfi yaşatıyor. Programınızı Küçükköy veya civarında düşünüyorsanız Hamam 365’e uğramalısınız. Düşündüğünüz ve düşünemediğiniz detaylar bu adreste! İyi eğlenceler…

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif alabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin hamamı, buhar odası, süsleme, sauna hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Cennet yıldız
  Puan

  Mükemmel bir hamam. Herzaman gittiğim yer. Gitmek isteyenlere tavsiye ederim. Kese ve köpük Masajı olmadan çıkmayınız.

 2. Avatar
  Serap
  Puan

  Gelin hamamı arayan gelin kızlara Hamam 365i öneririm hem çok temiz hem de çok hijyenik servis ve müzik bile yapıyolar 🙂 hem bakım hem eğlence biz çok memnun kaldık siz de deneyim derim :))

Yorum yaz