Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Açık Davet Alanı
1000
Min
3000
Max
Kır Bahçesi Alanı
1000
Min
3000
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Deniz manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale

Haliç Kongre Merkezi Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu konumunda bulunan Haliç Kongre Merkezi muhteşem deniz manzarası ve farklı dizaynıyla davet alanları kategorisinde yerini alıyor. 30 TL’den başlayan davet fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken mekanın detayları için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Mekan Özellikleri

Tamamen beyaz renklerle oluşturulmuş mekan fazlasıyla ferah tasarlanmış. Masmavi denizin verdiği hissiyat ön plana çıkarılmıştır. Mekan girişte kullanılan merdivenlerin çiçekler ve mumlarla donatılması sonucu beyaz tüller ve kamelya ile oluşturulan özel nikah alanıyla göz kamaştırıyor. Yuvarlak masa tercih edilen mekanın açık alanında yüksek konumlandırılmış çiçek aranjmanları şıklıkları ile göze çarpıyor.

Altın rengi sandalye ve altın rengi suplar ile uyumu yakalayan mekan kapalı alanda beyaz renk zeminine okyanus renkleri eşlik ediyor. Açık alan kapasitesi 1000 ila 3000 kişi olan mekanın kapalı alan kapasitesi ise 1000 ila 2000 kişi arasında değişiklik gösteriyor. 750 araçlık otopark alanı bulunan Haliç Kongre Merkezi otopark hizmetine ek olarak vale hizmeti sunmaktadır.

Haliç Kongre Merkezi Davet Fiyatları

Kokteyl veya yemekli menü seçeneği sunan mekanda hafta içi kişi başı kokteyl fiyatları 30 TL’den başlarken hafta sonunda fiyatlar 50 TL şeklinde değişiyor. Yemekli davet fiyatları hafta içi 50 TL olan mekanda hafta sonu 80 TL olabiliyor. Organizasyon çeşidi ve kişi sayısına göre değişiklik gösteren fiyatlarla ilgili detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Açık ve kapalı alanları ve muhteşem manzarasıyla ön plana çıkan Haliç Kongre Merkezi eşsiz düğün organizasyonları, nişan & söz, sünnet gibi organizasyonlar yapılabilmektedir. Ayrıca mekan kapılarını kurumsal etkinliklere, açılışlara bayi toplantılarına ve davetlere açıyor. Nikah sonrası yemek kategorisiyle de ön plana çıkan mekanda farklı bir davetin kapılarını aralayabilirsiniz. Organizasyon sorumlusu bulunan Haliç Kongre’de alan seçimi yapıp davet organizasyonunuzun detaylarını görüşebilir ve yeniden planlama yapabilirsiniz.

İkramlı davetlerde kokteyl veya yemekli menü sunan mekanda Türk ve Dünya mutfağı harmanlanarak beğeniye sunuluyor. Davet öncesi menü tadımı ve menüde değişiklik kolaylığı sağlayan Haliç Kongre’de lezzet şöleni yaşamak için randevu alabilirsiniz. Mekan bünyesinde bulunan fotoğraf sanatçılarıyla eşsiz manzarada profesyonel kareler elde edebilir, canlı müzik hizmetiyle 24.00’a kadar eğlenebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunan Haliç Kongre Merkezi otobüs, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla gidilebildiği gibi taksiyle ulaşmak da mümkün. Özel aracıyla ulaşmak isteyen kişilere ücretsiz otopark alanı sunan mekanın açık adresi ise şöyle;

Sütlüce Mahallesi, Karaağaç Caddesi No:19 Beyoğlu / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan herhangi bir hizmete ihtiyaç duyulmuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açık ve kapalı alanları ve muhteşem manzarasıyla ön plana çıkan Haliç Kongre’de düğün, nişan & söz, sünnet gibi organizasyonlar yapılabilmektedir. Ayrıca mekan kapılarını kurumsal etkinliklere, açılışlara bayi toplantılarına ve davetlere açıyor. Nikah sonrası yemek kategorisiyle de ön plana çıkan mekanda farklı bir davetin kapılarını aralayabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik imkanı ve organizasyon sorumlusu otopark ve vele hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, mekan süsleme gibi hizmetler mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, ses - ışık ve sahne hizmetleri, mekan süsleme ve servis elemanı, organizasyon sorumlusu gibi hizmetler bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Unutulmasını istemediğiniz en güzel anlarınız mekanın çekim ekibiyle kayıt altında tutuluyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık alan kapasitesi 1000 ila 3000 kişi olan mekanın kapalı alan kapasitesi ise 1000 ila 2000 kişi arasında değişiklik gösteriyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan bünyesinde canlı müzik hizmeti sunuluyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Türk ve Dünya mutfağı harmanlanarak sunulan mekanda kırmızı et beyaz et ve kokteyl menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa sandalye süsleme, şamdan, supla ve gelin tagı hizmeti veriliyor.

Haliç Kongre Merkezi organizasyon fiyatları ne kadar?

Haliç Kongre Merkezi organizasyon fiyatları Haliç Kongre Merkezi organizasyon fiyatları

Haliç Kongre Merkezi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Haliç Kongre Merkezi açık alan kapasitesi 1000 - 3000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir,

Yorum yaz