Halay Düğün ve Toplantı Salonları

Aynı çizgideki salonlardan sıkılanlara farklı bir ortam sunan Halay Düğün Ve Toplantı Salonları lüks bir davet ile sizlere kucak açıyor. Şık sunumlar, lüks masalar, ferah bir ambiyans ile alışılmışın dışında bir gece sizleri bekliyor olacak. Yıllarca dinlediğiniz düğün hikâyeleri sizi endişelendirip aksaklık yaşamanızdan korkutuyorsa bunların hepsini aklınızdan silin çünkü Halay Düğün Ve Toplantı Salonları ekibi ile tanıştınız!

Yakaladığınız aşk kadar tercih ettiğiniz salonda da üzülmeyecek ve gecenin asla sonlanmasını istemeyeceksiniz. İşimizin hamuru sizlerin mutluluğu ve aşkı! Bu hamuru en iyi şekilde biçimlendirip özel bir geceye hazırlamak bizim işimiz. Siz bu geceyi bizlere emanet edin bizde dilediğiniz her organizasyonu en güzel biçimi ile şekillendirelim ve sizlere layık olalım.

Halay Düğün ve Toplantı Salonları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Alt ve üst olmak üzere iki adet salonumuz bulunmakta ve üst salonumuzda 1200 alt salonumuzda ise 700 kişilik hizmet kapasitemiz mevcuttur. Salonumuza girdiğiniz anda tavanın açılır-kapanır olması ve tavana yerleştirilen küçük spot ledler hemen dikkat çekecektir. Aradığınız kaliteyi bulacağınız salonumuzda aşkınız için gösterdiğiniz emeği biz de organizasyonumuz için göstereceğiz. Bu organizasyon tasarlanırken salonumuzun her davete elverişli yapısı sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ekibimiz sizler ile tanıştıktan sonra hummalı bir hazırlığın içine girecek ve gelen konuk sayısı, istenilenler, düğün pastası gibi detaylar üzerinde durulacaktır. Düğün pastası bu konular içerisinde geniş ve önemli bir yer kaplar.Sebebi ise genelde salonlarda 7 katlı pastalar yerine maket pastalar servis edilir.Bu da çiftlerimizi hayal kırıklığına uğratır. Fakat Halay Düğün Ve Toplantı Salonu’nda her katı gerçek görkemli bir düğün pastası düğün gecenizi tatlandıracak. Pasta için aşçımız size katalog modellerini sunacak ve seçtiğiniz pasta modeli için çalışmalara başlayacak.

Yemekler için ise rayihası yerinde ve şık sunular ise servis edilecek geniş yelpazeli bir yemek menüsü sizlerin olacak. Buradan seçeceğiniz ana yemek, soğuk mezeler, başlangıç gibi yemek başlıkları seçilerek diğer hazırlıklar ile beraber hız kesmeyecek.

Her organizasyonunuzu yemekli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kına, nişan, sünnet gibi organizasyonlar için de konsept yapılacak davete göre salonumuza dekore edilecek ve emsalsiz sürprizler ile yaşanan bir gece olacak.

Halay Düğün ve Toplantı Salonları Nerededir? Halay Düğün ve Toplantı Salonlarına Nasıl Gidilir?

İstanbul’un merkez semtlerinden biri olan Şişli’de bulunan salonumuza özel aracınız veya toplu taşıma ile ulaşmak gayet kolaydır. Siz yeter ki kusursuz bir davet hedefleyin! Özel aracınız ile gelmeyi tercih ederseniz İstanbul Çevreyolu, Piyalepaşa bulvarı veya Refik saydam caddesi üzerinden rahat bir ulaşım sağlayacaksınız. Toplu taşıma ile gelmeyi tercih edecekler ise DT1 veya 54Ç numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Beşiktaş tarafından gelecekler ise daha da kolay bir güzergâh ile DT1 numaralı otobüslerle ulaşabilirler. Ulaşımlarınıza metro veya dolmuş seçeneğini de ekleyebilir ve çeşitlendirebilirsiniz. Adres bilgileri ile navigasyonunuzdan da yardım alabilirsiniz. Adresimiz Huzur Mah., Ahmet Bayman Cad. No:2, 34396 Şişli/İstanbul'dur.

Sırala

 1. Avatar
  Yeliz Aygün
  Puan

  Teras katını tutmustuk alt katından daha buyuk ve güzel oldugu için düğünümüz den 1 gün önce arandık ve baska birine tuttuklarını bi yanlışlık olduğunu karşı tarafın bizden daha önce teras katını tuttugunu soyledıler düğünümüzü mecburi alt katta yapmak zorunda kaldık. Salon güzel ama organizasyon planlama konusunda kendilerini biraz daha geliştirmeleri gerekiyor.

 2. Avatar
  Hasan
  Puan

  Yemekli bir düğün organizasyonu yaptık, zaten menüyü daha önce de tatmıştık ve yemekler tattığım zamandaki gibi aynıydı ayrıca orkestra da bizi çok eğlendirdi ellerinize sağlık 🙂

Yorum yaz