Güzel anılar biriktirirken en büyük yardımcımız, ilerleyen yaşlarımızın, hislerimizin ve geçmişimizin en güzel ve en kolay tercümanı olarak bildiğimiz fotoğraflar...Hiç beklenmedik anda karşımıza çıkıp kocaman gülümsememize sebepken yine hiç umulmadık anda karşımıza çıkıp gözyaşlarımıza sebep. Önemli olan o gözyaşlarını mutluluktan damlatacak anılar ve fotoğraflar biriktirebilmek ve tabiki bu fotoğrafları yıllardan yıllara geleceğimize çocuklarımıza torunlarımıza kaliteli bir şekilde aktarmak. Hakan Özfatura Fotoğraf ve Video Hizmetleri bunun için yanınızda!

Teknik imkanların çeşitlilik göstermesi ve artmasıyla artık kolay görünse bile ciddi manada kaliteli fotoğraf ve albüm elde etmek hiç kolay değil. Fotoğrafçı olarak gündemde dolaşan o kadar çok kişi var ki tercih konusunda yolumuzu şaşırıp en güzel anlarımıza gözyaşı eşlik ettirecek. En kötüsü de bu örneklere her geçen gün yeni biri daha ekleniyor. Alınan albümler ve resimler gün yüzüne çıkmadan evin en ücra kösesinde çürüyüp gidiyor.  Hakan Özfatura Fotoğraf ve Video Hizmetleri sizleri böyle bir hüsrana uğratmayacağının garantisini veriyor.

Biz sizlere Hakan Özfatura Fotoğraf ve Video Hizmetleri olarak bazen bir deniz kıyısında bazen bir buğday tarlasının ortasında nerede, hangi saatte ve hangi koşulda olursa olsun en güzel günlerinizde mutluluğunuza mutluluk katacak. En zor şartlarda bile harikalar yaratacak. Birbirinden güzel fotoğraflar çekerek albüm seçiminizi zorlaştıracak.

Mutluluğunuza doğanın mucizelerini ekliyor ve doğayı her karenizde sizin lehinize işliyor. En saf güneşin, sapsarı buğdayın ve yeşilin doğallığını sizin fotoğraflarınıza yansıtıyor. Ortaya öyle bir sonuç çıkıyor ki yıllarca hem sizin hem geleceğinizin bakmaya doyamayacağı harika bir albüm ve video.

Hakan Özfatura Fotoğraf Ve Video Hizmetlerinden Tavsiyeler: En Güzel Pozu Vermenin Yolları

 • Her zaman rahat olun ve en doğal, en içten gülümsemenizi kullanın. Güzel fotoğrafın en büyük sırrı bu cümlede ve etrafa neşe saçan gülücüklerinizde saklı.
 • Kendinize en çok neyin yakıştığını ve neyin yakışacağını muhakkak bilin.
 • Sıcakkanlı ve samimi fotoğrafçılar ile çalışın.
 • Dik durun. Zinde ve canlı görünmenizin yanı sıra daha uzun ve zayıf görünmenizi sağlar.
 • Makyajınızı, hareketlerinizi hatta gülücüklerinizi bile abartıdan uzak tutun.
 • Yukarıdan çekimler daha ince görünmenizi sağlar.
 • Asla zorla poz vermeye kalkışmayın. Zorla yapılan gülümseme bile pek hoş görünmüyor.
 • Giyim tarzınıza ve rengine dikkat edin. Bol kıyafetler, enine çizgiler ve açık renkler genelde kilonuzu olduğundan fazla gösterecektir.
 • Çenenizi dik tutarak boynunuzun görünmesine izin verin.
 • Kamere açınıza ve mesafenize dikkat edin. Yoksa olduğundan daha büyük bir baş ile karşılaşırsınız.
 • Bir zaman seçme şansınız varsa bunu gün batımından yana kullanın.
 • Alternatif pozlar verin: eteğiniz ile oynayın, gözlüğünüzü düzeltin, renkli duvarın önünde veya yürürken kameraya bakmadan poz verin. Nasıl da eğlenceli pozlar yakaladığınızı siz de fark edeceksiniz.

Hakan Özfatura Fotoğraf Ve Video Hizmetleri olarak düğün, nişan, bayb shower, açılış, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, piknik, parti, davet ve organizasyonlar siz nerede mutlu olacaksanız orada sizinle birlikte. Yurt içinde, yurt dışında birbirinden farklı mekanları tecrübe etmiş Hakan Özfatura Fotoğraf ve Video Hizmetleri, en yakın arkadaşınız kadar sevecen, güler yüzlü, enerji dolu. Unutamayacağınız güzellikte anılara sizinle birlikte adım atacak. Ellerinize teslim edeceği bir ömür baş ucunuzdan ayırmak istemeyeceğiniz bu fotoğraflara sadece sizi değil, bütün sevdiklerinizi katacak. Tecrübeli, gerekli bilgi birikimine sahip bu ekiple çalışmak için bir kere görüşmeniz yetecek. Size duymak istediğiniz güveni, gerek teknik ekipmanlarının kalitesi gerekse örnek teşkil edecek daha önceki çalışmaları ile fazlasıyla verecektir.

Hakan Özfatura Detayları

 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü

Sırala

 1. Avatar
  Eda & Onur
  Puan

  Profesyonel ve yıllarca bakmaya doyamayacağınız fotoğraf ve videolar için tek geçeriz… Emeğinize yüreğinize sağlık, harika bir iş çıkardılar…

Yorum yaz