Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Hakan Özfatura Hakkında

Güzel anılar biriktirmek isteyeceğini tüm özel günler için bir çekim hizmeti arıyorsanız, Hakan Özfatura Fotoğraf ve Video Hizmetleri, tam da aradığınız yer! İzmir'in Bayraklı ilçesinde hizmet vermeye devam eden fotoğrafçı, pek çok farklı türde hizmetini size sunuyor. Profesyonel bir çalışma prensibi ile çıktığı yolda, çiftler tarafından yoğun ilgiyle karşılana firma, mutluluğunuzu sizinle birlikte paylaşıyor. Dış çekim fiyatları için başlangıcı 1.500 TL'den yapan fotoğrafçı, her şey dahil paketiyle de rağbet görüyor.

Verdiği Hizmetler

Hakan Özfatura, istediğiniz her çekim türü için sizinle çalışıyor. İster dış çekim ister stüdyo çekimi olsun, talebinize göre ortak bir yol çiziliyor. Düğün haricinde doğum fotoğrafçılığı, nişan çekimi, kına gecesi fotoğrafçılığı ve baby shower fotoğrafçılığı gibi hizmetler de veriyor. Sizin her özel anınızda yanınızda olmayı hedefleyen düğün fotoğrafçısı, en mutlu gününüzü ölümsüzleştiriyor.

Başta Kadıköy ve İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet veren ekibiyle birlikte en güzel ve başarılı çalışmalara imza atıyor. Çekimini yaptığı video ve fotoğrafların orijinal teslimini de çekim bittikten 4 hafta sonra yapıyor.

Hakan Özfatura Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Mutluluğunuzu tecrübeli ekibiyle daimi kılmak için çaba sarfeden ve bu yönde hizmet veren dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, bütçe konusunda da yüzünü güldürüyor. Standart içeriklere sahip çekim paketi için 1.500 TL'den başlangıç yapan firma, her şey dahil paket fiyatları için 2.000 TL'den açılış yapıyor.

Fotoğraf ve video çekim hizmeti için daha detaylı bilgi almak ve size özel fiyatları öğrenmek için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Çekim Türleri

Son dönemin popülerleşen ve yükselişe geçe çekim türleri olan save the date ve trashday çekimlerini kusursuz bir nitelikte yapan Hakan Özfatura, daha önceki çalışmaları sayesinde çiftleri kendine çekiyor. Gerek bir deniz kısında gerek bir buğday tarlasının içinde en doğal ve mutlu anlarınızı kareleyen ekip, her koşulda yanınızda oluyor. Mutluluğunuza mutluluk katmak için özenle hareket firma sayesinde birbirinden güzel fotoğraflardan oluşan bir albümünüz oluyor.

Nerededir?

İzmir Bayraklı bölgesinde bulunan Hakan Özfatura Fotoğraf ve Video Çekim Hizmetleri, şehrin bilindik bir noktasında sizi bekliyor. Folkart Towers içerisinde stüdyosunun kapılarını açan firma, İzmir Adliyesi'ne oldukça yakın bir yerde konumlanıyor. Metro, dolmuş ve ESHOT gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak fotoğrafçıyı ziyaret edebiliyorsunuz.

Özel aracınızla gidecekseniz açık adres şu şekildedir: Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No:39 K:34, D:No:3408, 35540 Bayraklı / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet, nişan, kına gecesi, doğum günü ve doğum fotoğrafçılığı gibi hizmetler veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce görüşme yapabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, trashday, kuaförde çekim, ekip tedariği, katalog ve konsept çekim hizmetleri var.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, orijinal fotoğraf teslimi ve stüdyo çekimi gibi hizmetleri kapsıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yurt dışı hizmeti, şehir dışı hizmeti ve trashday çekimleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Trashday veya save the date çekimlerinde isteğe göre konsept hazırlığı yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Çekimden bittikten 4 hafta sonra teslim alabilirsiniz.

Hakan Özfatura düğün fiyatları ne kadar?

Hakan Özfatura düğün fiyatları Hakan Özfatura düğün fiyatları Hakan Özfatura organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Hakan Özfatura Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hakan Özfatura

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Profesyonel ve yıllarca bakmaya doyamayacağınız fotoğraf ve videolar için tek geçeriz… Emeğinize yüreğinize sağlık, harika bir iş çıkardılar…

Yorum yaz